kastrace

První příspěvky v diskuzi

reagovat 31.3.2005 22:15 - Jan

Chtěl bych vědět, jakou má naději muž, který musel být pro zdravotní potíže /nádor varlat/vykastrován na nalezení partnerky. Myslím, že některé ženy nechtějí, nebo nemohou mít děti, některé nejsou ani sexuálně náruživé. Má to řešení?'

reagovat 18.4.2005 20:03 - Angelika

A jak se to na prvni poled pozna, ze je nekdo vykastrovany? Nektere pary spolu chodi mesice nez jdou spolu do postele, a ani tam to preci nemusi byt problem kdyz bude fungovat ztoporeni nebo aspon pochopeni.

reagovat 23.4.2005 15:25 - Ne-mravní hlídka

Úplně stejnou jako každý jiný. Na předpis lze podávat mužský pohlavní hormon např. UNDESTOR. Předpokládám, že v šourku jsou silikonové náhražky varlat, takže vpodstatě není šance, že by to žena poznala. Je mnoho neplodných mužů a nejsou vykastrováni. Nejen šukáním živ je člověk.'

reagovat 21.1.2007 19:30 - afra

Taky si myslím, že to není podstatný. Plastická chirurie se postará o to, aby to nebylo vidět, takže jediný mínus bude, že chlap nemůže mít děti, ale dneska plno žen ani děti nechce...navíc existuje adopce nebo pěstounská péče.'

reagovat 30.6.2009 21:30 - Iva

ahoj..Přišla jsem na to,že můj přítel varlata vubec nemá.Jsme spolu krátce a tak se nechci vyptávat jeho.Jak je to možné..? Nevíte někdo..?'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.1.2018 23:59 - sardanapal*

mně je Luci sympatická.

No mě taky , ale třeba by mě to taky vzrušilo ...

reagovat 12.1.2018 07:14 - cvbnm

vgbhnjm

reagovat 12.1.2018 13:04 - N

Co by říkal? Má také...

deviacia, to znie ako nieco nenormalne, myslim, ze zaklad je nikoho do nicoho nenutit, ak je to dobrovolne, je to normalne ;-)

reagovat 12.1.2018 13:18 - Tony

Normální to není, ale pokud je to dobrovolné, tak je to naprosto každého věc.

reagovat 5.10.2018 11:16 - Martin

Castecny souhlas, nicmene k...

98% alkohol se myslí benzolíh prodávaný v lékarnách? Ďekuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *