Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 16.7.2009 20:16 -

12:45:30 ona to neni ani takova rana.Kdyz ti reknu, ze te neporazi auto, pokud budes prechazet na zelenou, ale ty si budes vesele prechazet na cervenou a to auto te porazi, tak za to muze kdo?Ja, ze jsem te na to upozornila,nebo ty, kdyz delas neco jinyho? Pochopitelne vychazim z toho, zes byla u dobry kartarky.

reagovat 16.7.2009 20:57 - Danča

Raduš takže výklady od Jany B. se Ti plní? Děkuji Danča

reagovat 17.7.2009 07:43 - Radka

Plní, ale ona tvrdí, že to můžeš změnit svým myslšním...trefila se mi ale dost...věděla věci, které mi přítel vůbec neřekl...a asi ani nechtěl říct...

Živiny pro mozek

reagovat 17.7.2009 07:45 -

jak to mužu změnit sama kartářka mi řekne brzo poznáte lásku a já už jsem rok sama

reagovat 17.7.2009 08:08 - Bearnsdorf

Jednou jsem potkal dvojici, ktera se ptala na nejakou uli, chtel jsem poradit a ona ze bude hadat z ruky. (Nebyla to cikanka, mozna Bulharka, Ruska?). Rekla o zdravotnim stahu hodne, hodne i o psychice a vztazich. To vse vyhrkla v rychlosti, aniz jsem i o to zadal. Potom si rekla o maly prizpevek. Nedostala nic. Za tyden jsem ji potkal opet, asi mne nepoznala, zacla opet podobnym zpusobem a predpovedela mi blizkost smrti nebo umrti v rodine. Bohuzel se to vyplnilo.

Za pul roku jsem ji potkal ve meste vzdalenem 50 km a obloukem jsem se ji vyhnul. Ten xicht si budu pamatovat do smrti.

reagovat 17.7.2009 10:14 - Modrý kamínek

07:45:32

Musíte pro to něco udělat :

a) přestat se bát nového vztahu

b) choďte mezi lidi

c) nelustrujte a zbytečně nepodezírejte případné zájemce

d) můžete si zvednout sebevědomí novým účesem nebo změnou barvy Vašeho šatníku

Vyvarujte se chyb :

a) choďte mezi lidi - ne na cílený lov

b) restaurace vynechte - z toho většinou kouká společnost jen na jeden večer

Doma Vás nikdo nenajde, na druhou stranu opačný postoj "za každou cenu" také nefunguje.

----------------------

Bearnsdorf :

To je mi líto, ale asi vím co se stalo.

Sám píšete "Potom si rekla o maly prizpevek. Nedostala nic"..... Stal se Vám jojo efekt. Za věštbu se vždy platilo, pokud do sebe člověk nechtěl investovat, něco shůry Vám dalo lekci. Také se ovšem mohlo stát, že si Vás ta "madam" pamatovala a plivla jedovatou slinu. Vím, že jste si takovou tvrdost od OSUDU nezasloužil, proto si osobně myslím, že se stala druhá varianta a Vy jste BOHUŽEL narazil na vnitřně nevlídnou čarodějnici, která se Vám takto pomstila. Bohužel i to existuje. Tyhle náhodné pouliční věštby přinesly málo kdy užitečné věci.

reagovat 17.7.2009 11:18 - Bearnsdorf

Prijeli jsme z dovolene behem niz nam zemrel deda, me osobne pichla vosa, aniz jsem pred tim byl nejak alergicky a dostal jsem anafylakticky sok, diky rychle pomoci zachranky jsem prezil. V tom meste jsem je obesel i s manzelkou, ktera nechapala, proc ji taham za rukav a prechazime na druhy chodnik.

reagovat 17.7.2009 11:23 - Modrý kamínek

Bearnsdorf :

Víte, před tím neutečete.

Kdyby jste jí zase někdy potkal, berte to od OSUDU jako šanci, "opravný prostředek". Jděte k ní, přiznejte se, že jste kdysi nezaplatil a zaplaťte.

Vím, že tu šanci mít občas budete, dokud to nespravíte. Myslete na ní a ona si Vás najde. :-)

reagovat 17.7.2009 12:33 - Jířa

Modrý kamínku dáváš velmi dobrou radu. Až ve mě zatrnulo, když jsem si přečetla první informaci B. Také dle mého, že nezaplatil, zaplatil. Sice ne penězi. I o tom je proroctví.

reagovat 17.7.2009 16:52 - mantinel

Jsou to všichni podvodníci.Jenom z vás tahají peníze.Přečtou si knihu psychologie a je to.Jak můžete být tak najívní.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *