Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 9.7.2009 12:10 - brida

mam pocit, ze pani Chodurova i Hochwalder prekousnou,ze k nim Mata neprijde.

reagovat 9.7.2009 13:00 -

tojoooooooooooooooooooooooooooo

reagovat 9.7.2009 13:56 - val

Nika 11 zdravím a která z těch paní co jste uvedla je nejpřesnější a má opravdu dar? valeo.com"seznam.cz

Živiny pro mozek

reagovat 9.7.2009 14:22 - Máta

Vy všichni kdo nevíte o koho jde, tak se posuňtě o cca 10 nebo 40 stránek a pokaždý tam najdete jak je Chodurová úžasná, někdo tam i píše, že si tady ty vzkazy píše sama, tak proto mě to už nebaví.

reagovat 9.7.2009 14:25 - Lia

Neznáte někoho v Praze kdo se zabývá automatickou kresbou? Jak to probíhá, kolik to stojí atd..?

reagovat 9.7.2009 14:33 - Beruška

Ja s Chodurovou a s Anezkou mam taky vyborne zkusenosti...a komu se to nelibi, muze me radky preskocit...mam pocit,ze Mata je jen zoufala kartarka ke ktere uz nikdo nechodi...proc by ji jinak tak chvala na jine kartarky vadila...clovek ktery ciha na dobre kartarky a kdyz tady neko napise chvalu tak tam radej ani nejde...co to je za logika???

reagovat 9.7.2009 14:34 - brida

to se pise o vsech,ktery jsou chvaleny, ze si to pisou samy.Otazka je, jestli je to pravda.Rozhodne bych nevychazela z toho, ze to tady nekdo oznami.I kdyz verim tomu, ze nektery to delaj, jedna je tim znama.Presto neverim, ze to delaj vsichni a mimochodem jedna z tech dvou, o kterych pises je opravdu dobra.

reagovat 9.7.2009 14:41 - brida

Berusko, taky v tom marne hledam logiku- asi ji nenajdem.Vetsinou se tady hledaj dobry kartarky, aby k nim lidi sli.Nekdo to proste vidi jinak.Chvalena kararka- nejdu k ni, co kdyz si chvalu pise sama.

reagovat 9.7.2009 15:39 -

Ahoj všem,minulý rok jsem prožila hrozné období,plné strachu,bolesti,kamarádka Martina mi doporučila kartářku z Českých Budějovic,na karty jsem před tím nikdy nevěřila!protože jsem byla u pani Kludské a nevyplnilo se vůbec nic.I přes to jsem se nechala přemluvit a šla jsem,byla jsem mile překvapená,ta slečna byla stejně stará s moji 21letou dcerou,trošku jsem se styděla, je moc hodná, a vše mi vysvětlila.Musím říct že by ji i ta pani Kludská mohla závidět!N a její mladoučký věk opravdu klobouk dolu,od té doby chodim jen k ní!Tel na ni je 725718708 Jarka

reagovat 9.7.2009 16:36 -

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *