Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 3.7.2009 22:57 -

Svatá pravda - naprostý souhlas.

reagovat 3.7.2009 23:21 - Market

Máte někdo zkušenosti s paní Wioletou?

reagovat 3.7.2009 23:30 - Fany

Danko, u které kartářky jsi tenkrát byla?

Živiny pro mozek

reagovat 4.7.2009 09:13 -

čáry máryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

reagovat 4.7.2009 14:13 - Katka

pro lenu: ahoky, také jsem byla u toho samého kartáře, a také mi řekl že se mám zajímat o parapsychologii:-)a celkově psychologii, že na to mám předpoklady, možná je to náhoda možná to říká hodně lidem...:-)každopádně 2známým to neřekl...:-)

pro všechny: u pana kartáře jsem byla poprvé a zatím nevím zda tomu mám věřit, byla jsem tam ze zvědavosti...každopádně pan kartář na mě působil velice pozitivně a pokud to vyjde tak mám celkem pěkný život před sebou, až tedy na ty předpovězené děti, budu mít dvě a to první se narodí v roce 2013, což je poměrně brzo, na to kolik mi je...:-Dzda se ,,osud"naplní zatím řešit ale nemá podle mě cenu, mám napsané to co mi řekl a uvidím...:-)

jinak pokud se chcete o sobě něco dozvědět a i něco o tom co vás čeká doporučuji numerologii:-)zajímám se o ní teprve chvíli, ale hrozně mě překvapilo jak to dokáže člověka vystihnout...tak 90% z toho co jsem se dozvěděla je pravda...:-)

reagovat 4.7.2009 15:42 - Danka

Ta kartarka bohuzel zije v zahranici...tak ani ja nemam moznost k ni casteji jezdit...Ale i kdyz je velice dobra, nikdy mi nerekla konkretni cas...rikala, ze karty neznaji prostor a cas..(nebo to ona neumi vycist)takze mi nedokazala rict jestli to bude za mesic, nebo za deset let..ale vse se stalo...kdyz se na to divam s odstupem nekolika let..

reagovat 4.7.2009 17:02 - kartářka

Ano z numerologie se dá ledascos přečíst. ale i tato metoda má své nevýhody. Proto raději volím výklad z karet. Numerologický výklad stačí jen několikrát do života.Prostě není nad správně vyložené kartičky. A to, že je u nich posun v čase mi nevadí. Je zajímavé, že se mi některé předpovědi plní i několik let po smrti p. kartářky. Beru o jako pozdrav od ní a důkaz toho, že některým kartářkám to prostě vychází.

reagovat 4.7.2009 17:27 - deli

danko a není ze slovenska,dej kotakt tel pokud ano,díky

reagovat 4.7.2009 23:30 - síma

nej výklad lepší než silvestr byl na Volejte věštci,když tam byla Jana Demeterová,to jsem se nasmála,volal tam jeden muž a chěl výklad na vztahy,začla mu tam věštit něco o mladé ženě s dítětem a on pak ji přerušil,že je gay,ale nestratila dekorum,řekla mu,to jste měl mi říct dříve,fakt síla

reagovat 5.7.2009 08:13 -

:-)

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *