Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 25.5.2009 10:51 - Jířa

Bombíku, až ti někdo vyloží na 100% pak to sem napiš. Určitě se tam všechny rozběhneme. Ale pro jistotu si sebou vezmu nahrávací zařízení, abych pak měla skutečnou jistotu jak vše bylo řečeno. Já vždy vyjdu od kartářky a věř, že tak jak píšeš, si přesně odpovědi nepamatuji.

reagovat 25.5.2009 11:19 - Bombik

Jiro, nechapu, proc zpochybnujes to, co mi kartarka rekla. Konkretne s tou praci si tu jeji odpoved pamatuju dobre, protoze tu otazku jsem mela pripravenu. A jeji odpoved nebyla nejak komplikovane podana, zkratka mi rekla "drzte si sve stavajici prace, to je vase stesti. Kdybyste ji opustila, dalsi prace by byla za min penez a celkove by nebyla tak dobra".

reagovat 25.5.2009 13:17 - Jířa

Já nic nezpochybňuji, ale mám na výklad kartářek svůj názor a zkušenosti a proto mi dovol tento názor publikovat. čas vše vyřeší a žýádné řešení není konečné. To platí vždy.

Živiny pro mozek

reagovat 25.5.2009 13:26 - brida

ja si to pisu, bud hned doma, ted naposled sem si to musela v bodech zapsat primo tam, protoze to bych si nemela sanci zapamatovat

reagovat 25.5.2009 13:34 - Jířa

A o tom to je. Špatně pochopená slova jsou největší problém, i když žádná z kartářek není Bůh a nevyloží vše na 100%. Přeji proto všem jen rozumné klientky.

reagovat 25.5.2009 14:21 - linda

Já si výklad nahrávám na mobil a pak v klidu pustím doma.

reagovat 25.5.2009 16:03 - Bombik

Kartarky jsou jen lidi a proto je nutne si uvedomit, ze chyba se muze vloudit. Nikdo neni neomylny. Stat se to proste muze.

reagovat 25.5.2009 16:47 - Betty

To je samozřejmě pravda, ale to neznamená, že se budou mýlit skoro u každého klienta... V poslední době jsem o pár takových slyšela (Kludská, Marčanová, Hollitzerová)...

reagovat 25.5.2009 19:55 -

:-(((((

reagovat 25.5.2009 20:07 - Sára

Dobrý den, nemáte někdo prosím Vás zkušenosti s výkladem od paní Aleny Pravdové z Brna - a jaké?

Děkuji.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *