Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 22.5.2009 23:49 - čtenář

Ireno, co bys dělala kdyby jsi byla u třech nebo čtyřech kartářek a každá by ti věštila něco jiného? To aby sis hodila mašli.

reagovat 23.5.2009 08:12 - Bombik

Anezka - veci se plni, akorat naopak, nez pani predpovedela.

Pi Irena Sipkova (Vyskov) - pni se toho dost, ale na to hlavni jeste cekam. Prozatim to nevypada.

reagovat 23.5.2009 14:01 - Martina

Malcharkova Ivana je jedna z kartarek ktere vse co rekly tak se stalo..a verte rada se k ni vracim dal..je to uzasna zenska a nemaze se snicim..a kdo kartam neveri,tak mu nic nereknou...vcera jsem ji opet po roce volala a vim,ze jsem udelala spravne..rika veci tak jak jsou i kdyz to nekdy boli..

Živiny pro mozek

reagovat 23.5.2009 16:04 - Jana

ráda karty vyložím,kontaktujte mne na mej.m"seznam.cz

reagovat 23.5.2009 20:32 - Irena

Pro čtenáře: nevím proč bych si měla házet mašli ???? Ke kartářce jsem zašla jen tak pro zajímavost. Nedělám z toho hned závěry že se rozvedu nebo ne. Mimochodem ta kartářka byla z Klenovic u Plané nad Lužnicí? Nemáte s ní někdo zkušenosti?

reagovat 23.5.2009 22:48 -

Vona je vyloží ráda,ale za prachy!

reagovat 23.5.2009 22:48 - Táňa

Bombiku, takže se ti od paní Anežky nevyplnilo vůbec nic?

reagovat 23.5.2009 23:02 - Lucinda.

Zkusila jsem hodně kartářek,ale musím napsat,že nejbližší je mi paní Chodůrová.Poradila mi když jsem to potřebovala a moc mi pomohla.Její odpovědi jsou přímé a ne moc řečí okolo.Pro mě je to PANÍ KARTÁŘKA a osobně si myslím,že takových moc není.Paní Alenko moc vám děkuju a zůstaňte taková jaká jste.Zdravím vás ze Štětí.:-)

reagovat 24.5.2009 08:26 -

...................

reagovat 24.5.2009 09:18 - Bombik

Vyplnilo se, ale jak rikam presne naopak. Rozhodovala jsem se mezi 2 pracemi, Anezka mi doporucila zustat v te prvni, protoze tam me mela cekat kariera a ta druha prace mela byt horsi a za min penez atd. Nakonec to vyslo tak, ze z te prvni prace me propustili a dalsi prace, kterou jsem si nasla me bavi vic, je za vic penez a perspektiva kariery je tam mnohem lepsi.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *