Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 10.4.2009 12:38 - pro M.

Chápu že jste skeptická po tolika návštěvách kartářek. Ale řeknu Vám jednu věc - ŽÁDNÁ kartářka nedokáže předpovědět se 100% úspěšností. A napíši můj názor.

I kdyby se Vám povedlo najít tu správnou kartářku, která Vám takzvaně sedne, která Vám odhadne přítomnost a poodhalí budoucnost, nebude v budoucnu na 100%. Ona Vám řekne věštbu, jedno jestli příjemnou nebo ne, ale zároveň s Váma zkusí situaci rozebrat, najít cestu, východisko nebo řešení, jak případný problém zmírnit. A Vy, ač si to neuvědomujete, budete se podvědomě k tomu stavět. Chcete nového přítele ? Kartářka Vám ho předpoví a on tam někde na cestě je. Jenže....Vy na něj nejste připravená, Vy se ve Vašem podvědomí bojíte do nového vztahu - a tak svého nového budoucího přítele necháte kolem sebe projít bez povšimnutí. A věštba se nenaplní a kartářka je ta špatná. To je jen jeden příklad, jak se může kartářka strefit a Vy to i nechtěně v budoucnu odmítnete.

Také to může být ve Vás. Třeba se podvědomě věštby bojíte, nebo kartářkám a čarodějnicím nevěříte a jste zablokovaná. A pak se na Vás napojit nelze.

Předpovídání nehod a úmrtí je ale na delší rozbor.

reagovat 10.4.2009 12:51 - Karen

Pamatuji si, že u první kartářky, u které jsem byla, byla Jitka Jurdinová,myslím, že se trefila skoro do všeho, a protože mne to také začalo zajímat, říkala jsem si, že nejlepší zkušenost bude, za některýma zajít a některým napsat, další byla Věra Kubištová,byla jsem tehdy úplně nadně, její metoda mne ale šokovala, musela jsem si doma vyložit sama karty,mariášky, 36 karet, na papír napsat všechny, kteeré mi vyšly, přišla mi odpověd, kde bylo vše negativní, žádná dobrá perspektiva.Neuměla jsem si zablokovat emoce, tak se karty jen černaly. Asi za dva týdny jsem si vsugerovala dobrou náladu, vyložila znovu sestavu, zářila zeleně ,červeně, super, opsala jsem karty a poslala p.Kubištové, která mi najednou napsala, že jsem dítě štěstěny,popřela vše,co mi psala před dvěma týdny. Naopak požádala mně,at ji vyložím karty, že ji stagnuje vydávání jejich knížek, problémy v práci atd.Vyložila jsem 9 karet a napsala ji, že bude mít spoustu reedic všech svých knížek a finančně bude na tom super. Vše se splnilo do puntíku. Další Magický salon /nepamatuji si ji jméno kartářky/, napsala mi, že s mužem ,skterým nyní chodim nikdy nebudu mít dítě, nevezmu si ho zamuže, byla tam snad jedina popzitivní věta, tak jsem ty negativní všechny přepsala do pozitivních, její dopis jsem začernila fixem a spálila a hodila do záchodu. S dotyčným užem jsem 14 let, z toho 5 let vdaná, máme dítě, pracujeme spolu atd.Myslím si ,že perfektní je pan Brázda, u kterého jsem byla po smrti mé sestry. Věděl úplně vše, je fakt dobrý. klobouk dolů. K p.Karveyovi jsem se nikdy nedostala, už po revoluci chtěl 3tisíce za 10 minut/to mi říkal známý, co za ním byl/, a manželé Ariana a Raven Arhoni .Raven je skvělý psycholog, jeho rady mají cenu zlata, p.-Ariana je obrovskou empatii a intuici, mnohé se splnilo, moc si už ale nepamatuji výklady, ale sbírala jsem vše o nich od samého začátku, a nikdy v životě nezapomenu na tarotový kurz,který vedl osobně p.Raven v Praze, byly to tři víkenddy, dostala jsem se sice jen na dva, ale od té doby se něco stalo i vtom smyslu, že pokud vykládám karty jiným, někdy je ani nevythuji, nebo se stačí podívat na jednu a informace ze shora se sypou .P.Vlasta Viktorová píše, že vše bude krásné, vše bude dobré, po obdržení jejícho dopisu, nám na druhý den zloději vykradli byt. Na druhé straně ale , možná štěstí ,že mi to nenapsala, protože bych byla doma a mohli nám ev. něco udělat.Velmi sdlabá byla kartářka pracující up.Messanyho, splnila se jedna věc, navíc zappomněla ,že mám přijít a mrzla jsem venku ve sněhu 2 hodiny.Ale , jak píše p-.RAVEN ve svých knížkách- nikdy to není tak ,jak se na první pohled zdá,nebo jak to na první pohled vypadá. Rozhodně ale kartářka nesmí nikdy říct o smrti, za to bych je věšela. To je takový úder do podvědomí, že vložený program bude fungovat,už končím, mám dvě knihy Magie sexu od manželů Argonich, pokud je v obchodě, kupte si ji, pokud ji nemůžete sehnat, nechtě mi tu vzkaz a mail,další všechny jejich knihy mám jen po jednom kuse.Před Ravenem a Arianou smekám pomyslný kloubouk hluboce dolů. Jsou skvělí a nádherní.Chci se omluvit za překlepy, píšu rychle a neumím je na počítači opravit. hrůza, jsem totální technický antitalent, ale za to intuici mám milionovou. Karen

reagovat 10.4.2009 13:23 - Radka

Jsou tady hezké příspěvky. Ale pro Karen mám dotaz. V dlouhém příspěvku se docela ztrácím, nechápu co si tím vlastně chtěla napsat. Že taky vykládáš karty, nebo to byla chvála na Arianu s Ravenem ? Stačilo doporučení. A co máš milionovou ?

Živiny pro mozek

reagovat 10.4.2009 22:24 - Marika

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto pánem? www.danecek.webnode.cz ? má prý jen 25 let, ale kamarádka u něj byla a pochvalovala si ho. děkuji M.

reagovat 11.4.2009 00:53 -

mate nekdo zkusenosti s kartarkou Ljudmylou Smozanykovou z Brna?Dekuji.

reagovat 11.4.2009 08:00 - Kajka

Nejlépe si vyložíte karty samy.Zkuste to,není to tak těžké.

reagovat 11.4.2009 12:29 - Názor

Kartářka by si podle mého sama karty vykládat neměla.. To může jen hodně zkušená kartářka, a i tam je riziko že sama sobě bude lhát. Michal David také vykládá karty a na svůj vlastní výklad chodí k tetě.

reagovat 11.4.2009 19:41 -

tojooooooooooooooooooooooooooooo

reagovat 11.4.2009 22:10 - ziza

mate nekdo zkusenosti s kartarkou z HK p. Enochovou nebo Šťastnou? Uvitam i pokud ma někdo kontakt na p.Šťastnou.Připadně budu rada i za doporučeni nějake jine dobre kartařky z Hradce Kralove. Děkuju

reagovat 11.4.2009 22:44 - ziza

pro Simonku (28. 3. 2008 23:09:58, Simona

)

a jakou maš s p. Enochovou zkušenost? :-)

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *