Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 21.8.2008 14:08 - lili

Julie, paní Anežka je opravdu skvělá. Až k ní půjdeš, budeš mít pocit, že už kamarádky jste :-)

Mě hodně pomohla. Uklidnila jsem se dala mi naději. Předpověď se začla plnit hned druhý den.

reagovat 21.8.2008 19:21 - isabel

odpověd Terezce.U paní Chodůrové jsem byla a byla a jsem s ní moc spokolená.Ohlasy od jiných lidí jsou velmi pozitivní.

reagovat 21.8.2008 19:24 - isabel

paní Alena Chodůrová bydlí VÍTĚZNÁ-HUNTÍŘOV 238.DVŮR KRÁLOVÉ.

Živiny pro mozek

reagovat 21.8.2008 23:31 - Pavlína Dvorská

Proboha, chdoí sem ještě někdo jiný, než fan klub paní Anežky Hochwalder a nenávist vůči paní Harantové a paní Skálové??? Podle minutových rozdílů a naprosto stejného stylu psaní se tu jeden člověk prezentuje jako 5 různých lidí, ale to už snad stačilo? Víte o tom, že Anežce tímto vlastně škodíte??? (skoro se mi chce napsat: "Anežko, víte o tom, že si tímto vlastně škodíte?")A pokud to Anežko nejste Vy, možná byste se tu k tomu měla vyjádřit, přece solidnost kartářky se neprojevuje šikanováním a pomluvami dvou konkurentek... Chci ale věřit tomu, že to, Anežko, nejste Vy, kdo si tu na sebě píše oslavné tarktáty, že je to nějaká vaše oblíbená dušička, která k Vám chodí - a že Vám těmito žvásty vlastně škodí. Přeju klid mír a pohodu.

reagovat 21.8.2008 23:39 - Olga

Ani já si nemyslím, že tohle psala paní H. Na vlastní reklamy je tu kadet jiná paní...

reagovat 21.8.2008 23:40 - Tereza

Isabel, na co všechno ses ptala paní Chodůrové, kolik se Ti toho splnilo, a jak rychle? Díky.

reagovat 21.8.2008 23:49 - Jolly

Nekdo se tady ptal na kartarku Mayu. Ja tam byla pred trema rokama. Je to sympaticka zenska, ale vyslo mi toho cca polovina (ani ne).

Pani Marcanova se dost trefila, ohledne prace vyslo vsechno (samy prusery, bohuzel).

Od pani Zelenkovy toho vyslo asi tak 3/4 - hlavne to jelo casove presne tak, jak rekla.

Jo, a kdysi jsem byla u pani Hollitzerovy. Nevyslo mi vubec nic.

reagovat 22.8.2008 00:05 - Julie

Pro paní Pavlínu - od toho je tady diskuse,abychom věděly s kým máme tu čest.

Anežka není určitě bez chyb,chce mít taky stálou klientelu,peníze má taky ráda.

Jestli jí to vychází co předpovídá se taky neví!

reagovat 22.8.2008 00:14 - Míla

To jsme se rozjely co říkáte?Nakonec nám bude

tady dost těsno.Jen napište upřímně,co vám vyšlo z předpovědí,možná,že se jen utěšujeme jak to vše sedí!Pokud jdeme ke kartářce a budeme tam platit za výklad a ne malou sumu,tak bychom se měly něco dozvědět.

reagovat 22.8.2008 00:18 - Julča

Tak já teda nevím...jak to tak čtu, tak dneska věští každá bývalá servírka,nebo bachař, reklamovat se to nedá, peněz je za to dost...Jako kšeft je to opravdu super džob! A teď v té změti kartářů hledejte tu jehlu v kupce sena!!!Já ale pořád věřím, že je to v kartách napsaný, ať děláme, co děláme.

Byla jsem u Kludský, Preislerový, Marčanový, Ivana, Hiršlový, Zelenkový,Roslerový a Krýslový...Z toho výčtu mi přišlo, že za něco trochu stojí jenom Preislerová ( nebo kdysi), Marčanová a Zelenková. Jo, možná i Hiršlová. Ti ostatní, ti jenom inkasovali a mně to bylo k ničemu.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *