Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 16.11.2017 15:45 - Karel

Hm, na tom něco pravdy bude.

Ukazuje to, že v člověku může být něco co je mimo prostor a čas a co se může projevit ve spánku. A díky čemuž nepotřebuje žádné věštce. Byla to častá praxe v antice, jak dokládají překlady magických papyrů.

reagovat 16.11.2017 15:45 - Karel

Hm, na tom něco pravdy bude.

Ukazuje to, že v člověku může být něco co je mimo prostor a čas a co se může projevit ve spánku. A díky čemuž nepotřebuje žádné věštce. Byla to častá praxe v antice, jak dokládají překlady magických papyrů.

reagovat 21.11.2017 23:29 - Velvyslanec

Nemusíte chodit ke kartářce a nechat si věštit budoucnost, máš strach z toho co Tě čeká ?, usiluješ o životním lásku ? jsi nemocný ? v dluzích ? Proč chodit za někým kdo vlastně neví koho, čeho se doptává, proč neprosit raději Boha o pomoc ? Popros Jeho o pomoc, začni se modlit, číst si Bibli, zajímat se o to kdo byl Ježíš, věř tomu,že skutečnou pomoc najdeš jen u Něj a zadarmo ;)! Nedělám žádný nábor ke křesťanům, ale mě samotného zachránil Bůh z mnoha problémů ...

Živiny pro mozek

reagovat 22.11.2017 00:02 - Ježišmarjá

Nemusíte chodit ke...

nedělám prej žádnej nábor ke křesťanům :-) Ty tady děláš JENOM nábory ke křesťanům, a to ještě k nějakým hodně vyšinutým jehoušům nebo k podobný sektě. Strašení peklem, slibování štěstí v tomto a všech dalších životech... prostě cokoliv se hodí. Máš pocit, že na doktorce jsou samý prostoduchý debilové?

reagovat 6.2.2018 11:45 - jitula.j

Gormal - výklad karet,...

Mám s Gormal výbornou zkušenost, vykládá mi roky, ale nemáte tam web. magical.nolit.cz.
Já ji doporučuju, má zájem o lidi a dělá to dlouho.

reagovat 6.2.2018 11:47 - jitula.j

Mám s Gormal výbornou...

:-) tk jsem to spletla, ale tady správně :-))
http://www.magical.nolimit.cz
Výklad z karet Gormal

reagovat 6.2.2018 11:48 - :-)

Mám s Gormal výbornou...

Jasně, že má zájem o lidi. Hlavně o ty jednoduché. U nás na sídlišti, je kartářka v každém vchodě.

reagovat 6.2.2018 18:08 - luci

Jasně, že má zájem o...

Dokud jsou na světě lidé hloupý,tak se chytré hlavy neztratí a dobře z nich žijí.Právě jako církve a sekty.

reagovat 12.2.2018 12:58 - Karel

Nejlepší na tom je, že člobrdíci a člobrdice co o ty předpovědi mají skutečný zájem nepotřebují žádné kartářky. Ani jasnovidce. Mohou si experimenty klidně spáchat sami.
Výklad karet nejni nic složitého, jsou i volně návody. Pokud si kartičky vyložím několikrát po sobě a vždy ukáží to samé nebo velmi podobné, tak zhruba mohu mít jistotu, že na tom něco bude.
Jinak mnohem lepší než karty je využití spánku. Takzvaná sankalpa. Zadejte si do gůgle termit "Jenia sank".
Zajímavý článek o využití spánku. Jen vyšel za vlády bolševiků, tak tam nesmělo být nic o dcuhovnu, aby jej dovolili otisknout. Ale dá se využít ke fšemu možnému. Na co člověk myslí před usnutím, tím se jeho mysl či podvědomí zabývá celou noc a mnoho snů jsou vize budocuí reality. Jen je potřeba mysl před usnutím správně nasměrovat. A pravidelně opakovat. Ve starém řecku a egyptě využívali spánek k mnoha "kouzlům", předvídání budoucích událostí, chrámovému léčení a mnoha jiným praktikám. Viz překlady papyrů.

reagovat 18.2.2018 13:54 - JaroslavKlimes

Přátelé, jestli se chcete nechat zmanipulovat a vylit mozek, tak jsou tito podvodnici k tomu úplně ideální, jak se prestanete řídit vlastním usudkem, podlehnete nějaké naseptavacce, tak je s Vámi konec.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *