Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 1.9.2010 18:01 - Gordy

Hezký den, na stránkách čárošky jsou příspěvky kolem kartářky Ivany Reginy Kupcové Sádlové, i od těch, co byl výklad úplně špatně od toho, co se pak stalo.
Zajímá mě,jestli je i tady někdo, komu výklad od Ivany Reginy Sádlové nevyšel? Nebo nevyšel aspoň částečně?

Děkuju. Gordy

reagovat 1.9.2010 20:44 - zdenda

wioleta@email.cz
dělá karty po meilu,doporučuju

reagovat 2.9.2010 09:23 - petr

www.spiko.cz
Taky dělá karty po e-mailu.
Z vlastní zkušenosti doporučuji.

Živiny pro mozek

reagovat 2.9.2010 16:14 - Marketa

Chtela jsem se zeptat jestli nekdo byl u kartarky Sidi z Prerova? pry ma dobre reference, ale neznam nikoho naprimo kdo by u ni byl. Tak jestli nekdo ma nejake info napiste

reagovat 2.9.2010 23:52 - Ivana Dvořáková

Prosím Vás někoho, neměli by ste kontakt na paní Ivetu Votjtovou Lejskovou z Újezdu na Lesy, chtěla bych se k ní objednat. Podle toho, co jsem četla je evidentně velice schopná. Potřebovala bych se optat na pár věcí.Děkuji

reagovat 2.9.2010 23:54 - Ivana Dvořáková

Prosím zašlete mi ho na email dvorkaa@seznam.cz díky

reagovat 3.9.2010 11:23 - Zase reklama...

Prosím Vás někoho, neměli...

Nedávno tu byla řeč o "nenápadné reklamě", což je přesně to co teď děláte Vy. Sháníte kontakt na paní Vojtovou Lejskovou? A zdůrazňujete jak je schopná...
Tak když umíte napsat její jméno a bydliště sem do diskuse, tak ho taky určitě budete umět napsat do Googlu, ne? Paní Vám tam vyleze s přesnou adresou a mobilem.
Tohle je nechutné. Co jste to za povahy, že nemůžete prostě napsat jsem ta a ta, vykládám karty a jsou na mě dobré reference, můj telefon je takový a takový? Bylo by to slušné a pochopitelné, zatímco tohle podsouvání je minimálně trapné. Považuejte svoje klientky za takové hlupačky, aby tohle nepoznaly? To není dobrá vizitka pro Vás.

reagovat 3.9.2010 11:43 - Jana

Nedávno tu byla řeč o...

Přesně můj názor. Ale jakmile sem tohle někdo napíše, ostatní začnou žrát hůř, než komáři na naší zahradě.
Jsem ráda, že nejsem jediný soudný člověk, kterého podobná "doporučení" bijí do očí.

Perfektní tip s googlem... hledejte tam a ne zde. Pokud se nejedná o reklamu, nemůže vám to nijak vadit a kontakt budete mít ihned.

reagovat 3.9.2010 11:46 - betyna

Prosím Vás někoho, neměli...

schopna? Lejskova? hahahehe

reagovat 7.9.2010 18:36 - Bobíšek

Nazdárek,Tak bych vám chtěl doporučit kartařku Nenssicku já jí zkoušel z minulosti,ohledně mích děti a vstahu..vše řekla jak to bylo a nehledě o zdaraví dětí(syna),opravdu me to moc překvapilo a to jsem nevěřil na nejaký karty.Tady je na ní kontakt..721792912

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *