Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 17.1.2010 13:19 - A.

Paní Sádlová je v jiných diskuzích dost kritizovaná za chování ke klientům, ale  pokud jdeš na osobní návštěvu,v tv se prý chová jinak,dokonce jedna paní psala,chtěla se jí zeptat po telefonu na zdraví svého nemocného manžela a ona jí řekla,že nemá čas se ani vysr....., že je furt v tv, já nevím, ale bere 1000kč, ale na Primě není zas tak velká konkurence kartářek...,no-,Demeterová,Švancarová,škoda mluvit

reagovat 17.1.2010 13:24 - Jelenice

Nevíte někdo - někde jsem četla, že když jsem byla u jedné kartářky, nemám pak hned chodit ke druhé, protože karty to pak vezmou tak, jako že je zkouším a už to pak nemusí fungovat. Co myslíte, je na tom něco pravdy? Byla jsem u jedné kartářky před 2 měsíci a chtěla bych zajít ještě k jiné, jestli mi řekne to samé... Nebo bych neměla takhle přebíhat, od jedné ke druhé?

reagovat 17.1.2010 13:26 - Lollo

Myslím, že v konečném výsledku by se předpovědi měly shodovat, každá kartářla by mohla říct jiné podrobnosti, protože každá se zaměří na něco jiného, ale výsledek by měl být stejný. Problém nastane, když každá řekne úplně něco jiného, tak riskujete, že budete mít v hlavě totální zmatek.

Živiny pro mozek

reagovat 17.1.2010 13:36 - aja

Uršulko, je nutny se tak zbytecne rozcilovat a byt sprosta?Eva proste napsala svuj nazor na prispevek a nikoho tim neurazela.Ja s ni sice ve vsem nesouhlasim, ale je to jeji nazor.Tak proc by ho nemohla napsat.
Evo, ani ja nejsem zastancem vykladu po telefonu.Pokud nekdo dostane kontakt na dobrou kartarku, ale bydli daleko, tak to chapu.Mozna , ze to je duvod, proc nektere kartarky takovy vyklad nabizi.

reagovat 17.1.2010 13:40 - Valerie

Bylo to na Omlazení, tak jsem...

Včera to psala,že nebudou dostupné, nebo chybové,že má server nějakou technickou revizi.

reagovat 17.1.2010 13:41 - Valerie

Mně se vůbec neosvědčilo ptát se na jednu věc vícero kartářek. Měla jsem pocit, že pak jsou ty výklady víc a víc scestné. Takže jsem se naučila na jeden dotaz jedna odpověď a té se držím.Netestuju.

reagovat 17.1.2010 13:43 - Valerie

Myslím, že v konečném...

Přesně tohle se mi dělo dřív, když jsem na jeden problém oslovila víc kartářek. Většinou vyšel úplně první výklad, a většinou se ty další dost zásadně rozcházely. A to i u kartářek hodně známých (Regina, Anežka, atd)

reagovat 17.1.2010 13:46 - Piškvorka

Já měla výklad u Jany Becker. No, nevyšlo nic a je to už nějaký pátek. Hodně rozčarování mi to přineslo,protože to pro mě byla zásadní životní otázka. Naštěstí to nebylo o rozhodnutí se, ale o čekání jak to přijde. Nepřišlo. A vůbec ne v době kdy mělo a ani potom.
K této dámě bych už nešla.

reagovat 17.1.2010 15:26 - Jarka

Taky jsem si nechala dělat výklad na dálku(přes meil) a já byla spokojená-šlo o vztah. Dostala jsem tip a vyzkoušela a zatím se vyplnilo +-čas. Proto doporučuju dál. Bylo to od Gormal(magical.cz).

reagovat 17.1.2010 16:04 - Jarka

Taky jsem si nechala dělat...

Spletla jsem její adresu:magical.wgz.cz

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *