Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 21.12.2009 10:52 - Vanessa

Paní Vanesso, nenechte se...

milá kartářko na tuto diskuzi jsem byla upozorněná nesouhlasím s tím ,že sem někdo napíše mé číslo já si reklamy nedělám lidi ,které mě navštívili odcházeli spokojení a rádi se vrací vykladám taroty již 20 let a nepotřebuji někomu ubližovat děkuji za Váš komentář a rozhodně co jsem nechtěla aby zde na diskuzi kolovalo mé mobilní číslo a Vám osobně přeji také mnoho štěstí a úspěchů v novém roce. Vanessa

reagovat 21.12.2009 10:57 - Vanessa

a ještě bych chtěla napsat ,že je moc dobře,že sem napíši sůj názor i kartářky. pak ano pak je to pro mě diskuze a já můžu diskutovat s lidma i kartářkama ale ne z anonymníma lidma kteří si napíší co chtějí a co se jim líbí děkuji Vanessa jestli jsem někoho zklamala atˇ napíše ráda odpovím neboť nemám sve web.stránky

reagovat 21.12.2009 11:01 - Vanessa

Spíš zvažte, zda je vůbec...

Milá Valerie ano uškodilo lidi volají i v noci a i nechutné věci. Je pravdou ,že po telefonu nevykládám udělala jsem jednou vyjimku kdy jsem paní po telefonu vyložila ,ale nevěděla jsem o této diskuzi a proto opět prosím ,nezveřejńujte mé číslo Vanessa

Živiny pro mozek

reagovat 21.12.2009 11:05 - ruty

No to je právě to - on to nemá mít zapotřebí nikdo - ubližovat jiným. Jen to většina lidí neodhadně dopředu, s kým má tu čest.
Právě proto říkám, že kartářky, které zneužívají lidské důvěry kazí pověst těm, které jsou poctivé a snaží se lidem pomáhat.

Paní Vanesso, vím, že je zde kontakt na Vás, ale psala jste, že si nepřejete, aby Vás na něm lidé kontaktovali. Když nemáte webstránky, jak je možné se k vám objednat? Třeba po novém roce. Nebo máte již svou klientelu a nové lidi neberete?

reagovat 21.12.2009 11:29 - ruty

Teď jsem si ještě přečetla poslední příspěvek p. Vanessy. O čislo jsem si říkala já, právě proto že jsem vás nemohla nikde najít. Jiné kartářky mají na netu kontakty. Je mi líto, že z toho máte potíže.
Každopádně administrátor by měl příspěvek s Vaším tel. číslem smazat.

reagovat 21.12.2009 12:46 - Vanessa

Teď jsem si ještě přečetla...

ano vykladám karty již 20let a mam svou klientelu myslím ,že ten kdo sem mé číslo dal byl jeden z mých klientu možná to nemyslel zle.. jinak souhlasím s tím jak se tu píše jsou kartářky a rádo by kartářky ale naučit se z knížek se nedá to je mu vloženo do vínku a toho daru by se zneužívat nemělo..

reagovat 21.12.2009 15:23 - !

tak jooooooooooooo

reagovat 21.12.2009 16:22 - Jířa

Přesně tak. Naučit se to nedá. A co ty inzeráty : nauším vykládat... pak si to vyvěsí v kanceláři...a co mohou..jen šířit bludy za předpokladu že najdou vděčné posluchače.

reagovat 21.12.2009 16:24 - :-)

Ale dá.Slyšela jsem názor jedné,skvělé kartářka a dá!

reagovat 21.12.2009 17:07 - Zaneta

Pro Vanessu: Paní Vanessko, vy výkládate pouze osobně? Je to moc škoda, protože to mám k Vám hodně daleko:-(.. a šlo by vyložit i písemnou formou? moc bych si přála výklad od Vás, kdybyste se mohla podívat..

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *