Kartářky,jasnovidci a spol.

Archiv příspěvků

reagovat 27.8.2009 20:44 - Gába

brepto : To už chápu, taky jsem to nemyslela ve zlém, ale všeobecně je hodně naivní si myslet, že když dobrá předpověď, tak pravdivá a naopak. Správná čarozka by měla umět naladit, nabít pozitivně, ale taky věřím, že u některých to dá hodně velkou práci a jedna návštěva nestačí.

Heniko : Jo, věřím na věci mezi nebem a zemí že fungujou, věřím že jsou správné kartářky a vůbec čarodějnice a naopak. Ale myslím si taky, že i ta nejlepší rada se nemusí potkat s pochopením, když ta druhá strana nechce, nebo není připravená, nebo prostě zablokovaná. pak to prostě nefunguje, nebo se šoupne jinam a jinak. Dostala jsem školení, jak od života - osudu dostáváme zkoušky a taky šance. A když šanci zahodíme, zase spadneme o patro níž. Asi to tak možná opravdu je.

Anonym pro Heniku : Každý má svojí kartářku, ale čekat půl roku, to se mě nezdá a ani bych čekat nemohla. Pak je ta kartářka zřejmě komerční, má na to živnost a ty já nemusím. Většinou o ten svůj talent dávno přišly ale skončit nemůžou. Viz většina televizních kartářek. Jestli se Ti všechno plní obráceně, možná byla trochu chyba i u Tebe, nebo nepochopení výkladu, co já vím. Ale jestli si spokojená s tou svojí, to je nejdůležitější. Tak jste si padly do oka. :-)

Paní Chodůrová je docela oblíbená, má svůj systém, docela se shodla s jinou věštkyní. Ale neznamená to, že se vždycky všechno plní na 100%. To se neplní nikdy. Někdy bohužel a někdy bohudík. Hádat se tady nemá smysl, všechny jsme na jedné lodi, většinou s nějakým problémem. Tak proč se ještě mezi sebou ňafat..

reagovat 27.8.2009 21:05 - pro Gabu

psala jsem pro Heniku, tak napisu i tobe: chodim ke kartarce, ktera neni absolutne komercni, ma ale dlouhe cekaci lhuty prave proto, ze informace o ni si lidi predaji navzajem a nepotrebuje k tomu zadny internet.

Pul roku jsem prehnala, ale 3 mesice se k ni ceka urcite.

reagovat 27.8.2009 21:30 -

jupíííííííííííííííííííí

Živiny pro mozek

reagovat 27.8.2009 22:32 - Gába

21:05:34 : Díky. I tak, když potřebuju, tak většinou urgentně, max. do týdne. Za 3 měsíce se může lecos změnit, pak kartářku nepotřebuji. A taky záleží kolik jich bere denně. Byla jsem před rokem u jedný hodně známý kartářky, dokoce přes doporučení, čekala jsem na ní 2 a půl měsíce jak na hvězdu, která tady má koncertovat, nakonec na mě měla půl hodiny a na záda mě dýchali v čekárně další lidi. :-( Hodně zklamaná jsme byla.

reagovat 27.8.2009 23:59 -

..cítím jakýsi zánik..

..může to být zánik politického,či společenského dění v současné podobě..

..ale může to být zánik všeho..

..zánik bídy a hladomoru,jakož i obžerství a zhýralosti..

..již nehřešte a buďte vlídní..

reagovat 28.8.2009 00:30 - :-)

..zánik bídy a hladomoru,jakož i obžerství a zhýralosti..

Jistě, zlatý střed !

reagovat 28.8.2009 01:02 -

..obé špatné jest..

..proto hodné zániku..

..hřešíš-li..přivoláš trest..

reagovat 28.8.2009 09:34 -

když nás neděsí autor, tak přijde zas tenhle

reagovat 28.8.2009 11:34 - jana

přimlouvala bych se za to,aby jste při dobrých zkušenostech říkaly i jména kartářek,nejen jako mám dobrou kartářku,dost lidem to tu může pomoci

reagovat 28.8.2009 11:38 - Bára

Buďte ráda, Petro, že jste neměla tu čest s paní Kinkorovou. Já bohužel ano. Za horoskop si řekla 3000, trochu se tím také zabývám, ale chtěla jsem horoskop od profesionála. Byly tam naprosto zásadní chyby a jen tak letem světem. Na internetu toho máte online mnohem víc. Paní Konkorová je pro mě lekcí, že do těchto záležitostí již žádné peníze vkládat nebudu. Je to jen nafouknutá bublina, paní Kinkorová toho umí opravdu velice málo.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *