Kartářky,jasnovidci a spol.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2002 18:17 - Romana

Můžete mi někdo napsat své zkušenosti např. s předpověďmi od kartářky apod.? Díky R.

reagovat 26.8.2002 11:39 - Dita

Byla jsem u kartářky dvakrát. Všechno co řekla, byla pravda a co předpověděla, se splnilo..Věřím na nadpřirozeno, posmrtný život, reinkarnaci. Asi proto jsem k ní šla. Ta paní mi moc pomohla. Připadala jsem si tam jako u nějaké dobré známé, která mi radí, co se životem. Byl to pro mě úžasný zážitek!

reagovat 26.8.2002 12:05 - martina

Musim jedine souhlasit. Jsem clovek, ktery na co si nesahne, tomu neveri...Sla jsem tam vicemene z recese, ale vysledek me prekvapil. Ted s odstupem casu se vsechno vyplnilo, minulost vedela taky na 100?%. Nerozumim tomu, ale funguje to. Pokud tedy zrovna nenarazis na nejakou podvodnici.

reagovat 26.8.2002 14:54 - Tereza

Ahoj Dito a Martino,
mohla by jsi dát kontakt na zmíněnou kartářku.
díky Tereza

reagovat 27.8.2002 06:54 - Helena

Pokud můžu poprosit,mě by ten kontakt na zmíněnou kartářku taky moc zajímal. Jinak já jsem cca před 4 roky byla v životě na dně a tak jsem pár (no docela dost) kartářek navštívila a úroveň byla teda opravdu různá, asi dvě paní byly zcela mimo, některé předpovídaly strašně moc všeobecně,což mi mo nepomohlo. Ale jedna pražská byla opravdu dost kvalitní. (je taky pěkně drahá a má dlouhou čekací dobu, to taky o něčem svědčí). Všeobecně se dá říct, a i jsem tento názor četla, že kartářkám nedělá problém zjistit vaši minulost nebo přítomnost, ale předpovídat budoucnost už umí jen některá. A ještě větší umění je trefit i přesná data, to prý už umí opravdu jen špičky, a vlastně i ta nejlepší kart. co jsem o ní psala, se v určování časového horizontu, kdy se co stane, přesně netrefila. Ale některé věci se už splnily, to je fakt. Bohužel mám problém, že si pár měsíců po té návštěvě už nikdy nepamatuju, co všechno mi říkaly, tak už to nemůžu tak přesně posoudit.... Nyní jsem právě taky docela v p...., tak uvažuju že bych zase k nějaké paní zašla. Poprvé jsem se hrozně bála - že mi třeba naznačí, že jsem vážně nemocná atp, ale teď už to docela zvládám. Ale např. jednomu mému známému ze základky kartářka v 17ti předpověděla, že mu hrozí od 20 do 30 veliké nebezpečí, až nebezpečí smrti, a ve 24 se zabil na silnici. Hrozné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.10.2018 21:44 - :-)

ještě to tu chybělo

reagovat 8.10.2018 00:13 - OU z jiné diskuze

Nedávejte peníze za falešnou útěchu.

Problémy řešte, neplaťte za chvilku klidu s vírou že máte věci pod kontrolou, protože vám to přeci řekla kartářka.

Když už za někým jdete, tak za hledejte toho, kdo vám reálně pomůže s tím, co řešíte.

Strachy a vztahové trable - psychoterapeut/ka. Dluhy a mizerná finanční siutace - sociální poradenství v občanské poradně. Spory - mediátor, či právník. Zdraví - lékaři.

Naučte se svoje problémy řešit, ne je fačovat kartami.

A když už - tak možná je daleko spolehlivější on-line věštění, kdy tedy jaksi kartářka nečte z vaší nonverbální komunikace a z toho, co říkáte mezi řádky a pak tedy říká to co chcete slyšet, abyste zaplatila a hlavně přišla příště, až ta instantní naděje dojde. Protože to je přesně to, co je podstatou věšteckých profesí.

reagovat 8.10.2018 00:17 - Berry

Samozřejmě je na každém jak se rozhodne, ale já byla u kartářek celkem třikrát. Všechny měly skvělé recenze, ta jedna je dokonce hodně známá z Prahy, bohužel nic se nevyplnilo, jenom mi citovala horoskopy...:(
Už bych měla mít dávno dvě děti, milujícího manžela, vysokou nějakou školu a pěkný peníze... Možná je to jen to, co obvykle chtějí lidi slyšet... Tak teda nevím...

reagovat 8.10.2018 11:47 - R.

Kartářky a jasnovidci jsou opravdu je luxovači vašich peněz a prodavači iluzí. Nepodporujte je, peníze utraťte smysluplněji. Své problémy řešte sami, nebo s někým, komu důvěřujete. Jsou to jen lehkoživkové, co žijí z cizího neštěstí.Já bych jim nikdy nedala ani korunu, svůj život si řídím sama a nepotřebuji k tomu platit za nějaké vypindávky vycucané z prstu cizího člověka.

reagovat 8.10.2018 14:32 - Karel

Přitom si každý kdo skutečně chce může vypomoc sám bez nějakých pochybných "věštců"..
Nejlepší je meditace před usnutím. Byla využívaná již v donbách antického řecka a a egypta, viz překlady papyrů.
Postupy:
1/ Večer před usnutím ve své postýlce se uklidním a uvolním. Nejlépe jogová pozice šavasana. Leh na zádech, zavřené oči, ruce volně podél těla...etc. Vše musí probíhat naprosto v klidu a nenásilně, v opačném případě budu mít problémy s usnutím což tak nějak ruší efekt.
Pak v myšlenkách vstanu, projdu se po pokoji, vyjdu ven a jdu na nějaká mně dobře známá místa. Po určité době tělo usne. Při pravidelném opakování můžete zjistit velmi zajímavé věci.
Pro vážné zájemce, pokus lze doplnit praxí za bdění.
Představuji si, jak se rukou dotýkám různých předmětů a snažím se s nimi pohnout, ale ruka při tom musí zůstat v klidu.
Pokus 2/Večer před usnutím.... v myšlenkách se zaměřím na to, co budu dělat druhý den ráno. Mytí, snídaně, cesta do zaměstnání, co asi budu provádět v práci. Nebo cesta na zahrádku.... atd. Také se mohou zdát velmi zajímavé věci.
Posouzení nechám na lidičkách kteří mají dost trpělivosti a takové pokusy spáchají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *