Kartářky,jasnovidci a spol.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2002 18:17 - Romana

Můžete mi někdo napsat své zkušenosti např. s předpověďmi od kartářky apod.? Díky R.

reagovat 26.8.2002 11:39 - Dita

Byla jsem u kartářky dvakrát. Všechno co řekla, byla pravda a co předpověděla, se splnilo..Věřím na nadpřirozeno, posmrtný život, reinkarnaci. Asi proto jsem k ní šla. Ta paní mi moc pomohla. Připadala jsem si tam jako u nějaké dobré známé, která mi radí, co se životem. Byl to pro mě úžasný zážitek!

reagovat 26.8.2002 12:05 - martina

Musim jedine souhlasit. Jsem clovek, ktery na co si nesahne, tomu neveri...Sla jsem tam vicemene z recese, ale vysledek me prekvapil. Ted s odstupem casu se vsechno vyplnilo, minulost vedela taky na 100?%. Nerozumim tomu, ale funguje to. Pokud tedy zrovna nenarazis na nejakou podvodnici.

reagovat 26.8.2002 14:54 - Tereza

Ahoj Dito a Martino,
mohla by jsi dát kontakt na zmíněnou kartářku.
díky Tereza

reagovat 27.8.2002 06:54 - Helena

Pokud můžu poprosit,mě by ten kontakt na zmíněnou kartářku taky moc zajímal. Jinak já jsem cca před 4 roky byla v životě na dně a tak jsem pár (no docela dost) kartářek navštívila a úroveň byla teda opravdu různá, asi dvě paní byly zcela mimo, některé předpovídaly strašně moc všeobecně,což mi mo nepomohlo. Ale jedna pražská byla opravdu dost kvalitní. (je taky pěkně drahá a má dlouhou čekací dobu, to taky o něčem svědčí). Všeobecně se dá říct, a i jsem tento názor četla, že kartářkám nedělá problém zjistit vaši minulost nebo přítomnost, ale předpovídat budoucnost už umí jen některá. A ještě větší umění je trefit i přesná data, to prý už umí opravdu jen špičky, a vlastně i ta nejlepší kart. co jsem o ní psala, se v určování časového horizontu, kdy se co stane, přesně netrefila. Ale některé věci se už splnily, to je fakt. Bohužel mám problém, že si pár měsíců po té návštěvě už nikdy nepamatuju, co všechno mi říkaly, tak už to nemůžu tak přesně posoudit.... Nyní jsem právě taky docela v p...., tak uvažuju že bych zase k nějaké paní zašla. Poprvé jsem se hrozně bála - že mi třeba naznačí, že jsem vážně nemocná atp, ale teď už to docela zvládám. Ale např. jednomu mému známému ze základky kartářka v 17ti předpověděla, že mu hrozí od 20 do 30 veliké nebezpečí, až nebezpečí smrti, a ve 24 se zabil na silnici. Hrozné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.11.2017 00:04 - Koukám

nezdá se Vám, že těch...

tady se nám nějaká bába snaží nakecat, že absolvovala Tour de Kartářky ;). Pak nemá být k smíchu.

reagovat 16.11.2017 15:45 - Karel

Hm, na tom něco pravdy bude.

Ukazuje to, že v člověku může být něco co je mimo prostor a čas a co se může projevit ve spánku. A díky čemuž nepotřebuje žádné věštce. Byla to častá praxe v antice, jak dokládají překlady magických papyrů.

reagovat 16.11.2017 15:45 - Karel

Hm, na tom něco pravdy bude.

Ukazuje to, že v člověku může být něco co je mimo prostor a čas a co se může projevit ve spánku. A díky čemuž nepotřebuje žádné věštce. Byla to častá praxe v antice, jak dokládají překlady magických papyrů.

reagovat 21.11.2017 23:29 - Velvyslanec

Nemusíte chodit ke kartářce a nechat si věštit budoucnost, máš strach z toho co Tě čeká ?, usiluješ o životním lásku ? jsi nemocný ? v dluzích ? Proč chodit za někým kdo vlastně neví koho, čeho se doptává, proč neprosit raději Boha o pomoc ? Popros Jeho o pomoc, začni se modlit, číst si Bibli, zajímat se o to kdo byl Ježíš, věř tomu,že skutečnou pomoc najdeš jen u Něj a zadarmo ;)! Nedělám žádný nábor ke křesťanům, ale mě samotného zachránil Bůh z mnoha problémů ...

reagovat 22.11.2017 00:02 - Ježišmarjá

Nemusíte chodit ke...

nedělám prej žádnej nábor ke křesťanům :-) Ty tady děláš JENOM nábory ke křesťanům, a to ještě k nějakým hodně vyšinutým jehoušům nebo k podobný sektě. Strašení peklem, slibování štěstí v tomto a všech dalších životech... prostě cokoliv se hodí. Máš pocit, že na doktorce jsou samý prostoduchý debilové?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *