Kartářky,jasnovidci a spol.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2002 18:17 - Romana

Můžete mi někdo napsat své zkušenosti např. s předpověďmi od kartářky apod.? Díky R.

reagovat 26.8.2002 11:39 - Dita

Byla jsem u kartářky dvakrát. Všechno co řekla, byla pravda a co předpověděla, se splnilo..Věřím na nadpřirozeno, posmrtný život, reinkarnaci. Asi proto jsem k ní šla. Ta paní mi moc pomohla. Připadala jsem si tam jako u nějaké dobré známé, která mi radí, co se životem. Byl to pro mě úžasný zážitek!

reagovat 26.8.2002 12:05 - martina

Musim jedine souhlasit. Jsem clovek, ktery na co si nesahne, tomu neveri...Sla jsem tam vicemene z recese, ale vysledek me prekvapil. Ted s odstupem casu se vsechno vyplnilo, minulost vedela taky na 100?%. Nerozumim tomu, ale funguje to. Pokud tedy zrovna nenarazis na nejakou podvodnici.

reagovat 26.8.2002 14:54 - Tereza

Ahoj Dito a Martino,
mohla by jsi dát kontakt na zmíněnou kartářku.
díky Tereza

reagovat 27.8.2002 06:54 - Helena

Pokud můžu poprosit,mě by ten kontakt na zmíněnou kartářku taky moc zajímal. Jinak já jsem cca před 4 roky byla v životě na dně a tak jsem pár (no docela dost) kartářek navštívila a úroveň byla teda opravdu různá, asi dvě paní byly zcela mimo, některé předpovídaly strašně moc všeobecně,což mi mo nepomohlo. Ale jedna pražská byla opravdu dost kvalitní. (je taky pěkně drahá a má dlouhou čekací dobu, to taky o něčem svědčí). Všeobecně se dá říct, a i jsem tento názor četla, že kartářkám nedělá problém zjistit vaši minulost nebo přítomnost, ale předpovídat budoucnost už umí jen některá. A ještě větší umění je trefit i přesná data, to prý už umí opravdu jen špičky, a vlastně i ta nejlepší kart. co jsem o ní psala, se v určování časového horizontu, kdy se co stane, přesně netrefila. Ale některé věci se už splnily, to je fakt. Bohužel mám problém, že si pár měsíců po té návštěvě už nikdy nepamatuju, co všechno mi říkaly, tak už to nemůžu tak přesně posoudit.... Nyní jsem právě taky docela v p...., tak uvažuju že bych zase k nějaké paní zašla. Poprvé jsem se hrozně bála - že mi třeba naznačí, že jsem vážně nemocná atp, ale teď už to docela zvládám. Ale např. jednomu mému známému ze základky kartářka v 17ti předpověděla, že mu hrozí od 20 do 30 veliké nebezpečí, až nebezpečí smrti, a ve 24 se zabil na silnici. Hrozné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.3.2018 22:41 - scarlet

Milé dámy, milí pánové,...

Milé dámy a milí pánové. K pražským kartářkám, kam rozhodně nechodit patří i Ludmila Kartousková. Moc se vyptává a když už něco řekne, tak jsou to totální bláboly. Takže vyhozené peníze !!!

reagovat 29.3.2018 17:54 - ......

A nebo se vybodnout na jasnovidce a kartářky a spáchat vlastní hokus-pokus. Využít spánek.
Takové postupy hojně využívaly v antice, viz překlady řeckých a egyptských magických papyrů. Ať již k předvídání budocuích událostí, kontaktu s bůžky, chrámovému léčení nebo kouzlům všeho druhu.
Když večer před tím než usnu budu například myslet na to, jak ráno vstanu, nasnídám se, půjdu třeba do zaměstnání (podle toho co předpokádám že budu doopravdy dělat) a podobně. Při pravidelném opakování brzy mohu vidět co se mi následující den - dny.... skutečně přihodí.

reagovat 31.3.2018 09:13 - Mv

Kdysi mi řekla jedna paní, zdarma, etapy meho života. Vše jsem si před 18 lety zapsala, a nyní, když jsem to vyštrachala na chalupě, měla ve všem pravdu. Takže dobré kartářky existují.

reagovat 1.4.2018 09:14 - citace

Kdysi mi řekla jedna paní,...

V mém archivu se nachází jen několik málo svědectví potvrzujících, že proroctví o hrozbě smrti se v blízké budoucnosti beze zbytku vyplnilo. Jedno z nejpozoruhodnějších se dochovalo díky Václavu Bednářovi z Hranic.
Jeho tragickým hrdinou je vynikající šachový velmistr Richard Réti. Ten se v roce 1926 oženil s mladičkou dcerou ruského spisovatele N. Gorodeckou. Novomanželé ihned po svatbě opustili Sovětský svaz a jak to bylo běžné, cestovali z turnaje na turnaj. V roce 1928 se šli pobavit na pouť v jedné vesnici poblíž Pardubic. Doprovázeli je dva přátelé. Jméno jednoho z nich není známo. Druhým byl J. Dubský, majitel pražské továrny na toaletní mýdlo EVONA, jinak také šachový novinář.
Na pouti vystupovala i stará cikánka, která věštila z ruky. Mladá paní Rétiová neodolala a byl jí předpověděn dramatický, ale dlouhý život. Muži se věštění smáli, ale na důraznou žádost paní Rétiové se i oni vydali k cikánce. Ta však zásadně odmítla hovořit o jejich osudu. Pánové se domnívali, že důvodem je malá odměna a tak zvýšili svou nabídku. Jenže cikánka otevřeně přiznala, že jim nechce věštit, protože nemají před sebou hezkou budoucnost. To muže natolik zaujalo, že trvali na proroctví. Cikánka nakonec povolila a její předpověď zněla: „Prvý z vás zemře za několik dnů, druhý (R. Réti) do jednoho roku a J. Dubský sice prožije ještě více než deset let, ale potom zemře strašlivou smrtí“.
Po týdnu se R. Réti dozvěděl, že prvého z přátel přejelo auto a zemřel. Réti začal uvažovat o pravdivosti předpovědí.
Díky tomu, že o svých obavách napsal dr. Euwemu, dr. Mandlerovi, dr. Vecseyovi a že o nich věděla i manželka, zachovalo se svědectví o věštbě dodnes.
Nutno podotknout, že dr. Euwe byl holandský velmistr a pozdější šachový mistr světa. Dr. Mandler byl zase vynikající skladatel šachových studií a Réti mu poslal k případnému posmrtnému zveřejnění vlastní.studie. Ty pak opravdu vyšly. Dr. Vecsey proslul jako organizátor šachových soutěží a v roce 1928 pracoval jako maďarský novinář v Praze.
Necelý rok po věštbě se zcela zdravý a tehdy teprve čtyřicetiletý Réti nakazil infekcí dětské spály a onemocnění podlehl. J. Dubský byl s celou svou rodinou utýrán v Osvětimi. Proroctví staré cikánky se dopodrobna vyplnilo.
Máme o tom čtyři nezávislá svědectví od velmi vážených a seriózních osob a o jejich pravdivosti nelze pochybovat. (Arnošt Vašíček - V zajetí mágů)

reagovat 12.4.2018 22:20 - scarlet

Musím tady potvrdit velmi špatnou zkušenost s kartářkou Ludmilou Kartouskovou. Nejdříve mi od ní přišel výklad karet přes email, opožděně a nic rozumného jsem se nedozvěděla. Nepoučila jsem se a šla k ní osobně. V životě bych ji už nekontaktovala. Nepříjemná, neomalená paní, která nic neví a jen z Vás tahá informace, data narození atd. Moje jedna velká zkušenost s návštěvou u ní a hlavně škoda času a peněz. A to jsem chtěla jít původně na některý její kurz. No, ještě že jsem nešla !!! Na to, že nic neumí, je velmi, velmi drahá. Já mám docela odhad na lidi, podle fotografie dokážu poznat člověka. Nevím proč to tak je, ale stává se mi to a to dost často. Tady mi něco vadilo, stále mi něco říkalo, ať jsem ve střehu. A také to, jak na Facebooku píše, jak na sebe neustále upozorňuje a chvástá se. Jak říkám, nepoučila jsem se. Třeba můj příspěvek pomůže ostatním.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *