Kartářky,jasnovidci a spol.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2002 18:17 - Romana

Můžete mi někdo napsat své zkušenosti např. s předpověďmi od kartářky apod.? Díky R.

reagovat 26.8.2002 11:39 - Dita

Byla jsem u kartářky dvakrát. Všechno co řekla, byla pravda a co předpověděla, se splnilo..Věřím na nadpřirozeno, posmrtný život, reinkarnaci. Asi proto jsem k ní šla. Ta paní mi moc pomohla. Připadala jsem si tam jako u nějaké dobré známé, která mi radí, co se životem. Byl to pro mě úžasný zážitek!

reagovat 26.8.2002 12:05 - martina

Musim jedine souhlasit. Jsem clovek, ktery na co si nesahne, tomu neveri...Sla jsem tam vicemene z recese, ale vysledek me prekvapil. Ted s odstupem casu se vsechno vyplnilo, minulost vedela taky na 100?%. Nerozumim tomu, ale funguje to. Pokud tedy zrovna nenarazis na nejakou podvodnici.

reagovat 26.8.2002 14:54 - Tereza

Ahoj Dito a Martino,
mohla by jsi dát kontakt na zmíněnou kartářku.
díky Tereza

reagovat 27.8.2002 06:54 - Helena

Pokud můžu poprosit,mě by ten kontakt na zmíněnou kartářku taky moc zajímal. Jinak já jsem cca před 4 roky byla v životě na dně a tak jsem pár (no docela dost) kartářek navštívila a úroveň byla teda opravdu různá, asi dvě paní byly zcela mimo, některé předpovídaly strašně moc všeobecně,což mi mo nepomohlo. Ale jedna pražská byla opravdu dost kvalitní. (je taky pěkně drahá a má dlouhou čekací dobu, to taky o něčem svědčí). Všeobecně se dá říct, a i jsem tento názor četla, že kartářkám nedělá problém zjistit vaši minulost nebo přítomnost, ale předpovídat budoucnost už umí jen některá. A ještě větší umění je trefit i přesná data, to prý už umí opravdu jen špičky, a vlastně i ta nejlepší kart. co jsem o ní psala, se v určování časového horizontu, kdy se co stane, přesně netrefila. Ale některé věci se už splnily, to je fakt. Bohužel mám problém, že si pár měsíců po té návštěvě už nikdy nepamatuju, co všechno mi říkaly, tak už to nemůžu tak přesně posoudit.... Nyní jsem právě taky docela v p...., tak uvažuju že bych zase k nějaké paní zašla. Poprvé jsem se hrozně bála - že mi třeba naznačí, že jsem vážně nemocná atp, ale teď už to docela zvládám. Ale např. jednomu mému známému ze základky kartářka v 17ti předpověděla, že mu hrozí od 20 do 30 veliké nebezpečí, až nebezpečí smrti, a ve 24 se zabil na silnici. Hrozné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.6.2017 20:29 - rr

skoc si do afriky, kdo neveris....

reagovat 27.6.2017 13:48 - SLOVO ČARODĚJNICE A MAGIE

skoc si do afriky, kdo...

BYLO PROFANOVÁNO.ZÁLEŽÍ,PROČ A JAK TO KDO DĚLÁ.

reagovat 27.6.2017 17:26 - tady neco o magii je

Z Křesťanských řeckých písem se také dozvídáme, že za dnů Ježíše a jeho apoštolů se kouzelníci vyskytovali po celé Římské říši. Na ostrově Kypr žil kouzelník Bar-Jesus, jehož Pavel veřejně odsoudil jako ‚Ďáblova syna‘, který je „plný kdejakého podvodu a kdejaké podlosti“. (Sk 13:6–11) Avšak jiní lidé, například Šimon ze Samaří, přestali provozovat magická umění a přijali křesťanství. (Sk 8:5, 9–13) V Efezu při jedné příležitosti „značný počet těch, kdo provozovali magická umění, snesl své knihy a přede všemi je spálil. A spočítali jejich cenu a zjistili, že měly hodnotu padesáti tisíc kousků stříbra [pokud se jednalo o denáry, 37 200 dolarů].“ (Sk 19:18, 19) Když apoštol Pavel psal Galaťanům, zahrnul „provozování spiritismu“ mezi skutky těla a Galaťany varoval, „že ti, kdo provádějí takové věci, nezdědí Boží království“. (Ga 5:19–21) Všichni, kdo nadále provozují takové babylónské zvyky, budou odděleni od tohoto slavného Království. (Zj 21:8; 22:15) Budou zničeni společně s Velkým Babylónem

reagovat 27.6.2017 17:28 - Měla

jsem jednu knížku o čarodějnictví,myslím byla od Košanové a úplně jsem tomu věřila.Knihy jsem se zbavila,pouze jsem si jí přečetla,ale nikdy bych nepraktikovala.Pamatujte,nic není jenom černé,nebo jenom bílé.Všechno má své pro a proti.

reagovat 29.6.2017 11:13 - rr

to zni rozumne!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *