Kartářky,jasnovidci a spol.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.8.2002 18:17 - Romana

Můžete mi někdo napsat své zkušenosti např. s předpověďmi od kartářky apod.? Díky R.

reagovat 26.8.2002 11:39 - Dita

Byla jsem u kartářky dvakrát. Všechno co řekla, byla pravda a co předpověděla, se splnilo..Věřím na nadpřirozeno, posmrtný život, reinkarnaci. Asi proto jsem k ní šla. Ta paní mi moc pomohla. Připadala jsem si tam jako u nějaké dobré známé, která mi radí, co se životem. Byl to pro mě úžasný zážitek!

reagovat 26.8.2002 12:05 - martina

Musim jedine souhlasit. Jsem clovek, ktery na co si nesahne, tomu neveri...Sla jsem tam vicemene z recese, ale vysledek me prekvapil. Ted s odstupem casu se vsechno vyplnilo, minulost vedela taky na 100?%. Nerozumim tomu, ale funguje to. Pokud tedy zrovna nenarazis na nejakou podvodnici.

reagovat 26.8.2002 14:54 - Tereza

Ahoj Dito a Martino,
mohla by jsi dát kontakt na zmíněnou kartářku.
díky Tereza

reagovat 27.8.2002 06:54 - Helena

Pokud můžu poprosit,mě by ten kontakt na zmíněnou kartářku taky moc zajímal. Jinak já jsem cca před 4 roky byla v životě na dně a tak jsem pár (no docela dost) kartářek navštívila a úroveň byla teda opravdu různá, asi dvě paní byly zcela mimo, některé předpovídaly strašně moc všeobecně,což mi mo nepomohlo. Ale jedna pražská byla opravdu dost kvalitní. (je taky pěkně drahá a má dlouhou čekací dobu, to taky o něčem svědčí). Všeobecně se dá říct, a i jsem tento názor četla, že kartářkám nedělá problém zjistit vaši minulost nebo přítomnost, ale předpovídat budoucnost už umí jen některá. A ještě větší umění je trefit i přesná data, to prý už umí opravdu jen špičky, a vlastně i ta nejlepší kart. co jsem o ní psala, se v určování časového horizontu, kdy se co stane, přesně netrefila. Ale některé věci se už splnily, to je fakt. Bohužel mám problém, že si pár měsíců po té návštěvě už nikdy nepamatuju, co všechno mi říkaly, tak už to nemůžu tak přesně posoudit.... Nyní jsem právě taky docela v p...., tak uvažuju že bych zase k nějaké paní zašla. Poprvé jsem se hrozně bála - že mi třeba naznačí, že jsem vážně nemocná atp, ale teď už to docela zvládám. Ale např. jednomu mému známému ze základky kartářka v 17ti předpověděla, že mu hrozí od 20 do 30 veliké nebezpečí, až nebezpečí smrti, a ve 24 se zabil na silnici. Hrozné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.8.2017 21:37 - Velvyslanec

Kartářství je rovněž okultizmus, nedivte se tomu že po návštěvě kartáře, kartářky začnete mít problémy ... http://www.jesus.sk/svedectvi/okultismus---osobni-svedectvi

reagovat 21.8.2017 09:09 - Petr

Kartářství je rovněž...

no ono v katolické církvi se používali a jistě i používají v jistých kruzích okultizmus a magie drsného zrna.Doporučuji prostudovat knihu papežská magie,kde jsou rituály které vyšší klér praktikoval.
Je zcela historicky podloženo,že řada příslušníku nejvyššího kléru byla souzena pro čarodějnictví,a i upálena...

reagovat 21.8.2017 20:14 - Velvylslanec

Vždycky je to o jednotlivcích a ať se to týká jakékoliv církve, kdo pozná Boha osobně (a toho lze poznat jen skrze Krista), už nikdy nebude zkoušet podobné věci. Sám jsem udělal totiž podobnou zkušenost zase na poli léčitelství a spiritizmu, kdy jsem se dostal do tak hrozných fyzických i psychických stavů, že to slovy ani nelze popsat a potom když už jsem nevědèl z které do které tak jsem začal volat k Bohu, ať mi pomůže, protože nic už nefungovalo, ani léky, pomoc od kohokoliv, byl jsem v koncích, no ale Bůh mi pomohl a potom když jsem se vyznal ze všeho co jsem dělal - ikdyž často nevědomě viz to léčitelství, spiritizmus tak ze mě spadl obrovský kámen a všechno se změnilo k dobrému, ale trvalo to dlouho než jsem se uzdravil a postavil zpàtky na nohy a nepřál bych nikomu si projít něčím podobným... zajít ke kartářce vypadá pro mnoho lidí neškodně, ovšem neškodné to není ani zdaleka, stačí jedna návštěva a od té doby se začne něco špatného dít

reagovat 21.8.2017 20:24 - Petr

Vždycky je to o...

ona tato kniha ale byla poměrně rozšířená,anedá se říci,že by její používání byl v církvi bylo ojedinělé...Jejím autorem je dokonce jeden z papežů.
Jinak křestané používají řadu rituálů převzaných z magie a okultismu,ovšem to nikdo nepřizná...

reagovat 11.9.2017 22:27 - scarlet

Ahojte, je tady někdo, kdo navštěvuje "kurzy" u kartářky Ludmily Kartouskové ?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *