Kameny a znamení

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.1.2005 18:30 - Jelka

Jsem ve znamení Štíra a ráda bych nosila nějaký kámen, který se k mému znamení hodí. MOC se mi líbí jantar, je to náááádhera, ale nemám ho ve znamení :o( Myslíte, že se tyto kameny (opál, jaspis, rubín, jantar atd.) mají nosit jen podle svého znamení? Mně se tak strašně líbí jantar..

reagovat 8.1.2005 22:05 - mia

Já nedávno doma hledala taky kameny a našla jsem jen jantar a ještě nějaký šutr, co ani nevím, co je. Jsem Váhy a nemám jasno v tom, co by mi vlastně šiklo. Jedno na nervy, druhé na lásku, harmonie, štěstí...
Kdo se má v tom vyznat?

reagovat 8.1.2005 22:14 - I

To je zajímavé:)) jske taky štírka a taky mám ráda jantar a ještě české granáty.

reagovat 8.1.2005 22:15 - I

opravuji - jsem

reagovat 9.1.2005 19:29 - Jelka

mrkněte na:http://www.relaxia.cz/krystal_jednotlive.htm

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2008 00:05 - mona

Nie je to nezmysel. Kamene sú ako generátory- vyžarujú elektromagnetické vibrácie, ktoré, ked sa dostanú do styku s ludským biopo?om, tak ovplyvnujú cez impulzy chod organizmu a tým aj psychiku. Pomáhajú (ale len ako doplnková liečba) ale môžu aj škodiť. Každý šutrík má totiž špecifickú vibráciu, ktorá musí byť pre organizmus v dobe jeho používania optimálna. Organizmus sa zvykne ozvat, ked sa mu nieco nepáčí- to aj v prípade kamenov. Ja som napr. kedysi mala z citrínu závraty a z hematitu bývam apatická a "vycucaná". Ale zato mi dobre robí momentálne fluorit a amazonit. Exituje aj liečba kamenmi - litoterapia. Robí sa tak, že sa kamene prikladajú na jednotlivé čakry (energetické centrá tela) a stimulujú ich . Sama si to skoro každý večer pred spaním robím-preventívne. Odkedy sa tomu venujem, bývam minimálne chorá. Ale samoška, že kamenmi sa nedá v žiadnom prípade nahradiť nevhodný životný štýl a negatívne myslenie už vôbec nie. Sú ako vitamíny- iba pomôcky. A čo sa týka psychiky- rozhodne, myslím si, nedokážu zmeniť povahu človeka. Len naznačiť správnu cestu.

reagovat 4.12.2008 14:31 - Barulis

Ahoj, mě se kameny taky líbí. Někde jsem četla, že se nemusí vůbec hledět na to, jaký kámen máte ve znamení. Noste takový kámen, jaký se ti líbí. Právě podle toho se to tak prý vybírá. Jako by ho byralo tvoje podvědomí a to je dobře. Pokud chápete:Dnedokážu to vysvětlit

reagovat 13.10.2015 18:03 - Alenka

Kameny podle znamení - úplný přehled:
https://www.sperkyprozeny.cz/Kameny-podle-znameni/

reagovat 14.10.2015 04:50 - Karel

Ahoj, mě se kameny taky...

Předefším, pokud má takový kámen mít nějaký skutečný vliv a skutečřně nám pomáígat, pak jej nestačí nosit. Je potřeba do něj takříkajíc "vložit" své přání = využít t.zv. meditaci. V opačném případě je pouze jako ozdoba.

reagovat 14.10.2015 06:05 - sardanapal*

Sem v panně a v kapse nosím dlažební kostku ⊙¿⊙

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *