Kamaše

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2012 16:25 - Miroš

Chtěl bych se všech, kteří navštíví tohle téma zeptat, jestli nosí kdysi v osudesátých letech moderní a myslím si i dost praktické a hlavně teplé oblečení. Přál bych si aby abychom zde povovídali o svých zkušenostech , jaké to bylo když jste je poprvé vyzkoušeli a kde je nyní kupujete a podobně. No zkrátka pokec o všem možném o těhle řekněme kalhotech a je jedno zda jste muž nebo žena.prosím ale všechny, kteří nejsou tomuto nakloněni, aby upustili od příspěvků, které mohou být pro druhé urážlivé. Děkuji

reagovat 2.2.2012 21:02 - Jitka

Dobře si vzpomínám na tu dobu když kamaše byly moderní a taky souhlasím , že praktické oblečení. Jenže dnes se snad ani nevyrábí.

reagovat 5.2.2012 17:07 - Tom

Tak tímhle oblečením mne okouzlila v zimě 82 na návštěvě u kamaráda má současná manželka.Nikdy nezapomenu jak jí to slušelo v červené bundě a v červených kozačkách a k tomu bílé kamaše. No co budu povídat zkrátka kočka k pohledání. Postupem času a hlavně když byla velká zima jsem i já začal oblékat tento druh oblečení. Bylo to velmi příjemné a praktické, jenže dnes nemůžememe nikde je koupit, jako kdyby je nikdo nevyráběl což je velká škoda.

reagovat 5.2.2012 17:28 - Lubos

Tak tímhle oblečením mne...

Ja je za totace nenosil ale vyrabi se,minuly rok sem je koupil v jednom obchudku neplanovane,puvodne sem si sel koupit teplaky,teply ale zrovna nemeli a prodavacka mi navrhla prave ty kamase cerny tak sem nevahal a nelitoval,teply,vyborny.

reagovat 5.2.2012 22:19 - Anna

Kamaše jsou to vlastně klasické legíny a výrabi se nejen teplé a také módní. A viděla jsem v jedném internetovém obchodu(modny.cz)docela velký vyběr.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2018 11:04 - Majka

Zajímavé téma také občas...

Já nosím teď teplé leginy, máma kamaše, ségra krátké leginy+teplé podkolenky nebo návleky. Co je na tom zajímavého?

reagovat 9.2.2018 13:21 - Denisa

Zajímavé je jen to, že je nosí málo lidí, ačkoliv mají mnoho výhod. Jsou pohodlné, příjemné na nošení a vypadají skvěle.

reagovat 16.2.2018 06:46 - Martin

Ahoj holky,
Naprostý souhlas. Občas potkám jednu holku ta nosí červeno černé kamaše ty klasické a je fakt že jí to sekne.
Za chlapa doporučuju.

reagovat 28.2.2018 11:43 - Radek

Ahoj, snad se KAMAŠE zas vrátí. Zlatá doba pro ně byla v osmdesátých letech. Třeba v časopisech Praktická žena z té doby je jich spousta! Poznat ženu co je ráda nosí je můj sen!!!:) Budu rád když mi nějaká napíše na mail rolakkamase@seznam.cz
Mějte se kamaškově! :)

reagovat 7.5.2018 11:39 - Hanz

muj názor..neni nic lepšího pro bezne noseni nez pletene kamase a popřípadě spolu s návleky par fotek mam na pinterest sou fakt pohodlne a prakticke..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *