Kamaše

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2012 16:25 - Miroš

Chtěl bych se všech, kteří navštíví tohle téma zeptat, jestli nosí kdysi v osudesátých letech moderní a myslím si i dost praktické a hlavně teplé oblečení. Přál bych si aby abychom zde povovídali o svých zkušenostech , jaké to bylo když jste je poprvé vyzkoušeli a kde je nyní kupujete a podobně. No zkrátka pokec o všem možném o těhle řekněme kalhotech a je jedno zda jste muž nebo žena.prosím ale všechny, kteří nejsou tomuto nakloněni, aby upustili od příspěvků, které mohou být pro druhé urážlivé. Děkuji

reagovat 2.2.2012 21:02 - Jitka

Dobře si vzpomínám na tu dobu když kamaše byly moderní a taky souhlasím , že praktické oblečení. Jenže dnes se snad ani nevyrábí.

reagovat 5.2.2012 17:07 - Tom

Tak tímhle oblečením mne okouzlila v zimě 82 na návštěvě u kamaráda má současná manželka.Nikdy nezapomenu jak jí to slušelo v červené bundě a v červených kozačkách a k tomu bílé kamaše. No co budu povídat zkrátka kočka k pohledání. Postupem času a hlavně když byla velká zima jsem i já začal oblékat tento druh oblečení. Bylo to velmi příjemné a praktické, jenže dnes nemůžememe nikde je koupit, jako kdyby je nikdo nevyráběl což je velká škoda.

reagovat 5.2.2012 17:28 - Lubos

Tak tímhle oblečením mne...

Ja je za totace nenosil ale vyrabi se,minuly rok sem je koupil v jednom obchudku neplanovane,puvodne sem si sel koupit teplaky,teply ale zrovna nemeli a prodavacka mi navrhla prave ty kamase cerny tak sem nevahal a nelitoval,teply,vyborny.

reagovat 5.2.2012 22:19 - Anna

Kamaše jsou to vlastně klasické legíny a výrabi se nejen teplé a také módní. A viděla jsem v jedném internetovém obchodu(modny.cz)docela velký vyběr.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2017 12:49 - Hanz

kamaše nelze ohrnout,...

Teda muzu rict ze i muj synator ve svých jedenacti letech vy ze se kamase ohrnuji...Cim delší sou tim lepsi Když sou kratsi tak doplnit návleky super volba....Jarda je muj clovek

reagovat 28.1.2017 12:52 - Hanz

Tak jsem si dnes na poště...

Dneska sem zvolil hnede a sedive návleky HM. Super rano pro maso pak lidl a ted relax u krbu....

reagovat 7.2.2017 20:05 - Jarda

Tak jsem vyzkoušel opět kamaše. Minulý týden. když padal sníh tak jsem si vzal k černým kamaším červenou bundu a červené sněhule. Nemělo to chybu. Koncem týdne chci vyzkoušet ke kamaším kozačky, klasické, ale moc mne lákají kozačky nad kolena, tak uvidím jak se rozhodnu. Jak jsem již psal, tak jsem si užil a co je hlavní , bylo pěkně teploučko.

reagovat 8.2.2017 19:13 - nechápu,

Tak jsem vyzkoušel opět...

proč se tady "chlapi" veřejně chlubí, že jsou na hlavu.

reagovat 23.2.2017 08:50 - Tomáš

proč se tady...

Ahoj pan"nechápu"je nějaký štoura.
Je svoboda tak co.
Tom

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *