Kamarádku šmíruje syn

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.8.2005 21:13 - oleandra

Mám trochu neobvyklý dotaz.Má kamarádka se mi svěřila, že přistihla svého syna kterému je 15 let jak jí pozoruje škvírou na trubky při koupely. Ona šla otevřít dveře a viděla jak si už natahuje kraťasy a chce utéct. Jistě si prý všimla, že měl ztopořený penis a je tedy dost možné že onanoval. Když se ho potom zeptala, vymlouval se že chtěl jít na záchod. I na pozdější otázky se vymlouval. Je možné zjistit jestli má nějakou úchylku a jak to bude v dospělosti? Můj manžel má názor že ho to přejde po pubertě. Mám taky syna i když má zatím jen 6 let tak by mě to také zajímalo. A ještě otázka:Neměla by s ním jít k psychologovi? Případně má někdo zkoušenost s něčím podobným a kdyby ano jak se to vyřešilo? Předem děkuji

Oleandra

reagovat 2.8.2005 21:46 - Vašek

Ježíšikriste, baby neblbněte s psychologem. Víc to komentovat nemíním.

reagovat 2.8.2005 21:47 -

Když mi bylo tak 13 nebo 14, můj tehdejší sexuální život se skládal z pozorování matky při převlékání, koupání když se dívala na televizi jen tak v košili a následné masturbaci při představách co bych s ní mohl všechno dělat. Myslím že jsem se za to dost styděl ale nemohl jsem si pomoct. teď už mám sám rodinu, mé intimní myšlenky jsou naprosto obyčejné a když si vzpomenu a svoje tehdejší myšlenky běhá mi mráz po zádech. Oleandro:Podle odpovědi tvého manžela se spíš zeptej jeho jesti neměl taky takové představy, vzhledem k tomu jak ti odpověděl? Ať si stím kámoška nedělá hlavu a hlavně ať ho nikam nevodí nebo naprosto zničí jeho důvěru.

zdravím Já

reagovat 3.8.2005 15:41 - Sona 28

Já bych také ještě počkala, a s psychologem určitě.Myslím, že v jeho věku je to normální. Prostě je to puberták, a začínají ho zajímat ženské. Jestli nechce aby "šmíroval" matku, tak at mu koupí nějaký pornolehký časopis a je to... A lepší by bylo kdyby to spíš probral s tátou.

reagovat 3.8.2005 19:20 - Tamara

Nebojte, nebude to tak horké. Před lety jsem přišla nečekaně domů a z ložnice jsem slyšela to typické vzdychání.Zvědavost mi nedala a šla jsem se co nejtišeji podívat. To, co jsem viděla bylo naprosto šokující.Můj tehdy šestnáctiletý syn byl nahý, v puse měl moje kalhotky, pod sebou moje letní šaty o které se třel přirozením a nad šaty moje zarámovaná fotografie hlavy z předsíně. Občas tu fotku políbil a sténal "mami".Nevěděla jsem co dělat.Nejprve jsem vyšla ven z baráku, několikrát přemýšlela že se vrátím a poprvé dostane rákoskou a nakonec jsem se rozhodla vrátit až za hodinu a dělat jakoby nic. Napsala jsem tehdy do časopisu sexuoložce Fifkové a ta mi odpověděla, že dost chlapců v mladém věku vzrušuje jejich matka než jim budou dostupné jiná děvčata. Dnes je syn na vysoké, má dívku, domů jezdí jen občas a snad je vše v pořádku.Dnes jsem i díky internetu o něco chytřejší a vím že nereagovat bylo to nejlepší. Hlavně žádné hysterické scény nebu mu ublížíte!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.3.2018 17:45 - Hana

Dceři je 6 a synovi 8 let. Ale takto to u nás funguje od jejich narození a nikdy nebyl problém.

reagovat 12.3.2018 17:55 - M

No ja mam 2 dcery jednu nevlastni tkaze o ot je to horsi, ale obe me uz vydeli, neznamena to však, ze se budu před nima producírovat.
Proste je to normalka však i te male sem utiral pipcu, takze.
Jen mi prislo ze me občas ta starsi je uz v puberte sleduje, ale s tim nic neudelam no.

reagovat 13.3.2018 17:26 - ---

Nebojte, nebude to tak...

Stršně šokující - je když si 16 ti letý kluk honí ? ? jsi divná

reagovat 16.3.2018 18:42 - Hana

Kiko, dej vědět, jak to na konec dopadlo jestli jsi mu jí ukázala a nebo ne. Vy ostatní jste jí teda moc nepomohli

reagovat 16.3.2018 19:12 - Tony

Kiko, dej vědět, jak to na...

Ahoj Hani, popsala bys jak vypadas a kolik ti je? Dík,Tony

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *