Kamaradka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.9.2004 12:54 - friedle

Hledam touto cestou kamaradku do nepohody,jsem vdana,je mi 30.Jen pratelsky vztah!!! z okresu Cheb

reagovat 11.12.2004 08:52 - Michaela

Ahoj, nejsem od Chebu, ale od Chomutova. Jestli to nevadi. Je mi 27 let. Taky hledam kamaradku.

reagovat 1.9.2008 11:24 - zuzaninka

Ahoj, ja jsem taky vdana a je mi 25. S manzelem bydlime sice v Praze, ale oba studujeme, takze casto byvam v Mariankach, odkud pochazim. Nemam tu uz ale prakticky zadnou kamaradku na pokec, na kafco a tak. Jestli chces, ozvi se.

reagovat 1.9.2008 17:39 -

Ahoj, hledám kamarádku do 26 let z Třinecka a okoli...jeji zájmy měly by být podobné jako já: plaváni, jízda na kole, angličtina, němčina, čtení cizojazyčné literatury, měla by mít ráda kočky a psy.... a která taky jako já nechce mít v životě děti. jestli tady se nějaká najde at tady napíše e-mailovou adresu. díky.'

reagovat 7.12.2008 23:09 - Ivča

Ahoj, jsem z Chebu a také hledám kamarádku, je mi 26 let a mám syna.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2013 01:08 - mahmoud

hledám kamarádku do 40 let

reagovat 7.8.2013 16:50 - je

hledám kamarádku do 40 let

mi 40 , Praha

reagovat 9.8.2013 14:56 - á

mi 40 , Praha

hledáš další? to ti nesatčily ty předtím?

reagovat 23.11.2016 13:16 - Janka

Zdravím, je mi 55 let a ráda bych našla upřímnou kamarádku která by si vážila opravdovou kamarádku něco jako vlastní sestru. Hodně jsem se v životě zklamala v lidech kterým jsem v nouzi pomohla a ted' jsem zůstala bez přátel nemám prostě nikoho krom manžela ale kamarádka mi v životě chybí. Horší je najít tu pravou hodnou, upřímnou kamarádku která si mně ochotně vyslechne, poradí aby se uměla vžít do druhé a podat v nouzi pomocnou ruku např. psychickou oporu když je někdy člověku smutno tak se ráda svěřím ale musím vědět komu.
Hodně jsem se uzavřela potom všem co jsem se hodně v lidech zklamala
tak už přestávám věřit že existuje kamarádka která je na tom podobně jako já a brala by mně takovou jaká jsem a na nic se nehrála. Pokud by se taková kamarádka našla něco jako vlastní sestra tak byla bych moc ráda.
Přeji všem hezké zimní dny.

reagovat 22.7.2017 15:30 - LenkaK50

Chtěla bych si najít kamarádku,přes inzerát,moje kamarádky které jsem měla,se odstěhovaly a nevyplatí se jím dojíždět.Proto bych tímto způsobem chtěla poprosit kde hledat na seznamce a jak,nevím co tam vlastně napsat,protože to není seznamka na vztahy.
Chtěla bych hlavně reálnou kamarádku,ne si jen psát.nevím vůbec,jak by takový inzerát měl například vypadat a co tam vlastně a jak napsat
Děkuji všem.
Lenka

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *