Kam vyrazit na výlet?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2006 10:37 - Janicka18

Ahoj, venku už je jaro a tak řada z nás vyrazí o víkendu ven. Budu ráda, když se podílete o tipy na pěkné výlety.
Já nedávno objevila bezvadnej doprirody.com, kde jsou pěkné výlety v okolí Prahy. Zrovna zítra chci zkusit tu vyhlídku na Karlštejn, už se moc těším...'

reagovat 9.5.2006 00:16 - Jitka

Janco, doporucovala bych v okoli Karlstejna taky Ameriku, pak dal do Srbska a na Svatý Ján, prapadne nekdy pak do Drabskych svetnicek...vsechno je to z Prahy dobre dostupny a je to tam vazne krasny.'

reagovat 9.5.2006 00:50 - m

Jitko a jses si jista ze Amerika a Srbsko je opravdu blizko Praze?

reagovat 9.5.2006 16:34 - FRANTA

Lokality Srbsko a Amerika jsou poblíž Berouna, neb taky kousek od Prahy.Amerika je jakýsi zatopený lom a v Srbsku dokonce staví i vlaky , je to na trati Praha -Plze?.

Obojí patří do chráněné oblasti KODA.

Jsem sice Moravák, ale dost jsem o oněch místech četl.Rád bych se tam taky podíval, ale je to poněkud od ruky.'

reagovat 9.5.2006 18:09 - J

Amerika je super :o) Jezdili jsme se tam s kamárádem koupat,ač je to uzavřené a šplhali jsme po skále dolů. Tohle ale už pár let nedělám, už ctím zákazy :)'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.8.2017 15:23 - Alena

Úniková hra je perfektní nápad na výlet. Nedávno jsme na [url=http://www.exitdoor.cz/]jedné[/url] byli a moc jsme si to užili. :)

reagovat 31.8.2017 14:50 - Martina

Někdy s manželem taky nevíme, kam o víkendu vyrazit, ale zajímavé nápady na výlety najdeme většinou třeba tady: https://www.venkazdyden.cz/tipy-na-vylety , dá se tam nastavit oblast, ve které chceš tipy na výlety hledat a je tam toho opravdu strašně moc.

reagovat 31.8.2017 15:47 - centrální mozek lidstva

Doporučujeme použít pension sucháč na slevomatu.Je to v obci Osečná u Liberce . jedině co je tam zajímave je příroda a lesy kolem dokola v okolí.Jinak:nevyhovující ubytování,proležele postele a nevyhovující pro větší lidi nad 180 cm vysoke,při snídani ktera je jedinym jidlem ktere od nich dostanete,dostanete hnusnou ramu nebo bojujete o zbytky stolniho masla k namazani na rohlík, prošlou hořčici a kečup k parkum,o ranní kávu ktera je v ceně se musíte doslova přihlásit jinak ji nedostanete,většinou jsou jinak k snídani micHana vajíčka,za zdravou snídani považuji Corn flakes a lupínky s příchutí skořice bez jogurtu-mléko jen na vyžádání.Co se tyče přivítání hostů při příjezdu je vám manželem majitelky penzionu sděleno že restaurace ktera se nachází v pensionu je zavřena a jídlo a pití si musite obstarat jinde.A přitom sám kolem vas projde několikrát přivozralej s prave natočenym pivem ve sklenici.A to nemluve o tom že vám da najevo že vlastně nejste vitani a že tam po celou dobu pobytu máte jen přespat, ráno hned po snídani vypadnout a vracet se na pension pozdě večer a potichu.Pokud vidi mezi hosty muže, drze se začne toho chlapa vyptávat jestli děla nebo je nezaměstnaný.Majitelka nás vás porvava z okna ze zrovna vali těsto na knedliky ale restauraci mají zavřenou.Toaletní papír a ručníky je nutno vzít sebou,jinak žádný nedostanete.Odpadky se vynášejí dle nálady personálu který si vás všimne jinak pouze v den kdy odjíždíte,což vám v ten den samozrejme i připomenou a snaží se vás už vylifrovat pryc.Pokud někam odcházíte z pensionu vždycky se ptají kam jdete bez ohledu na to ze se tam u nich rekreujete a ten pobyt u nich si platite.V ceně je i opékání buřtů u nich,dostanete jeden buřt na osobu,prošly zbytek kečupu a hořčice s poznamkou že ve 20:00hod máte končit a uhasit oheň a pritom s tím opékáním vám dovoli začít az v 18:30 hod a nemůžete si určit ani termín opékání,ten vám nařídí majitelka .Navíc vám dají jen trošku dřeva ktere spalite za chvilku.Cena pobytu i přes slevomat neodpovida službám a vyjde vás tento komfort 3 dny a 3 noci pro manžele s jedním dítětem ve věku 10 let cca 3500 Kč.

reagovat 31.8.2017 16:07 - centrální mozek lidstva

P.S.A to všechno se dělo ve dnech 27.8.-30.8.roku 2017.

reagovat 25.7.2018 10:50 - Markéta

Ahoj, venku už je jaro a tak...

My jsme se s manželem rozhodli vyrazit někam na prodloužený víkend a už dlouhou dobu jsme prahli po návštěvě Karlových Varů, kde jsme doposud ani jeden ještě nebyli. Vybrali jsme si krásný, moderní hotel a samozřejmostí bylo i wellness v Karlových Varech. Lázeňská atmosféra si nás přímo dostala, ať už v samotném hotelu, tak i ve městě. Krásné kolonády, parky, kavárny. Rozhodně doporučuji https://www.hotelgreenparadise.cz/wellness-hotel-karlovy-vary/, my jsme zde nebyli naposledy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *