Kam uskladnit nábytek během stěhování?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2010 22:30 - Soňa

Ahoj,
neporadíte mi nějaké prostory k uskladnění nábytku během stěhování? Bylo by to tak na 2-3 měsíce, než budeme mít hotovo nové.
Za jakékoli tipy předem děkuji.

reagovat 27.4.2010 23:08 - Martin H.

Ahoj,
neporadíte mi...

Dobrý den, nevím zda jste pražská, ale tady fungují takové externí sklady, společnost City Self Storage, http://www.cityselfstorage.cz
Možná je to, co hledáte.

reagovat 4.3.2011 15:37 - Gabriela z Brna

dělali jsme rekonstrukci bytu a uskladnit nábytek a ještě další věci jsme mohli u stěhovací firmy http://akr-stehovani.cz

reagovat 14.3.2011 22:47 - Karel

Ahoj,
neporadíte mi...

To : Soňa Dobrý večer , měl bych prostor k uskladnění kousek od Prahy 20km Nučice okr. praha východ

reagovat 26.11.2011 21:03 - danita

Potrebuji vystehovat najemniky v Brne.Nevim kam uskladnit jejich nabytek.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.11.2016 12:00 - Robert

Prosit někoho známého aby uskladňoval nějaké věci je dle mého blbost, pár měsíců mu to vadit nebude, pak je to otrava. Z vlastních zkušeností, kdy kámoš měl u mě uskladněné pneumatiky a musel jsem se mu s tím připomínat. Opravdu, jak radí většina, zkus nějakou firmu, co se tím přímo zabývá, nám kancelář stěhoval Profigroup (https://www.profigroup.cz), a vzhledem k tomu, že nejsme malá firma, tak i jejich přístup byl odpovídající.

reagovat 3.5.2017 14:51 - Jana

Stěhovací firmy umožňují uskladnit věci. My se stěhovali se stěhováky od Čtvrtečky a naprostá spokojenost. Vím že tuto službu nabízí - http://ctvrtecka.cz/stehovani/

reagovat 9.5.2017 08:20 - Ila

Ahoj, nedávno jsem řešila podobný problém a nakonec jsem dostala od skladovací firmy doporučení na skladovací kontejnery http://www.diskontdepot.cz/cs/ , byla jsem spokojená, na 2 měsíce jsem si uchovala veškerý nábytek, prakticky bez starostí..

reagovat 13.6.2017 09:49 - pavlína

My něco podobného řešili, když jsme jeli na rok do austrálie a pustili jsme byt. K rodičům to nešlo, tak bydlí v bytě, tak jsme hledali sklady k pronájmu. Vybrali jsem si http://www.stehovani-tavocer.cz/skladovani/, sklady jsou hned vedle sídla firmy a hlídané 24 hodin každý den. Cena byla taky přiměřená a nakonec jsem firmu zvolili i pro stěhování. Bylo to nejjednodušší. Navíc jako překvapení, protože jsme přijeli rovnou do zařízeného nového ytu. Pronájem jsme vyřešili po mailech a moje strašně ochotná sestra všechno ostatní zařídila :)

reagovat 12.1.2018 15:58 - JančaVeselá

Stěhovací firmy umožňují...

Já se s firmou www.ctvrtecka.cz stěhovala a byli super :-) Bylo to na druhou stranu naší milované republiky, takže to bych sama nedala :D Takže uskladňování věcí budou mít určitě taky na jedničku, takže žádný strach :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *