Kam chodí normální holky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.12.2002 12:41 - Luboš

Hezké vánoční svátky. Zajímalo by mě, kam chodí normální holky a kde se s nimi lze potkat a seznámit? Přes internet (třeba seznamka.cz) to evidentně nelze. Buď jsou tam úchyláci, co si hrajou na holky a když jim člověk odpoví, akorát se tím baví. Nebo fakt samé divné typy co o sobě píší, že jsou mladé, štíhlé, vysoké a přitom když se s nima člověk sejde, je opak pravdou. Nebo je zajímá akorát můj majetek a jestli jim náhodou nekoupím auto pod stromeček. Po internetu se nedá nikomu věřit. Je to hrozně anonymní a člověk lehce nalítne. Jste všechny opravdu tak zkažené? Nevěřím tomu, jen asi chodíte jinam a ne na net.
Asi mi někdo bude radit diskotéky, kluby, bary. Tam ale až na výjimky nechodím. V práci nikdo na seznámení není a na ulici někoho cizího oslovit si netroufám. Mezi mými kamarády a tam co chodím za sportem jsou také všechny zadané. Kam dneska chodí normální holky? Může mi někdo poradit?

Luboš

'

reagovat 26.12.2002 06:08 - Fibi

A co takhle zkusit knihovnu?Nebo se prihlasit na jazykovy kurz...a nebo zajezd.

reagovat 27.12.2002 20:38 - Myška

Mám obdobný problém. Víš kam chodím Luboši? Z práce domů. Končívám většinou v 18:00 a jsem tak unavená, že jsem ráda, že jsem doma.

Hospody? Tam nechodím. Na zábavy nemám s kým chodit, mé kamarádky odešly: buď se vdaly a mají jiné starosti anebo odjely do světa.

V práci? To nedělá dobrotu. Mám své zásady. Co je v domě, není pro mne.

Na zájezd? Taky jsem zkusila. Na poznávačky jezdívají jen důchodci.

Hory! To je rada. Hory prý sbližují. Ale zase, nemám, s kým bych na ně jela. Sama se do hor nepustím.

Jednoduše zabitý případ.

Myslím, že je to dobou. Anebo pak nejsem normální. Chtělo by to dobrého psychologa.

!! odvahu brácho, jsi chlap, ten to má jednodužší !!'

reagovat 8.1.2003 11:03 - cluzo

Co se tyka tech hospod a klubu, tak to podle me taky neni zrovna idealni. Kdyz budu mluvit za sebe tak se tam seznamis uplne bez problemu, ale problem nastane v okamziku kdy plne vystrizlivis a zjistis co je zac. Jinak ja pracuju a jeste delam dalkove VS, takze casu nemam moc nazbyt a ve skole to taky neni ono protoze sem dalkar. Jinak se potapim, lezu na stene, obcas zajdu do posilky takze prilezitosti je habadej nebo aspon myslim. No a stejne sem uz pul roku sam... Muj typ(nevyzkousenej) je fotografickej kurz, az budu mit kousek casu tak jdu do toho;-) Podle me vsak nema cenu veset hlavu a kdyz uz neni zadna fajn zenska tak sou aspon kamaradi a konicky.

reagovat 9.1.2003 13:50 - Katka

Ahoj Lubo, myslím, že mnohy je seznámení pouhou náhodou anebo začne člověk s někým, s kým by to nečekal. Ale třeba v nějakým slušným podniku (rozuměj baru a tak) by to seznámení mohlo proběhnout dobře... aspoň dejme tomu vidíš, jestli a jak holka "nasává" a jak se chová ve společnosti a tak. Pak jen odvahu. ;o)'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2015 13:01 - Mařka

No kam by chodily? Na hajzík se vychcat!

reagovat 9.8.2017 22:18 - Michal

Mám obdobný problém. Víš...

Ahoj, vidím to stejne jako ty... přijde mi to jako velká náhoda někoho potkat... čas by po práci byl, ale jak, kde? ... to je problém

reagovat 9.8.2017 23:33 - Magda

Vetsina holek chodi nekam cvicit, ale vetsinou chodi na lekce, kam chodi jen holky. Takze kluci nakluste pred fitka a telocvicny :)

reagovat 10.8.2017 00:00 - Sfinx

Kam chodí normální holky? Hledat normální kluky...

reagovat 11.8.2017 06:46 - No

To je neštěstí! Někdo se...

Ty máš dost

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *