Mé kalhotky a vložky u syna

Archiv příspěvků

reagovat 5.2.2005 20:38 - Alka

Před časem, jsem zjistila, že mi v koupelně nějak ubývají menstruační vložky.Nejprve jsem tomu nevěnovala zvláštní pozornost.Ale když se to opakovalo a všimla jsem si,že mám občas jinak přerovnané sponí prádlo ve skříni, začala jsem podezírat mého 15 letého syna.Tak jsem ho jednou tajně sledovala, když se převlékal.Byl to pro mě šok.Měl na sobě mé kalhotky a v nich vložku.Nezmohla jsem se na nic, zůstala jsem jako opařená.Nevím co mám dělat.S kým se o tom poradit.Četla jsem o různých zaměřeních na jistý druh fetiše, ale tohle mě zaskočilo.Nevím jestli mu to mám zakázat, nebo dělat,že o tom nevím a přehlížet to.Mám strach, aby ho takhle někdo náhodou neviděl a pak to neřekl v jeho okolí.

reagovat 5.2.2005 20:46 - uma

Než cokoliv uděláte,poradte se s psychologem-do té doby dělejte,že jste nic neviděla.Mohla byste to pěkně zvorat.

reagovat 11.2.2005 18:51 - gin

jde absolutne o nic. prvni zenske atributy po ruce. nejspis ho to prejde samo, nebo se to zmeni v jinou neskodnou uchylku.
jen pro zamysleni: jak se pak s touto preferenci hleda partnerka? a pro zamysleni podruhe: kde se to v nem sakra vzalo? ze by neco ve vychove? ctu o tom, myslim si ale sve...

Manuka Doctor

reagovat 13.2.2005 22:13 - Alka

Kde se to v něm vzalo?Chyba ve výchově, něco jsem udělala špatně?Kolikrát jsem si tyto otázky kladla.Proč právě můj syn?Z předešlého příspěvku mám tak trochu pocit, že jsem někde udělala chybu, ale kde?

reagovat 14.2.2005 09:38 - Tina

Alko, neudělala jsi nikde chybu! Tohle se výchovou ovlivnit nedá. Ale podle mě to žádná úchylka není, v tomhle věku to dělá snad 80% kluků, hlavně kradou spodní prádlo svých sester, matek nebo kamarádek. Prostě to, ke kterému mají snadný přístup. Začínají toužit po ženském těle a tímhle si navozují jistý pocit. Podle mě je to v tomhle věku normální, tak se neznepokojujte a kdyžtak se poptejte nějakého psychologa, ten vám řekne víc.

reagovat 14.2.2005 09:57 - Luisa

Alko, musíte napsat víc. Má syn mužský vzor, nebo žije jen s Vámi? Má kamarády nebo kamarádky a jaké? Má sourozence? Co čte?... Tohle všechno vědět je velmi důležité.

reagovat 23.3.2005 10:01 - Petra

Znám to. Některé kalhotky poskládané jinak, ubývání vložek a tamponů. Dělal to můj bratr. Docela mě to ale bavilo, když jsem se na neho u snídaně dívala a věděla, že si prohlížel a možná chodil v mém prádle.

reagovat 6.4.2005 20:54 - fufnyak

Nemusis sa nicoho bát aj ja som to robil ked som mal 16 rokov.
Ale preslo ma to po case ked som "dospel". podla mna si to nevšímaj.
A nerob si zbytočné obavy.

reagovat 6.4.2005 21:41 - Obalil

Alko, nehledej v tom problém, je to normální. Tvůj syn nemá žádnou úchylku, je jen zvědavý. Když mně bylo patnáct, taky jsem mámě jednu sebral. Zajímalo mě to přímo enormně, chtěl jsem vědět jak to vypadá. V pubertě je to normální. Rok, dva, najde si holku a přejde ho to.

reagovat 7.4.2005 12:34 - borec

To je úplně normální, až si najde holku, tak bude voklepávat tvaroh do jejích kalhotek a vložky bude používat její !!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *