Mé kalhotky a vložky u syna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2005 20:38 - Alka

Před časem, jsem zjistila, že mi v koupelně nějak ubývají menstruační vložky.Nejprve jsem tomu nevěnovala zvláštní pozornost.Ale když se to opakovalo a všimla jsem si,že mám občas jinak přerovnané sponí prádlo ve skříni, začala jsem podezírat mého 15 letého syna.Tak jsem ho jednou tajně sledovala, když se převlékal.Byl to pro mě šok.Měl na sobě mé kalhotky a v nich vložku.Nezmohla jsem se na nic, zůstala jsem jako opařená.Nevím co mám dělat.S kým se o tom poradit.Četla jsem o různých zaměřeních na jistý druh fetiše, ale tohle mě zaskočilo.Nevím jestli mu to mám zakázat, nebo dělat,že o tom nevím a přehlížet to.Mám strach, aby ho takhle někdo náhodou neviděl a pak to neřekl v jeho okolí.

reagovat 5.2.2005 20:46 - uma

Než cokoliv uděláte,poradte se s psychologem-do té doby dělejte,že jste nic neviděla.Mohla byste to pěkně zvorat.

reagovat 11.2.2005 18:51 - gin

jde absolutne o nic. prvni zenske atributy po ruce. nejspis ho to prejde samo, nebo se to zmeni v jinou neskodnou uchylku.
jen pro zamysleni: jak se pak s touto preferenci hleda partnerka? a pro zamysleni podruhe: kde se to v nem sakra vzalo? ze by neco ve vychove? ctu o tom, myslim si ale sve...

reagovat 13.2.2005 22:13 - Alka

Kde se to v něm vzalo?Chyba ve výchově, něco jsem udělala špatně?Kolikrát jsem si tyto otázky kladla.Proč právě můj syn?Z předešlého příspěvku mám tak trochu pocit, že jsem někde udělala chybu, ale kde?

reagovat 14.2.2005 09:38 - Tina

Alko, neudělala jsi nikde chybu! Tohle se výchovou ovlivnit nedá. Ale podle mě to žádná úchylka není, v tomhle věku to dělá snad 80% kluků, hlavně kradou spodní prádlo svých sester, matek nebo kamarádek. Prostě to, ke kterému mají snadný přístup. Začínají toužit po ženském těle a tímhle si navozují jistý pocit. Podle mě je to v tomhle věku normální, tak se neznepokojujte a kdyžtak se poptejte nějakého psychologa, ten vám řekne víc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.11.2017 10:57 - peyr

soosoosoo@azet.sk kto popise chlap o panskych vlozkach

reagovat 12.12.2017 19:29 - Simon 15 let

nemyslím to ve zlým,ale...

Ahoj hodně mě vzrušují vložky. Byl jsem na víkend u tety a strejdy a jeli jsme společně se sestřenkou Esterkou, které je 16 na výlet autem, když asi po hodině cesty Esterka si povzdychla a řekla "ach jo, já to asi dostala" a pak pokračovala "tati prosím tě zastav mi u nejbližší benzínky musím si odskočit" Odpověděl, to víš že jo Zlatíčko. Asi po 10 min jsme míjeli benzínku, ale byla zavřená. Strejda pronesl, zastavím ti později, jak to půjde. Esterka "ach jo, potřebuju si vzít vložku, mám jen intimku, měla jsem to dostat až v úterý". Kdyby nepršelo, tak bych si zašla do křoví. Mamka jí řekla, tak si vezmi vložku v autě, chlapi se dívat nebudou. Měla na sobě silonky a sukýnku lehce nad kolena. Strašně mě to vzrušilo, penis mi stál, myslel jsem že se udělám. Strejda nakonec zastavil u autobusové zastávky a oba jsme se strejdou vystoupili a Esterka si mezitím nasadila v autě vložku. Nastoupili a Esterka "tati děkuju, teď už se cítím v pohodě" a lehce se začervenala. Po tomhle jsem najednou vystříknul, měl jsem erekci jak blázen a Esterka si všimla mých napnutých kalhot, které pořádně zvlhly. Doma jsem jí pak řekl, že mě hodně vzrušila a ona mi dala balíček vložek, abych si mohl ulevovat, vždy když budu potřebovat. Bylo to nádherné

reagovat 12.12.2017 19:32 - no

Ahoj hodně mě vzrušují...

a pak ses probudil a měla jsi ruku v nočníku

reagovat 12.12.2017 23:22 - ro

pak jsi se vzbudil ujetý...

Není debil,je fetišista.Jiný vidí ženskou v kozačkách a má nutkání jí je olizovat,nebo ženské nohy v punčochách připnutých k podvazkům a stříkne si do trenek.Jsou to devianti,buď v lehčí,nebo těžší formě.Nic nenaděláš.

reagovat 9.3.2018 03:39 - Vlastik

zajdi si na dámské toalety...

Jo,dámský toalety to je moje,nejlepsiby jsou skolni.Preferuju použity vlozky,nejlépe hodně plne s tmavými kousky krve,které pak nosím v těsných kalhotkách.Je to krasny.Nekdy okraje prosáknou,pak peru džíny...takže radši nikde nesedat.Pouzity tampony si zavádím do zadku,též nádhera.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *