Mé kalhotky a vložky u syna

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.2.2005 20:38 - Alka

Před časem, jsem zjistila, že mi v koupelně nějak ubývají menstruační vložky.Nejprve jsem tomu nevěnovala zvláštní pozornost.Ale když se to opakovalo a všimla jsem si,že mám občas jinak přerovnané sponí prádlo ve skříni, začala jsem podezírat mého 15 letého syna.Tak jsem ho jednou tajně sledovala, když se převlékal.Byl to pro mě šok.Měl na sobě mé kalhotky a v nich vložku.Nezmohla jsem se na nic, zůstala jsem jako opařená.Nevím co mám dělat.S kým se o tom poradit.Četla jsem o různých zaměřeních na jistý druh fetiše, ale tohle mě zaskočilo.Nevím jestli mu to mám zakázat, nebo dělat,že o tom nevím a přehlížet to.Mám strach, aby ho takhle někdo náhodou neviděl a pak to neřekl v jeho okolí.

reagovat 5.2.2005 20:46 - uma

Než cokoliv uděláte,poradte se s psychologem-do té doby dělejte,že jste nic neviděla.Mohla byste to pěkně zvorat.

reagovat 11.2.2005 18:51 - gin

jde absolutne o nic. prvni zenske atributy po ruce. nejspis ho to prejde samo, nebo se to zmeni v jinou neskodnou uchylku.
jen pro zamysleni: jak se pak s touto preferenci hleda partnerka? a pro zamysleni podruhe: kde se to v nem sakra vzalo? ze by neco ve vychove? ctu o tom, myslim si ale sve...

reagovat 13.2.2005 22:13 - Alka

Kde se to v něm vzalo?Chyba ve výchově, něco jsem udělala špatně?Kolikrát jsem si tyto otázky kladla.Proč právě můj syn?Z předešlého příspěvku mám tak trochu pocit, že jsem někde udělala chybu, ale kde?

reagovat 14.2.2005 09:38 - Tina

Alko, neudělala jsi nikde chybu! Tohle se výchovou ovlivnit nedá. Ale podle mě to žádná úchylka není, v tomhle věku to dělá snad 80% kluků, hlavně kradou spodní prádlo svých sester, matek nebo kamarádek. Prostě to, ke kterému mají snadný přístup. Začínají toužit po ženském těle a tímhle si navozují jistý pocit. Podle mě je to v tomhle věku normální, tak se neznepokojujte a kdyžtak se poptejte nějakého psychologa, ten vám řekne víc.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2017 16:53 - Renata 16 let

Ahoj musím se s vámi...

Ahoj Kamile, tvoje chlapské starosti bych chtěla mít a prožívat. Mám druhý den menses, ve škole jsem měla džínovou sukni a silonky. Asi třikrát jsem si měnila vložku, měli jsme až do 15.30 a když jsem šla s kabelkou na WC tak mě samozřejmě sledovali kluci. Slyšela jsem jak se mezi sebou baví Renatka TO má, no určitě, vždyť jde na hajzl s kabelkou.
Teď se chystám do tanečních. Asi si vezmu červené šaty a černé silonky. Řeším teď hlavně to, jak se obléknout do tanečních, aby nebylo nic vidět a cítit a nic mi neprosáklo víš. A abych nemusela v polovině hodiny na WC. Opravdu to není pro nás ženy moc příjemné víš, takže by bylo fajn, kdyby jsi byl ty a ostatní kluci k ženám více shovívavější a jen je nepozoroval kdy a jak jdou na WC.

reagovat 6.10.2017 07:38 - Nikola 15 let

Ahoj, také se přidám, včera jsem dostala ve škole menstruaci, přišla mi o dva dny dřív. Šestou hodinu jsme měli tělák a já neměla omluvenku. Normálně máme super učitelku, které když řekneme, že máme menses, tak nás nemusíme cvičit. Jenže ona tam nebyla a měli jsme tělák spojený s klukama. Řekla jsem jejich tělocvikáři, že jsem dostala menses jestli by mě omluvil a ten kokot mi řekl, že v žádném případě, že musím mít omluvenku od rodičů. Nosím na tělocvik elastické šortky, ve kterých se mi krásně rýsovala vložka. Zrovna jsme skákali pře kozu a cvičili na žíněnce. Tak si dovedete představit kluky, jak se na mě pořád koukali a hlavně mi koukali na zadek. Bylo mi trapně a hlavně ty jejich řeči Nikola To má, Nikola má Alwaysky vole. Vím, že s nimi tříská puberta a jako blondýnka mnoho z nich přitahuju. Snažím se si to nijak víc nebrat a nereaguji jejich narážky. Snažím se si říkat,tak co, tak viděli že TO mám a že mám vložku. Můj přítel chodí na gympl a je v tomhle úplně super.

reagovat 6.10.2017 21:47 - 1234

Kamil=Renáta=Nikola=jeden uchyl.

reagovat 13.10.2017 11:58 - Vzkaz pro Nikolu 15 let

Ahoj, také se přidám,...

Chtěl bych tě Nikčo poprosit aby jsi neodsuzovala ty kterým se vložky nosit líbí. O to bych chtěl ostatně poprosit i všechny ostatní.

reagovat 13.10.2017 17:32 - ?

Možná by vás mohlo zajímat že na www.nakupzrakouska.cz jsem našel vložky značky cresta.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *