kakání partnerky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.1.2004 10:24 - tajnej

Probíhá tady diskuze o pissu, zajímalo by mě, jestli někoho vzrušuje i velká potřeba. Vidět třeba partnerku kakat...

reagovat 3.3.2004 16:09 - Olga

Nevím, já bych to z jeho strany brala jako absolutní porušení mého soukromí. Vymáchala bych mu v tom čumák :-))))

reagovat 3.3.2004 16:20 - libuška

Nevím, jestli ho to přímo vzrušuje, ale jednou jsem měla fakt průjem s doprovodnými efekty, že to bylo slyšet široko daleko a partner to vesele komentoval:-))Naštěstí máme smysl pro humor a už jsem mu to oplatila.

reagovat 3.3.2004 19:24 - Tomi

no, to je na me docela sila. To curani nevadi, ale kadeni... no, nejak mi to nejde na mysl.... Brrr Ja vim ze je to prirozene, zvlast v Africe lide kadi kde muzou a vubec se neostychaji. Tam to neni zadne tabu, proste v prirode kadite a nikdo vas neokukuje. Je to prirozene? Asi jo. Jako zvirata

reagovat 6.3.2004 11:07 - foresta

Ahoj, pamatuju se že na intru byl jeden kluk, který se schovával na dívčích záchodcích a šmíroval, mě osobně to nijak nevadilo, jednou jsem si všimla že na mě kouká jak kadím,nic jsem nedělala.Moc jsem si přála aby se odvážil vejít za mnou do kabinky, schválně jsem se ani nezamykala.a jednou to vyšlo.Nejdřív jsme si to udělaly a pak si o tom dlouze povídaly.Tenkrát jsem poprvé pochopila jak takový člověk vlastně trpí. Jinak to byl fajn kluk velmy společenský,a dá se říct že i neškodný,nikomu přece neublíží něčí pohled??? a to že za mnou vlezl do kabinky byla čistě moje provokace, moc dobře věděl že o něm vím.Byl to takový můj malý experiment

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.10.2017 13:48 - Honza

Zdravím tě,Honzíku a...

Ahoj Ivo, nevím, kdy se tu zase v téhle diskuzi objevíš, ale po delším čase mne napadlo si tu zase přece jen pokecat o známém tématu a to i přesto, že oba už nějak nemáme moc nových či starých příběhů o velký potřebě a tak podobně, které jsme tu dosud neuvedli. No a já si dílem náhody přece jenom po x letech na něco takového u sebe vzpomněl - to když jsem si na základce na samém sklonku sedmý třídy jel akorát ráno do školy pro vysvědčení a než jsem tam dojel, zcela nečekaně, ale naštěstí poměrně pozvolna, na mne přišel menší průjem. Snad mi z poslední večeře něco nesedlo či tak něco. Něco málo (ale naštěstí opravdu jenom velmi málo) jsem při vší vůli ze svého anusu vypustil ještě než jsem vystoupil z tramvaje, načež jsem ihned od zastávky zapadl do přilehlého parku do prvního trochu krytého místa, kde jsem vypustil první "várku". Nebylo toho bůhvíjak moc, ale i tak si to už nutně žádalo jít ven a nebýt tohohle parčíku u zastávky, kdo ví...! Následně se sice dostavila jisté úleva, ale i tak jsem velmi záhy poté začal podvědomě cítit, že tomu zřejmě nebude konec, tak jsem o to rychleji pak zaběhl do jednoho ještě krytějšího místa a tam ze mne vyšlo to hlavní, mnohem více než prve. Ale hlavně, že pak už to bylo fakt v pohodě a až do oběda ve škole, kdy jsem si v pohodě odskočil na záchod, se to už nezopakovalo. Poněkud paradoxem tady jenom je, že jsem po ruce neměl žádný toaleťák nebo papírový kapesníčky a v tom celkovém rozrušení a překvapení, že mne tahle sračka přepadla takhle nečekaně, mne ani nenapadlo se podívat do svý školní tašky, jestli tam nemám nějaké ubrousky od bývalých svačin. Takže - ač se to trochu stydím přiznat - jsem místo toaleťáku či čehokoliv jemu podobného použil svoje spoďáry, které jsem následně zahodil. Naštěstí jsem zrovna měl pevné džíny, které mi držely tak akorát, takže i bez spoďárů jsem se téměř vůbec nemusel obávat, že by se mi kalhoty třeba jako na potvoru někde roztrhly a odhalilo se, že jsem pod nima v rouše Adamově. Mimochodem, tohle bylo poprvé a naposled, co jsem byl někdy ve venkovním oblečení bez spodního prádla. Předpokládám, že ty nějakou podobnou zkušenost asi nemáš...jen tak pro zajímavost.

A taky jsem si vzpomněl na to, jak jsi kdysi v jednom svých dávných příspěvků popisovala, jak sis po svém nejtěžším a nejnamáhavějším kakání před maturiťákem ještě tři dny mazala svůj análek, který tě po celou dobu, tuším, ještě sem tam dodatečně svrběl a pálil. S takovou by mne docela zajímalo, jak se ti po tyhlety tři "kritické dny", dá-li se tak říct, kakalo? Jestli si ještě vzpomínáš... Asi jsi už zajisté měla stolici už opět přiměřeně tuhou i objemnou, ale přesto, jak na to tvůj análek, který se v té době dosud nevzpamatoval z toho předchozího meganáročného zápřahu? Bolelo tě to nějak, i když, jak už jsem nastínil, byla další hovínka po tu dobu už normální velikosti nebo jak to tehdy s tímhle bylo, než se tvůj anus po těch třech dnech od maturitní megašišky zcela vzpamatoval?

reagovat 11.10.2017 14:10 - Petr

Srani po tele a zapach moji bohyne je super....ale mejch hoven se stitim... to je fakt divny

reagovat 11.10.2017 21:03 - Iva

Ahoj Ivo, nevím, kdy se tu...

Zdravím tě,Honzíku,a vítam tě po dlouhe době.Díky za další story.Dobře si to vymákl, že to neskončilo v kalhotkach,měl si štěstí že tam bylo kryte místo.Co se týče me story ohledně průjmu,už jsem to tady psala,ale pokud si to nečetl,zopakuju to.Stalo se to taky v sedmý třídě,ráno jsem doma něco vykákla,bylo to řídke teměř vodopad,ale šla jsem normáině do školy,myslela jsem že bylo toho dost co jsem vykákla a víc mě to už trapit nebude.Ale pak na druhy hodině jsem cítila že další varka chce vyjít ven,zbyvalo deset minut do konce hodiny,zadržovala jsem jak se jen dalo,konečně zvonek,přestávka a já vyběhla ze třídy jako blesk,a to se opakovalo ještě třikrat do konce vyučování a měla jsem štěstí že jsem mohla jít na záchod o přestavkach,že jsem to vydržela a nepokakala jsem se na vyučování,jinak by puberťáci z naši třídy měli o zabavu postaráno a snad by mi to připomínali po další roky zakladky.Co se týče kakání te maturitní mega šišky,mazala jsem si analek a po tři dny jsem kakala normalne šišky nebo bobečky a po každem kakání jsem si natírala analek a pozvolna to svědění a pálení odešlo,snažila jsem se především na to nemyslet a pak to zmizlo ani nevím jak.Takže zatím tolik.Honzíku,ať se ti krásně kaká a všem ostatním taky.Mějte se krásně.

reagovat 12.10.2017 17:21 - Honza

Zdravím tě,Honzíku,a...

Jo, Ivo, tos mi s takovou ještě připomněla jednu jinou moji průjmovou story ze základky a dílem náhody rověž ze sedmý třídy. To jsem zase den předtím večeřel s našima hovězí guláš, který mi očividně nesedl (ač po guláši jsem jinak nikdy průjem téměř neměl) a už od rána mne ve škole první hodinu dost bolelo břicho a já už velmi dobře věděl, že dříve či později z toho bude parádní průjem. Jako na potvoru tohle na mne přišlo akorát u začátku vyučování a vzhledem k tomu, že jsem tehdy byl zatvrzelým odpůrcem chození na záchod o hodině, tak jsem to celou dobu statečně snášel a zadržoval. I když za cenu toho, že mne břicho z toho bolelo natolik, že dost dobře nešlo, abych v lavici normálně seděl, tak jsem - rád nerad - si jednu nohu pokrčil a následně zvedl nahoru, kolenem téměř k bradě a v této "pozici" jsem přetrpěl celou hodinu. Samozřejmě jsem se neubránil rejpavým poznámkám jedné spolužačky, proč tak divně sedím, ale naštěstí s tím pak poměrně brzo přestala. A jen co hodina skončila, nenápadně jsem se odebral na záchod (byla klika, že v té době si to stále nežádalo vyjít ven během několika vteřin či třeba jen necelé minuty) a tam jsem to všechno už v pohodě a s pořádnou úlevou vypustil. A fakt to bylo tmavé, husté, ve velkém množství - no prostě po hovězím guláši. Taky to podle toho i smrdělo a měl jsem štěstí, že jsem si tam zrovna vybral záchod s dveřma, které se mohly zajistit na vnější kličku, protože dílem náhody se poblíž nacházeli dva mí spolužáci, kteří si to celkem komentovali, ten můj smrad. Naštěstí brzo odešli a já se pak mohl zcela v pohodě vrátit zpátky do třídy, bez rizika, že by mne někteří podezírali, že jsem to byl já a podle toho ze mně měli prdel.

A taky mne napadlo, že vlastně nikdy nebo možná jen velmi sporadicky tu probíhaly diskuze o prdění. Což jsou příběhy, které beze sporu taky stojí za zmínku. Máš nějakou story, kdy sis v nejnevhodnější možné chvíli někde hlasitě uprdla a měla jsi z toho trapas či naopak srandu? Já si pamatuju, že rovněž na základce, asi ve třetí třídě jsem si přes veškerou snahu v asi třech po sobě jdoucích intervalech prdnul (zhruba ve stylu "pu-ůůůůů" a musel jsem kvůli tomu jít na chvíli za dveře. Dodnes to ale považuju za celkem nespravedlnost, protože ať jsem se snažil sebevíc, zadržet to prostě za nic na světě nešlo. Ostatně, něco takového se přece může stát každému. Máš i ty nějakou takovouhle podobnou prdící story?

reagovat 12.10.2017 21:13 - Iva

Jo, Ivo, tos mi s takovou...

Zdravím tě,Honzíu,díky za další tvoji story.Opět si to dobře vymákl a neskončilo to v kalhotkach a navíc ses vyhnul škodolibym spolužákům.Já jsem taky v lavici měnila polohy,přehazovala jsem pravou nohu přes levou abych potlačila nucení a aby se to dalo co nejdele zadržet.Co se tyče prdění,takove silně nutkajíci ktere jsem nemohla udržet se mi povedlo ve školce,ale to jsme byli ještě malé děti,takže se to snadněji prominulo.Učitelka řekla jen tolik"co,Ivuško,už to nevydrželo,muselo to vypustit...",brala to s nadhledem,ale jinak ve společnosti jsem se snažila vždycky zadržet.Podobnou story jakou si zažil ty jsem zažila já,ale ve hře byl můj spolužák,bylo to v páty třídě.Jedna přísna učitelka zastupovala našeho učitele,ten odjel do školy v přírodě s jinou třídou,a i když jsme všichni měli před ní velky respekt,zmíněny spolužák si hlasitě uprdnul na celou třídu.Učitelka zařvala"Co to bylo za prase?"Přiznal se a poslala ho za dveře.Máš pravdu,může se to stát každemu,někdy se člověk sebevíc snaží zadržet ale nejde to.A navíc prdění,podobně jako kakání je ukazovatelem zdraví.Prděním člověk dokazuje že jeho střevní biokultury pracují v plnem nasazení a starají se o to aby byl naš organismus zdravy.Zatím tolik.Honzíku,krásne kakáníčko tobě a všem ostatním,mějte se krásně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *