kadeřnictví jsou předražená

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2007 09:42 - Katka

Ahoj. Včera jsem byla v kadeřnictví Hair City a zhrozila jsem se. Chtěla jsem si tam koupit Schwarzkopf professional šampon na vlasy a on stál 295 kč a přitom na pro-vlasy.cz ho můžu koupit za 192 kč. Chápu, že musej mít nějakou marži, ale stovka je trochu moc ne? a tak mě to chytlo, prolezla jsem asi 15 kadeřnictví a zjistila, že všude je to hrozně předražený. Máte podobný zážitky?

reagovat 2.7.2007 17:30 - Jana

Jasně.. taky nakupuju raději přes net, shodou okolností taky na vlasy.cz :-)

reagovat 4.7.2007 19:17 - LILI

Ahoj, ma nekdo zkusenost se salonem Zlata koruna v Praze?Diky!

reagovat 26.7.2007 16:42 - katka

Lidé si to sice neuvědomují, ale utrácí za blbosti a jídlo tak hodně a ani jim nevadí, že je to předražené a přitom zapomínají na sebe a nedbají o svůj zevnějšek...Přitom je také důležité investovat něco do sebe...Přece když pracuji mezi lidmi tak nemůžu smrdět a mít na hlavě suchou slámu...radši investuji více do kosmetiky a budu krásná než do jídla a zachvíli budu tlusté prase..a nechci se v tom jídle omezovat, jídlo mám ráda, ale musíme něco brát s rezervou...my ženy musíme být přece krásné.

reagovat 26.7.2007 17:26 - Jenda

My chlapi rádi pustíme korunu za skvělý pívo, ženské raději nechají výplatu v salónu krásy, která jim vydrží kratší čas než nám chlapům za půl těch pěněz vopice:)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.9.2015 20:58 - Ema

Nejsou všude vysoké ceny. Dá se to. Ostříhat potřebuji pravidelně. Barvím se sama, melíry nemám ráda.

reagovat 28.9.2015 21:03 - Sylva

Nejsou všude vysoké ceny....

Máte někdo zkušenosti s barvami Matrix? Navštěvuji nyní kadeřnictví kde mají pouze tyto barvy, ale nejsem moc spokojená, protože mi z toho vždy vyjde nějaký dvou a tříbarevný melír a přitom chci barvu hnědou. Tak by to být přece nemělo, v létě jsem to ve vedrech sváděla na sluníčko, ale je to stejné. Děkuji za názor.

reagovat 29.9.2015 06:24 - Wendy

Máte někdo zkušenosti s...

Moje známá kadeřnice používá pouze značky Kerastase a L Oreal. Tvrdí, že ostatní je šmejd. Bohužel k ní nechodím, jelikož patří k těm předraženým. Nemůže za to. Jistá "podnikatelka" pronajímá 8 křesel a sama ani kadeřnice není. Čistý vývar asi 80 000 jí jde do kapsy bez hnutí prstem. Aby známá vydělala, musí ceny taky nasadit vysoko. Ona si nestěžuje, zájemců má dost, na týden dopředu má plno. Já osobně chodím k teploušovi, který je skvělý a levný. Kadeřnictví má ve vlastním baráku a střídá se se svojí ségrou. Při kritizování cen je nutné vždycky brát v úvahu cenu pronájmu, který kadeřnice musí platit. Pokud je ve vlastním, vždycky může nasadit nižší ceny. Použití nekvalitnějších barev taky dovoluje mít nižší ceny.

reagovat 29.9.2015 08:09 - !

Moje známá kadeřnice...

Asi tak takhle. Cenu já např. moc neřeším. Ale také očekávám úměrný výsledek. Což se ovšem nikdy zatím nestalo. U kadeřnice jsem byla za svůj život cca 10x. Už nikdy více. Když jsem chtěla udělat účes na ples, vůbec nebrala v potaz mé přání a vytvořila mi tam "cosi" prapodivného a směšného. Když jsem chtěla u jiné o kousek zastříhnout vlasy, pořád se kolem mne natřásala, jaké mám krásnéa dlouhé vlasy. Měla jsem to celé zubaté a křivé a navíc ne o 5 cm, ale tak o 20. Pořád zarovnávala, stejně to nezarovnala a ještě mi zkazila hlavu. A tak pořád dokola. Teď si vlasy zastřihuji sama, pokud chci nějaký slavnostnější účes, tak si jej takévytvořím sama a je to.

reagovat 1.10.2015 20:28 - Tereza

Ahoj holky. Nabízím kadeřnické služby s kvalitní kosmetikou Matrix pro stávající I nové klienty. Svatební, společenské účesy. Ombré, melíry, barvy. Pokud některa sháníte kadeřnici nebo potřebujete poradit neváhejte mě kontaktovat na čísle 776 100 932 nebo na stránkách https://facebook.com/KadernictviPardubice. Budu se na Vás těšit. Myslim si , že budete spokojene:)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *