Kadeřníci

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.6.2007 17:47 - Jiřka

Dobrý den, trápí mě vlasy a co s nimi a kam jít? Mám 58 let, jsem moderní žena,ale nejsem spokojená s kadeřnictvím u nás.Ať jdu kam jdu, všude mě jen oškubou a vypadám jak pako.Žila jsem ve Švýcarsku a tam jsem byla spokojená jak s trvalou, tak s účesem. Tady jsem byla 2x na trvalé a vlasy mi spálili. Dva roky mně trvalo než mi vlasy dorostly,byla jsem spokojená s délkou,ale nedržely,chtěla jsem trvalou. Šla jsem ke kadeřníkovi, trvalou nedoporučil jen mě oškubal, vlasy prostříhal,vyfoukal a ulízal. Vypadala jsem hrozně za 1100,-- Kč.Vím,že mi sluší vlasy natočené a trochu "jako" rozcuchané. Nevím kam jít, abych ještě na stará kolena vypadala dobře. Ale z délky 25 cm mám jen 12 cm. A to jsem chtěla jen přistříhnout. Byl tak rychlý, že jsem nemohla ani nic říci. Jsem z toho nešťastná a nevím co s tím. Prosím, poraďte. Děkuji

reagovat 22.12.2007 22:35 - Honza

Dobrý den,mám takovej problém zrušujeme holičství a kadeřnictví co stím mám dělat.

reagovat 22.1.2008 15:18 -

Dobrý den ...je pravda,že melír v období menstruace špatně chytá?děkuji L.

reagovat 23.1.2008 14:01 - vera

ahojky moje dcera dostala od přítele darek ve formě kadeřníka je to mistr v ČR prostřihal ji vlasy namelíroval učesal a ukázal jak je upravit po umytí at vypadá tak jak ji upravil on. Radila bych ti najdi kadeřnictví kde třeba dělaji učesy pomocí počitače vyfotí te a pak zkoušeji co se ti bude líbit nebo koukni jestli jezdí na soutěže nebo sleduji nové trendy uprav vlasu nebo jestli jezdí na školení aj je třeba se poptat.Já mám taky problém nosím kšiltku takže potřebuji taky nějak prostřihat je to děs asi pudu k tomu kadeřníkovi i když je teda mastný .

reagovat 7.2.2009 20:40 - jana

ahojky reaguju na melir!nemam zadne zkusenosti zeby melir spatne chytal pri menstruaci myslim ze to nema zadny dopad na chytani

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2014 12:30 - Péťa

já šla do nóbl kadeřnictví na doporučení kamarádky udělat účes na maturák. Hrůza. Doma hned pod sprchu . Prachy fuč a ty nervy. Sama pak vyfoukala a trochu gelu a bylo to hezké.

reagovat 13.11.2014 12:44 - *

Do kadeřnictví už nechodím. Poté, co mi již po několikáté totálně zmršili hlavu, si vlasy barvím sama a konečky mi zastříhává můj muž. Výsledek je bezkonkurenční!

reagovat 19.12.2014 18:19 - Jan

Dámy velice dobré kadeřnictví, je kadeřnictví www.hfpoint.cz v Praze 5 na Řevnické, sice jsou možná pro někoho trošku dražší než jiná kaeřnictví, ale za tu kvalitu a péči to opravdu stojí, pokud máte jakýkoli problém s vlasama, určitě bych se obrátil na ně, mají více druhů vlastových kosmetik a dokáží s nimi pracovat tak, aby pomohli a to nemluvím o velice příjemném přístupu od všech kadeřníků, to se jen tak někde nevidí...

reagovat 20.12.2014 09:59 - D.

V době, kdy jsem nosila kratší vlasy jsem byla spokojená v Klearu, ale i tak hodně záleželo na tom, která kadeřnice měla momentálně službu. Ne každá tam byla dobrá, ale ve srovnání s ostatními kadeřnictvími ještě ušly.
Už delší čas nosím dlouhé vlasy a jsem tak spokojená. Mám hodně husté vlnité vlasy, vypadají dobře. Spíš jsem dělávala chybu, že jsem si je kdysi nechávala zkracovat, škodila jsem si. Barvu si také dávám sama, není na tom nic těžkého. Navíc i ušetřím.

reagovat 21.12.2014 16:15 - Alex

Jane ke komu chodíš do toho kadeřnictví? Dáš i doporučení na konkrétního kadeřníka nebo kadeřnici?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *