Jste věřící ?

Archiv příspěvků

reagovat 6.3.2005 19:04 - Kristýnka

Myslím si, že je náš stát hodně ateistický...zajímá mě, kolik lidí tady na chatu je věřících a kolik lidí není.

Co si myslíte o nevěřících?
Co si myslíte o věřících?

Mějte hezký den.*

reagovat 6.3.2005 21:59 - uma

Jsem věřící tak nějak kvartálně,ale ne křestan,nýbrž pohan.Někdy bývám ateistou,díkybohu..:-))
A o nevěřících a nevěřících si nemyslím nic,protože mé zkušenosti říkají,že to nemá na člověka vliv-budto má dobré srdce,nebo nemá.Věřící,či nevěřící.

reagovat 7.3.2005 10:21 - Verča

Můj přítel je věřící-katolík.Chodíme spolu každou neděli na dětskou mši a celkem se mi to líbí.Dřív jsem měla k věřícím určitý odpor,když mi to přítel řekl,tak jsem měla šok.Teď už tak zbrkle neuvažuji a věřící lidé mi jsou celkem sympatičtí.

Živiny pro mozek

reagovat 7.3.2005 12:06 - Iv

Chtěla bych v někoho nebo v něco věřit. Moc bych to chtěla. Ale nedokážu to :o( V nikoho a v nic..

reagovat 8.3.2005 10:21 - Jenik

To je osobni vec kazdeho, ja napriklad verim. Vira muze byt uzasna vec, pokud se spravne pochopi. Dalsi vec je aktivni vira, v prvnim stupni bohosluzby, u katoliku zpovedi, pak ucast na diskuzich, porada s knezem, biblicke vecery, kde se muze diskutovat. Mit radost z toho byt dobrym,pomahat jinym, vazit si toho, co mame. A zaverem bych dodal, ze verim, ale jsem vesely, rad tancuju, sportuju, delam i ruzne sprymy...a proc ne.

reagovat 8.3.2005 13:58 - martina

Ahoj,
jestli je nekdo verici nebo neni, nevypovida nic o kvalite toho dotycneho cloveka. To je jako kdyby ses zeptala, kdo je tady na chatu blondak a kdo cernovlasy...bylo by ti to k necemu? No, ale kazdeho zajima neco jineho:-)
Jinak ja v Boha verim, ale k zadne cirkvi se nehlasim.
Take preju hezky den.

reagovat 9.3.2005 00:12 - Lada N.

Co vás vlstně zajímá? Otázka jste věřící je velmi všeobecná. Já věřím, že bůh není. Jsem věřící?
Asi byste se měla spíše zeptat: Jste praktikující katolík/evangelík? To platí samozřejmě pro naše zeměpisné šířky. Nežijeme v jiné náboženské oblasti.
Fascinuje mě, když podle takovýchto, či podobných průzkumů stanoví katolická církev počet svých oveček na asi 50 procent obyvatelstva v ČR. Přitom Desatero, nebo Otčenáš umí dle mého názoru tak 3-5 procent obyvatel. Ke zpovědi chodí asi tak 2 procenta. Obyvatelé ČR jsou snad nejateističejším (krásně krkolomné slovo) národem na světě.

reagovat 9.3.2005 10:43 - Verča

A jěště jste ho napsala špatně.Nejateističtějším.....

reagovat 9.3.2005 15:15 - Nery

sorry, ale myslim si, ze to jestli jsi nebo nejsi krestan nezalezi na mnozstvi Otcenasu a navstev zpovednice. Kdyz veris v Boha tak bych rekla, ze je to o tom vztahu k Nemu.

reagovat 9.3.2005 20:00 - Jana

som veriaca aj ked bolo uz lepsie moja viera slabne:(

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *