Jste věřící ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2005 19:04 - Kristýnka

Myslím si, že je náš stát hodně ateistický...zajímá mě, kolik lidí tady na chatu je věřících a kolik lidí není.

Co si myslíte o nevěřících?
Co si myslíte o věřících?

Mějte hezký den.*

reagovat 6.3.2005 21:59 - uma

Jsem věřící tak nějak kvartálně,ale ne křestan,nýbrž pohan.Někdy bývám ateistou,díkybohu..:-))
A o nevěřících a nevěřících si nemyslím nic,protože mé zkušenosti říkají,že to nemá na člověka vliv-budto má dobré srdce,nebo nemá.Věřící,či nevěřící.

reagovat 7.3.2005 10:21 - Verča

Můj přítel je věřící-katolík.Chodíme spolu každou neděli na dětskou mši a celkem se mi to líbí.Dřív jsem měla k věřícím určitý odpor,když mi to přítel řekl,tak jsem měla šok.Teď už tak zbrkle neuvažuji a věřící lidé mi jsou celkem sympatičtí.

reagovat 7.3.2005 12:06 - Iv

Chtěla bych v někoho nebo v něco věřit. Moc bych to chtěla. Ale nedokážu to :o( V nikoho a v nic..

reagovat 8.3.2005 10:21 - Jenik

To je osobni vec kazdeho, ja napriklad verim. Vira muze byt uzasna vec, pokud se spravne pochopi. Dalsi vec je aktivni vira, v prvnim stupni bohosluzby, u katoliku zpovedi, pak ucast na diskuzich, porada s knezem, biblicke vecery, kde se muze diskutovat. Mit radost z toho byt dobrym,pomahat jinym, vazit si toho, co mame. A zaverem bych dodal, ze verim, ale jsem vesely, rad tancuju, sportuju, delam i ruzne sprymy...a proc ne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2018 17:10 - každý

v něco věří. Někdo, že vyhraje ve sportce ......

reagovat 12.7.2018 18:22 - Eduard Nud

v něco věří. Někdo, že...

Přesně tak. To jako ten věřící, co se modlil: "Pane Bože, dej, ať kopne první ve sportce." Modlil se usilovně, vytrvale a jak se dá předpokládat, i zbytečně. Až už to milý pánbůh nemohl poslouchat, nebo se mu ho zželelo nebo co já vím. A povídá: "Herr Gott chlape, že by sis taky alespoň vsadil?"

reagovat 12.7.2018 19:15 - Květoslav Minařík

byl univerzální okultista a hermetik, který byl do jisté míry jistě poctivý.Byl uznávaným českým jogínem a varoval před mnoha podvodníky, kteří ničeho nedosáhli a udělali si z toho aspoň byznys. Varoval zejména před známým představitelem tehdejší alternativy Karlem Weinfurterem.Jinak jeMinařík uznáván i v jiných zemích jako buddhista.Minařík říkal,že neexistuje žádná snadná cesta,kdy si někdo sedne a za chvíli dosáhne nějakých vysokých cílů,tím dosáhne snad jen psychických, případně i jiných potíží.Minařík byl hlavně univerzální hermetik a jako 1 stupeň jógy nebo mystiky uznával u nás obvyklou křesťanskou morálku a její desatero, ale morálku dokonale přijatou.Normální náboženství bral jako základ ke své nauce se kterou osobně ani nesouhlasím- je to podle mě až neuskutečnitelné,ale to už jsem psal.Tohle není prezentace,ale bezplatné varování před jógou,mystikou a jiným "technickým" náboženstvím, pravda není ani z Barmy ani z Prahy.Když si to někdo přečte a napíše že jsem vlastně blbec je to jeho věc.

reagovat 12.7.2018 20:02 - Karel

Varování před jogou? :-) No comment.

reagovat 13.7.2018 18:14 - Cernoprdeln

Ne :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *