Jste věřící ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.3.2005 19:04 - Kristýnka

Myslím si, že je náš stát hodně ateistický...zajímá mě, kolik lidí tady na chatu je věřících a kolik lidí není.

Co si myslíte o nevěřících?
Co si myslíte o věřících?

Mějte hezký den.*

reagovat 6.3.2005 21:59 - uma

Jsem věřící tak nějak kvartálně,ale ne křestan,nýbrž pohan.Někdy bývám ateistou,díkybohu..:-))
A o nevěřících a nevěřících si nemyslím nic,protože mé zkušenosti říkají,že to nemá na člověka vliv-budto má dobré srdce,nebo nemá.Věřící,či nevěřící.

reagovat 7.3.2005 10:21 - Verča

Můj přítel je věřící-katolík.Chodíme spolu každou neděli na dětskou mši a celkem se mi to líbí.Dřív jsem měla k věřícím určitý odpor,když mi to přítel řekl,tak jsem měla šok.Teď už tak zbrkle neuvažuji a věřící lidé mi jsou celkem sympatičtí.

reagovat 7.3.2005 12:06 - Iv

Chtěla bych v někoho nebo v něco věřit. Moc bych to chtěla. Ale nedokážu to :o( V nikoho a v nic..

reagovat 8.3.2005 10:21 - Jenik

To je osobni vec kazdeho, ja napriklad verim. Vira muze byt uzasna vec, pokud se spravne pochopi. Dalsi vec je aktivni vira, v prvnim stupni bohosluzby, u katoliku zpovedi, pak ucast na diskuzich, porada s knezem, biblicke vecery, kde se muze diskutovat. Mit radost z toho byt dobrym,pomahat jinym, vazit si toho, co mame. A zaverem bych dodal, ze verim, ale jsem vesely, rad tancuju, sportuju, delam i ruzne sprymy...a proc ne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2014 16:35 - Steve

:o))) Potřebuje hlavně přesvědčit že ta její víra je hodně špatná volba, nejlépe kdyby jí někdo pomohl se dostat do nějaké skutečně Křest'anské víry - když teda chce být aktivně věřící. Věřit ve lži opravdu nemá smysl ani cenu. Rose, já jsem se poměrně dlouho bavil se Svědkama, chodili ke mě, probírali jsme všechno možné, byl jsem několikrát s Sále království atd. vím o čem mluvím. Na Velikonoční slavnosti ani NESMÍTE přijímat tělo a krev a páně. Řekněte mi co to má za smysl taková víra! např. Jako Katolík můžete absolvovat všechny svátosti. (U Jehovistů kromě lží NIC)

reagovat 8.8.2014 16:41 - Steve

Jinak tu vaší údajnou Bibli v tmavých deskách (ani se tak nejmenuje) taky tady mám ve skříni. Koupil jsem si jí od Svědků proto, abych mohl porovnávat. (čili pro studijní účely) Je tam opravdu mnoho překroucenin, to proto aby to Svědkům sedělo na jejich ujetou víru. To je samozřejmě smutné.

reagovat 8.8.2014 23:36 - Tony

:o))) Potřebuje hlavně...

černej z lenosti.

Do ligusáku toho typu bych nikdy nevlezl. Kostely mají alespoň tu výhodu, že je každej jinej, kdežto jehovistický ligusáky maj to samý průčelí. Nesnáším uniformitu. Tu však mají jehovisti ve všem.

reagovat 9.8.2014 15:04 - Steve

Tak víš jak, když člověk zkoumá a chce poznat, tak tam vleze, proč né. Chci vědět o co nepřicházím atd. Oproti kostelu a mše je to samozřejmě ubohý a chudý po všech stránkcách. (co si budem povídat) Takto jsem zkoumal i Mormony (Církev Ježíše Krista Svatých Posledních dnů)

reagovat 11.8.2014 09:23 - Rose

s mormony jsem se bavila, je to zalozeno na zjeveni nejakemu cloveku a jde o vlastni uceni toho cloveka, odklon od Bible. Alespon nikomu neskodi a nejsou hulvati

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *