Jste rádi sami?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.1.2007 14:53 - paja

Ahoj. Jste rádi sami? ... Dobrý kamarád mi kdysi jen tak mezi řečí řekl, že je rád sám (ale je normálním členem fungující rodiny, ma ženu, dvě děti). Ale tu a tam je rád sám se sebou. Já jsem na tom obdobně, když jsem dlouho ve společnosti, začínám být nesvůj, potřebuju dobít. Asi víc než ostatní. Taky Přemýšleli jste o tom někdy?

reagovat 10.1.2007 19:53 - samotářka

Jsem vdaná a mám dvě děti a občas je mým největším přáním být aspoň chvíli sama. Stačí mi chvilka, ale dokážu si tu svoji chviličku samoty opravdu užít, třeba jen tím že jen sedím a nedělám absolutně nic. Úplně cítím jak mě to nabíjí energií. Nevidím na tom nic špatného, jsou lidé kteří se neobejdou bez společnosti druhého a taky ti, kteří by svoji samotu neměnili. Jen někdy se to špatně vysvětluje partnerům, kteří tuto potřebu nemají.

reagovat 10.1.2007 21:02 - Helena

Myslím, že každý chce byť chvilku sám, ale tak, že ved?a v izbe niekto je, že doma ho niekto čaká. Treba muži chodia na ryby a sú radi, že majú k?ud, chytia síce len "houby s octem" ale už sa tešia, až pôjdu zas! Ja som rada sama /sme doma štyria/ len sa bojím, aby som raz v živote tej samoty nemala až prive?a. Hovorí sa: daj si pozor na to, čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť!

reagovat 10.1.2007 21:25 - Helena

Ja byvam sama velice casto cele dny.Manzel je dlouho v praci a nekdy nedojede ani domu-ma to daleko a pokud dela 12-tku,tak se mu jizda domu nevyplati.Presto ani takova samota mi ale vubec nevadi.Mohu rict,ze casto mi ani cas na vse co bych rada delala nezbyva:-)Takze asi jsem rada sama.Citim se svobodne,delam co uznam za vhodne..taky nic nemusim.Kdyz je muz doma treba tyden,nejdrive stale jsme spolu,ale po 2 dnech se kazdy na par hodin pred tim druhym "zasijeme".Nastesti mame dost velky prostor a nemusime se vzajemne rusit.Jsem stastna,ze i muj muz ma tento zpusob zivota rad.

reagovat 10.1.2007 21:40 - Misan Trop

Co tady chcete?! Jediný volný místo na doktorce, kam nikdo nechodil a voni mně sem vlezou s kecama o samotě! A teď tady budou klábosit. Spolu! Prej samotáři. Cha! Kšá! Kšá!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2018 20:30 - Máma

Když má člověk kolem sebe neustále rodinu, tak každá vzácná chvilka samoty je vítaná. Ale nesmí trvat dlouho.

reagovat 22.9.2018 22:29 - To je

můj sen. Nikoho nevidět, nikoho neposlouchat, nikomu neodpovídat. Čím jsem starší, tím víc mě lidi serou.

reagovat 22.9.2018 22:37 - klíkolí

Souhlasím. V dnešní době jsou lidi hrozně falešní a zlí. Když nemusím, tak nikam nechodím. Mám malé magnetické šachy a hraju si je doma sám se sebou, nebo si měřím metrem jen tak, třeba kliku, okno, lžíci, propisovačku, ovladač od televize, mobil, šuple, postel, svoje prsty a zapisuju si naměřené hodnoty a dělá mito dobře.

reagovat 25.9.2018 20:29 - Mirka

Já jsem strašně ráda sama. Hodně lidí kolem mě vyčerpá.

reagovat 25.9.2018 23:32 - sdfg

Tak já nejsem sám ani v posteli, takže nevím vůbec co to je.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *