Jste kulička, hruška nebo véčko? Zhubnout můžete vždy! - koment

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.8.2012 23:40 - sdfsdf

[url=http://toons-empire.com/]Cartoon Sex[/url]

reagovat 29.8.2012 00:57 - !

Hovno je ti potom, starej se o svoje špeky!

reagovat 18.9.2012 21:47 - Robinsonka

Další dobré tipy jak zhubnout najdete také na stránkách Žij zdravě http://www.zijzdrave.cz/
Já sama tam čerpám spoustu informací

reagovat 18.9.2012 23:45 - renoar

http://www.renoar.estranky.cz/clanky/jste-jablko-nebo-hruska_.html

reagovat 18.9.2012 23:46 - bety

http://www.bety.cz/zdravi-a-zivotni-styl/clanky/691/Jste-hruska-nebo-jablko-A-proc-je-dobre-to-vedet

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.1.2013 23:11 - Jeník

Není to s tou genetikou tak, že více než geny zdědíme od rodičů a prarodičů stravovací návyky a životní styl? Myslím si, že hodně baculatých lidí se tak trochu vymlouvá na genetiku. Přitom v rodině převzali spíše to, jak se rodiče stravují a to, jak sportují nebo spíše nesportují. Obyčejně jí to, na co se naučili už od dětství od baculatých rodičů. Připadá mi, že geny dědíme jen trochu a větší vliv má to, co jsme se naučili v rodině o způsobu stravování. Máme rádi to, co nám vařila a pekla babička, máme oblíbená jídla, která uměla dobře připravit naše máma. Vnímáme jako dobré to, co vnímali v našem dětství rodiče a často nám to dělali za odměnu. Máme tato jídla už podvědomě spojená s něčím příjemným, dostávali jsme je současně s pochvalou a s jistou nákloností rodičů. Jsem přesvědčený, že tyto stravovací návyky jsou ještě silnější než genetický sklon k baculatosti.
Jeník.

reagovat 5.1.2013 10:41 - Linda

Není to s tou genetikou tak,...

jasně, dítě přebírá vzory a odkud jinud než z rodiny. Považuje to za normu. Je šílené, kolik matek dává miminu slažený čaj..Ono ani chuť na sladké nepřijde sama,ať už je to náhrada stravy nebo odměna. A to množství matek, co nutí děti jíst, aby "pěkně" vypadaly..pak je na špeky zaděláno celoživotně, taky na PPP, komplexy..

reagovat 5.1.2013 11:15 - Lindo,

jasně, dítě přebírá...

tak hořký čaj bych dítěti určitě nedala.A co se týče jídla,tak třeba oběd bych malinko nutila,to je potřeba,děti rostou,vyvíjí se a jíst musí.

reagovat 14.3.2013 17:20 - babaletka

..k tomu doplnění ! Pokud...

Jo, to mám já,pas 76 cm, boky 96 cm,přes prsa 97 cm,takže přesýpačky.A nemyslete si, že zas vše mi sedí.K tomu dlouhé nohy, takže kalhoty, tepláky a pod. vel. M jsou mi krátké, a L široké.Takže babo raď, ale i když je mi hrubo přes padesát, tak aspoń nemám pneumatiku.

reagovat 20.5.2013 18:20 - Ilona

výrazná pomoc se najde i v Bachově terapii - bezpečná a přívětivá pro každého (www.bio-bachovky.cz ). Kombinovaná esence Štíhlá linie nebo esence na míru Dieta posílí vaše rozhodnutí i pevnou vůli. Najdete zde: http://www.bio-bachovky.cz/stihla-linie-bachovy-kvetove-bio-esence-pro-stihlou-linii.html a http://www.bio-bachovky.cz/esence-na-miru-dieta.html

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *