JSTE TO, CO JÍTE - tonoucí se stébla chytá??

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2007 07:20 - Venda

Zdravím všechny dámy i pány, kteří jsou více či méně pravidelnými diváky zmíněného pořadu. Co si o tom myslíte? Pokud jde o mě,nadváhou netrpím,ale je fakt, že pořad někdy zhlédnu, bývají tam některé zajímavé tipy,tak proč ne. Na jednu stranu si říkám,že nechat "obdivovat" své tělisko celým národem ze všech stran je nechutné, ale na druhou stranu i klobouk dolů před touto odvahou, protože většina těchto lidí asi nemá dostatečně velkou vůli zhubnout sami, tak využívají tuto možnost své prezentace. Když to nezvládají sami, volí tuto poslední (?) možnost...Každopádně je bezva, když se jím to povede a zhubnou a nenaberou to brzy zpět. Hm, co vy na to?Šli by jste do toho?

reagovat 8.6.2007 11:14 - Victoria

V porovnání s obvyklými aktéry této reality show jsem skoro anorektička, ale že bych měla úplně ideální váhu, to se taky říct nedá (153/57). Ráda bych shodila aspoň na 51 kg, nejlépe na 48 kg, ale chybí mi pevná vůle. Před pár měsíci jsem sice vážila kolem 60 kg, jsem ráda, že jsem shodila aspoň trochu, ale nestačí mi to. Myslím si, že s mým přístupem k jídlu a životu vůbec mi anorexie nehrozí, naopak si myslím, že kdybych se v jídle úplně přestala kontrolovat a úplně vypustila pohyb, časem bych se dostala tak na 80 kg, což by při mé výšce už bylo poměrně závažné stádium obezity. Když připravovali jarní sérii Jste to, co jíte, napsala jsem na Primu e-mail, jestli si myslí, že bych se svým typem postavy taky mohla účinkovat, ale neodpověděli. Možná by mi to trochu pomohlo, ale asi je to téměř jenom o pevné vůli, což za nás nikdo jiný než my sami neudělá :-)

reagovat 8.6.2007 12:36 - Alča

Mně se stává to, že po každém sledování tohoto pořadu si ve čtvrtek nechystám zeleninku a jím lehce, ale toť vše. V pátek jsem ve starých kolejích. Taky mi naštěstí zatím obezita nehrozí,jsem dost vysoká, tak se mi váha tak nějak rozloží, ale sem tam nějakou změnu mám :)

reagovat 8.6.2007 13:39 - takakorát

Nechápu, ale i obdivuji, že se ti tlouštíci svlečou do plavek před celým národem. Jen ať jim to pomůže a hlavně ať vydrží, protože obezita je dnešní metla, od ní jsou veškeré nemoci.

reagovat 9.6.2007 02:50 -

H ha my si vzdycky navarime sileny hody:-)/s pritelem/ a cpeme se u toho jak zjednani:-))Pravda jsme stihly..Ovsem kdyz pisu hody tak vazne tuny jidla.-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.12.2008 18:05 - Snoopík

taky se dívám, ale podle mě to není spásnej pořad, kde by paní doktorka každýmu "naordinovala" úžasnou, doposud neznámou dietu, kerá jako jediná může pomoc. vždyť dává rady, který když člověk chce, tak si umí najít a řídit se podle nich i sám (nejíst tučný smažený jídla a hromadu sladkostí, nepřehánět to s alkoholem, pít převážně obyč. vodu, nehladovět celej den a po večerech to nedohánět, jíst zeleninu, ovoce a hlavně najet na sportování). ve veliký míře to jsou ty věční dietáři, kterým nedochází, že i když by začali najednou jíst jak vrabci, tak bez pohybu nic dolu nedaj a naopak si ublížej. co jsem viděla já, tak psychologa potřebovala jenom jedna holčina, ta která když si u mekáče objednávala jídlo, tak dělala že s někým volá a že to kupuje jemu a ne sobě a která měla blok v tom, jíst cokoliv na veřejnosti. těm takovej pořad asi vážně pomůže, protože normální obvoďák by se tímhle takhle nikdy nezabýval a ještě by se každýmu vysmál

reagovat 10.12.2008 10:22 - Lenka

Dejte svým blízkým pod stromeček dárkový poukaz na odborné poradenství ohledně zdravé výživy, případně i odběr produktů podle vlastního výběru. Můžete si vybrat obsah a cenu podle přání. Z toho důvodu vždy uveďte do objednávky svůj telefon.

Konzultace je zdarma, vánoční sleva na produkty 15%.

Poukazy budou slosovány 24.1.2009 a 10 vylosovaných obdrží zajímavý dárek.

Poukaz zasíláme na dobírku. Objednávat můžete na tel. 606 276 315 nebo na pas.sun"seznam.cz

reagovat 10.12.2008 17:16 - jkhn

uz zase nakej diler

reagovat 11.12.2008 16:14 - J.

Paní doktorka Kateřina se nám taky nějak zakulatila a to dává takové rady ...

reagovat 11.12.2008 16:55 - Ox

Taky si to myslím :-) Je to jako by nabízela kosmetiku dáma s ekzémem nebo děsným akné na obličeji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *