Jsou vitaminy bezbecne?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.11.2006 16:58 - Monika Rektoříková

Ahojky,já byh se chtěla zeptat,jestli nekdo nevíte,zda užívaní různych vitamínů a doplňků může škodit.Sem totiž fanda tady těchto věciček,sama používám:tablety,na travení.reduxil,pak na vlasy,na pěknou pleť,na paměť,betakaroten,na pocení,spirulinu,Céčko,pak preventivní proti nemocem(chřipka,angína)atd různe další,..chtěla bych se proto s někým poradit,zda to nemůže či není ke škodě.

reagovat 6.11.2006 21:45 -

POZOR je velmi důležité sledovat doporučené denní dávky, obzvlášť pokud jak vidím berete více preparátů najednou.Není nutné brát zvlášť betakaroten,céčko,tyto vitamíny obsahuje i to preventivní proti nemocem jak vy píšete tzn. že několikrát znásobujete dávky vitamínů tím překračujete doporučené denní dávky je lepší koupit multivitamíny s minerály.Vitamíny se lze předávkovat.

reagovat 10.11.2006 20:43 - Standa

Vážená mohl bych s Vámi prodiskutovat záležitosti potrvinových doplňků a vitamínů Nutrilite, které mají tu jedinečnou výhodu ,že jsou čistě přírodní látky a obsahují patentovaní fytofaktory. Ozvěte se na email: stanislav.netolicky"cz-online.com

reagovat 11.11.2006 14:30 - luii

Multivitamíny a minerály, no, nevím. Jsou některé prvky, které nelze absolutně užívat dohromady, nebo alespoň ve stejnou denní dobu a přitom se objevují ve velké míře v těchto přípravcích. Nepodceňujte svoje tělo, příroda to má dobře vymyšlené. A hlavně nepodlehněte farmaceutickému průmyslu, především jim jde o peníze. Je to smutné, ale je to tak. Pokud se rozhodnete něco užívat, zjistěte si dostatek informací, ale těch odbornějších, ne reklam.

reagovat 11.4.2007 13:12 - Příroda ANO, chemie NE

Najdeš-li kvalitní přírodní potravinové doplňky jako jsou třeba NUTRILITE, HERBALIFE, a možná nějaké další tak by být nebezpečné být něměli.

Třeba značka NUTRILITE dělá potrvinové koncetráty. Otázka by pak měla znít může ovoce a zelenina být nebezpečná? Tak to je NUTRILITE.Mě třeba pomohli snížit váhu a mojí babičce znížit cukrovku a inzulín o 2/3. Lékař to vůbec nechápal.Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.10.2008 10:15 - Granvin

Jindra

Díky za info.

reagovat 21.10.2009 16:11 - Vitamíny rovnou do krve

V Japonsku vymysleli, že si budou pouštět vitamíny přímo do krve, pomocí kapačky (!) - tj. třeba že si v poledne zajdou dát svoji dávku vitamínů proti stárnutí nebo na povzbuzení.

Pochopitelně, že je to šílenost, protože tak můžou dostat mnohem větší dávky, než je zdrávo. Ale je to tam teď velkej hit:

http://www.japanbusinesssolutions.com/cs/content/na-kafe-na-pivo-ne-dneska-na-vitam-ny

reagovat 21.10.2009 17:01 - Granvin

A o čem že je jinak ta umělá výživa v nemocnicích? Asi by ji měli taky zakázat.

reagovat 10.8.2010 22:09 - Olinka

Jak uz tu zaznelo - asi je dobre neprekracovat denni davky a vseobecne uzivat doplnky s rozmyslem... Nejlepsi je si nechat poradit odbornikem. Proto nakupuju rada tady - http://eshop.farmax.cz/, kde se da cilene probrat s lekarem problem a urcit konretni potrebu.

reagovat 4.2.2011 08:04 - Hanka

Jak uz tu zaznelo - asi je...

Tak v lékárnách bych vůbec doplňky nekupovala, protože to s přírodou souvisí opravdu jen okrajově. Pokud zdraví posilovat a nemocem předcházet pak je třeba se zaměřit na 100% přírodní produkty Nutrilite. Myslím že pokud hledáte rádi informace na netu, pak jsou nutriční poradny, které vám jistě rádi poradí. Zkušenosti mám s www.nutricni-poradna.eu kde jsem vždy dostala dobrou radu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *