CO JSOU BACHOVY ESENCE - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2006 21:08 -

Dr. Bach podle data narozeni a smrti, zemrel v 50ti letech. Pokud nemel smrtelnou nehodu, vyvolava to pochybnosti o ucinnosti teto metody.

reagovat 4.9.2006 20:59 - Zuzana

Opravdu skvělé esence, vřele doporučuji všem, kteří chtějí žít beze strachu , obav úzkostí a samozřejmě i denních depek.

reagovat 5.9.2006 09:28 - Marienka

Léčitelka kterou znám je předpisuje, kamarádka s rodinou je užívají, prý jsou dost dobré, doma mám knížku o jednotlivých bylinkách. Chystám se je taky nechat napsat, bylinky se míchají na každého jednotlivce jinak, což může podle mě rozpoznat jen ten kdo k tomu má schopnosti.

reagovat 14.9.2006 10:20 - Dagmar

Kapky pusobi na psychiku, dusevni stavy a ne na choroby! Mam velice dobrou zkusenost s Rescue, ta mi zabrala do pul hodiny na migrenu.Z ostatnich mam vyzkouseny vlassky orech a ten funguje taky perfektne.

reagovat 14.9.2006 12:19 - janča

Bachovky můžu jen vychválit,kámoš tím léčil do doby, než mu na slovensku vykradli auto a samo,že měl celou sadu esencí v něm a jelikož je to otázka několika tisíc na druhou sadu se zatím nezmohl (a já trpím).Pak jsem přišla na paní z ostravska ,která léčila údajně českou obdobou pod názvem Moravské květy,no nevím, ale tyto na mě vůbec nepůsobily - máte někdo zkušenosti s moravskými květy?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2014 16:15 - ú

Kdybys nepindalo kraviny, tak...

Nevím, co tady furt řešíte. Když to tomu dítěti pomohlo, je to jen dobře. Lepší, než kdyby se trápilo a potíže přetrvávaly pořád.

reagovat 25.8.2014 16:21 - Q.

Edward Bach (1886 -...

Jiné zdroje uvádějí nádor sleziny, jiné "vážné krevní onemocnění", jiné metastatický rozsev diagnostikovaný chirurgem od pohledu na krvácení.. To jistě působí značně věrohodně a vůbec to nenaznačuje, že Bach nejspíš lhal a jednalo se nanejvýš o poměrně banální onemocnění. Ostatně, v roce 1917 Bacha potkala ještě jedna věc - zemřela mu podobně švihlá manželka na záškrt. Ale to jeho obdivovatelé nějak přehlížejí.

reagovat 31.12.2015 22:27 - PF 2016!

...:o))

reagovat 18.6.2016 19:50 - aja

Ráda bych také přispela do diskuze bachovy esenece.Můžu říci jedno beru je už měsíc nic na sobě necítím žádné zlepšení žádný zázrak nevidím. Záleží asi na každém jedinci kdo věří tomu pomáhají, já jsem asi skeptik, ale bohužel mě se dobré učinky minuly ač nerada, ale budu muset věrit jen lékům.

reagovat 6.7.2016 16:10 - nina

Ráda bych také přispela do...

Moje řeč. Nechala jsem si namíchat kapky na míru-popsala jsem té paní svoje neduhy, kterých bych se chtěla zbavit a velké NIC. Tak prý ještě jednu dávku - bylo to to samé. Vůbec nic jsem nezaznamenala. Jak může nějakých pár kytek vymočených v alkoholu změnit něco, co máte dané v DNA. Přitom tahle nabízející studovala ty Biobachovky v Anglii a má na to certifikát jako hrom. Kdo to umí náležitě "podat", ten na tom vydělá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *