Jsem strašnej nervák

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.7.2007 21:51 - Richard

Jsem nervák neovládám se ječím na všechny jsem výbušnej už fakt nevím co s tím. Ubližuju tím svému okolí své ženě a trpí tím i moje dvouletá dcerka. Je mi 23 let ale nervuju víc než můj děda kterýmu je 75.

reagovat 11.7.2007 18:53 - Tery

Potřebuješ dostat přes držku, kdo má s tebou vydržet?Koukej se uklidnit, nebo všechny ztratíš.

reagovat 11.7.2007 19:46 - Richard

hm dík Tery ,ale tohle mi nepomůže kdyby to šlo říct

reagovat 11.7.2007 20:12 - Lenka

Richarde,možná by bylo na místě návštěva odborníka.Zajdi si za obvodním,ať tě někam pošle.Třeba za psychologem.Nemyslím to ve zlém.jen můj názor!

reagovat 11.7.2007 20:23 - vera

tedajá nevim nejsem odborník,ale můj táta je taky dost výbušnej, teda no rozhodí ho každá hloupost a řve práská dveřma stáhl i na mamku ruku.já jokožto malé dšcko ¨sem se ho hrozně bála, pamatuju se když ječel ja se rozplakala tak že sem ani popadnout dech nemohla , táta vlítnul do pokoje začal zas řvát vihazoval rukama a říkal že dostanu když nebudu sticha. ted jako velká se ho ani tak nebojim jako ho nesnášim, ale hodně se mu vyhíbám. sem ráda když chceš ten problém řešit a že tě to trápí.

jak to řešit nevím, můj táta to nikdy neřešil.jediný co ti můžu říct,hlavně nezačni pít bude to pak jen horší,možná je to hloupost ale zkus až tě to popadne vibít se prací-sekat dříví,..nebo si najdi hodně namáhavej sport kterej tě tak zmůže a unaví že pak budeš vklidu. nebo si zkus promluvit s odborným poradcem.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2015 20:27 - Honza M.

Zkuste užívat nějaký kvalitní doplněk stravy na doplnění hořčíku. A taky vitaminy skupiny B. Jestli to nepomůže, tak se poradit s psychiatrem.

reagovat 2.1.2015 06:10 - Jarda

jsem také nervák,ale jak čtu tak jsem ještě klidas. Můj problém je že řeknu pravdu když se mě něco nelíbí, a to je problém, někteří lidé těžce nesou když je upozorním na nevhodné chování a když ,, kárám" jejich děti mohou se někteří ti nezchybní rodiče posrat. Promińte výraz ale nic vhodnějšího není tak výstižné. Jinak mě vadí, když položím jasnou otázku a dostane se mě odpovědi na úplně něco jiného. Nevadí že někdo se mnou nesouhlasí ale na jasnou a dobře vyslovenou otázku někdo odpovídá naprosto něco vzdáleného - dělá to především moje přítelkyně, čímž mě vytáčí, někdy si myslím že ji to vůbec nemyslí, přitom není žádná trubka, má vzdělání ačasto je tak zamyšlená že se ji na něco zeptám a reaguje až za půl minuty. To samé dělá náš syn, je neustále někde jinde, ale kdž mu něco říkám něvnímá a obvykle na to doplatí - ujedu mu bus, zapomene klíče, nebo se špatně oblékne, prostě je to chytrý člověk ale blbec na druhou, věčně zírá na obrzovku ale nic si neumí uspořádat. a to mě vytáčí.

reagovat 1.3.2015 12:00 - jířa

Potřebuješ dostat přes...

jsem nervak jak se mam sklidnit

reagovat 16.11.2017 03:48 - Martin

Sem nervak to jo nejhorší je ze všechny začnu Pleskat pres hubu já vim cvičim moc a něco v rukách mám ale když me někdo vytočí nebo něco vidím první ruky nebo nohy a pak si teprve uvědomím ze je něco špatně

reagovat 16.11.2017 07:21 - Mirek

Chce to ziskat vnitrni sebeovladani, umet se zklidnit, zrekaxovat, koncenrovat - to vse te muze naucit nejake bojove umeni. Navic uvolnis i ruzne pretlaky. I jine sporty pomahaji, priroda, chozeni po horach, meditace...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *