Jsem plochá a připadám si krásná...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2006 18:49 - Linda

Nevim, jestli se svět nezbláznil. Jakto že mě netrápí, že jsem plochá a nemám prsa? Jakto že neřeším, jakym drahym přípravkem si je zvětšit? Jakto že vážně neuvažuju o silikonech? Jsem spokojená se svým tělem, i když moje prsa jsou velikosti 70/A. No a co? I tak si přijdu krásná (a to nejsem uplně vychrtlá modelka). Prostě jen mi přijde, že se svět zbláznil. Copak dneska je normální být ve stresu ze své plochosti? Jsem já nenormální, že jsem spokojená i s malýma prsama? Neměla bych začít šílet? Jasně, okolo nás se ve společnosti objevujou jen krásné a bujné dívky, ale podívejte se okolo sebe... Život neni to, co je v časopisech, na plakátech a nebo v kině... Chápete? Já jsem ten skutečný život. A jsem s ním smířená, spokojená a hlavně ŠŤASTNÁ!!!!A to nic nefetuju:o) Holky, chce to hlavně klid...

reagovat 8.3.2006 10:51 - Jana

No, to ti chválím, ale na druhou stranu, kdybys byla opravdu spokojená a šťastná, tak by tě ani nenapadlo stvořit tenhle příspěvek. :))

reagovat 8.3.2006 10:53 - Jana

Protě bys byla spokojená a neměla potřebu sem psát :) Asi chceš obdiv, nebo ne? :)

reagovat 8.3.2006 11:25 - Liv

Linda je rozladěná z toho, co okolo sebe vidí - jak sebou stádo oblbnutých oveček nechá manipulovat. Chápu. Být spokojená s vlastním tělem, to je dnes nedostupný duševní luxus. A ten není zadarmo. Odolávat neustále těm tlakům, které vytváří společnost, umělým, nepřirozeným a skutečně vykastrovaným vzorům, neustálému vytváření iluzí o tom, jak by měl člověk vypadat, jak by měl žít, co by měl chtít, co cítit...to je opravdu mnohdy nad lidské síly. Oč jednodušší je vypláznout "trochu" peněz za nějakou tu plastiku a umělá spokojenost je na světě...Cha!

Lindo,ty černá ovce, ty na sebe klidně přivoláváš hněv matrixu tím, že jsi spokojená s malýma prsama?! I ty jedna!:-)

reagovat 8.3.2006 11:33 - Jana

ba ne.. stačí něco vědět o psychologii a bude jasné, že nejsem daleko od pravdy :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.2.2017 09:40 - ( . )( . )

A proč bych měl být hulvát, že se mě nelíbějí plochodrážnice a žena musí být co do ruky? Já ti to nenutím? A jestli o tebe nikdo nezakopne tak nad sebou začni přemýšlet.Těch co se jím libi žehlicí prkna moc není!

reagovat 24.2.2017 11:16 - kgx

Jen si tolik never,ne vsichni maji tvuj vkus!
Navic tady shazujes ty,co nejsou podle tveho vkusu.Shazujes tim hlavne sebe - mas nazory pubert'aka.Tolerance zjevne neni tva silna stranka..

reagovat 24.2.2017 12:02 - Každá

plochá holka závidí jiné to její poprsí,když má co ukázat.To je totiž přednost.

reagovat 24.2.2017 12:51 - ( . )( . )

A to si vážně myslíš, že je názor puberťáky když se mě nelíbějí plochodrážnice, zmalovaný a potetovaný? Znám hodně mužů ale ani jednoho kterému by se líbily. A o té toleranci? A vy jste snad k mužům tolerantní? To vidíme denně jak se chováte! Tak, že pomlč!

reagovat 24.2.2017 15:35 - kgx

Asi mas spatne zivotni zkusenosti,kdyz takto hlasite (a vsude) odsuzujes.Hlavne s tetovanymi - cetl jsem tu nenavist ve vlaknu "Tetovani".
Palec nahoru
...
pro pana Pet'u;to jeho komentar nepostrada toleranci a soudny nahled opreny o zivotni zkusenosti.Take ma kolem sebe ocividne jinou spolecnost s jinymi,ponekud vyspelejsimi nazory,nez mas ty...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *