Jsem nešťastný, protože miluju piss

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2010 19:45 - Tom (30 let), Praha

Ahoj všem sympatickým človíčkům :-) Rozhodl jsem se napsat na tyto stránky, protože už si nevím rady. Moc mě vzrušuje piss a moc bych si přál jej čas od času při milování zažít. Jenže absolutně netuším, jak sehnat partnerku, která by se pissu nebránila :-( Když jsem sebral odvahu a asi po 3 letech jsem se s tím svěřil partnerce, tak mi začala nadávat, že jsem úchyl a že jestli na něco takového ještě někdy pomyslím, tak že to řekne mým rodičům a všem mým přátelům. A já si prostě nedovedu představit, že bych něco celý život držel v sobě. Člověk žije jenom jednou a podle mě pokud po něčem touží, měl by to realizoat. Mně už bylo 30 a už bych si chtěl najít životní partnerku, se kterou bych si mohl sexuálně vyjít vstříc. Jenže bohužel nemohu přijít jak na to :-( Ptát se před navázáním vztahu potenciální partnerky, jestli jí vadí piss, mi nepřijde šťastné. A nepřijde mi správné ani opačně začít s někým chodit a když zjistím, že partnerka piss odmítá, se rozejít a hledat novou. Nemáte někdo nějaké nápady, jak u ženy zjistit, jestli je pro ni přijatelný piss? Nerad bych někomu připravil zklamní a nerad bych byl opět zklamán já. Vůbec by mi nevadilo, kdyby partnerka taky měla pro něco slabost, aspoň bych si nemusel připadat tak divně. Ale opravd netuším, jak hledat. Máte-li někdo nějakou radu, klidně se mi ozvěte soukromě. Díííky :-)

reagovat 27.5.2010 20:28 - Linda

To bych neviděla zas až tak jako velkej problém, piss není až tak velká "úchylka". Jsou daleko větší úchylky, který bych třeba u partnera nechtěla. Najdi si partnerku, s kterou bude všechno fajn, Ty budeš milovat ji, ona Tebe. Pak se třeba podívejte na nějaký porno, kde bude trochu piss, nějaké jemné, aby to vypadalo pěkně a příjemně a pak partnerce naznač, že by se Ti to taky líbilo a že by jste to mohli někdy zkusit. Nenaléhej na ni a já myslím, že proti nebude, nechá si to projít hlavou, prohledá net, pokecá o tom s kamoškama atd. Já to jako problém nevidím ;) Držím palce, ať najdeš a seš šťastnej.

reagovat 27.5.2010 21:21 - Tom (30 let), Praha

Ahoj všem sympatickým...

Lindo, děkuju za povzbuzení :-) Takhle to vypadá hrozně jednoduše, ale já se děsím toho, že to s tím souladem v sexu nemusí vyjít a já se neumím rozcházet :-( Moje představa je cca 2-3x týdně se pomilovat a každý den se aspoň přitulit. S poslední partnerkou to tak bylo, než se ke mě nastěhovala, od té doby měla chuť na sex cca 2x ročně a přitulení 1x měsíčně. Rád bych se dozvěděl sexuální představy partnerky dřív, než s ní začnu chodit, protože já fakt neumím dát dívce padáka :-(

reagovat 27.5.2010 21:22 - jirka153@seznam.cz

Lindo, děkuju za povzbuzení...

To si děláš kozy-2x do roka???? nevěřím..

reagovat 27.5.2010 21:24 - Tom (30 let), Praha

Nějak jsem zapomněl dát na sebe kontakt, kdyby mě chtěl někdo povzbudit mailem :-)

tom-69@atlas.cz

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.9.2017 23:38 - Mirek

Mám moc ráda piss a jsem v...

Jani ozvi se mi na mireksmiricky@seznam.cz

reagovat 12.9.2017 16:21 - Abdul achad Mohamed

Jani ozvi se mi na...

Ta už se ti těžko ozve už je to dlouho. Ale rád ji zastoupim a pochciju te.

reagovat 12.9.2017 19:05 - :-))))))))))

Ta už se ti těžko ozve už...

:-)))))

reagovat 13.9.2017 12:17 - Mirek

Ta už se ti těžko ozve už...

Díky za nabídku, ale nebudeš asi žena tak ji nechám bez povšimnutí ;-)

reagovat 27.2.2018 19:17 - Tomík

Mám piss také moc ráda....

Holky dáme piss? Prostějov pisni sms na 776248164

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *