Jsem naturista, přítelkyně je zásadně proti

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.6.2017 11:59 - Jindra

Ahoj lidičky. Jsem už opravdu zoufalý a vůbec nevím, jak z toho ven. Od malička jsem vyznavačem nahoty a naturismu. A miluju vodu a koupání. Samozřejmě BEZ. Je mi 52 let a nyní žiju ve vztahu s přítelkyní, která tuto mojí zálibu nechce POVOLOVAT. Jak jsem zmínil, jsem naturista od dětství. Když jsem se jako klučina koupal v rybníce na vesnici nahý, bylo to příjemné a to mi zůstalo. Po celou dobu studia a i během předchozího vztahu s dnes již bývalou ženou. Má bývalá žena, s níž jsem byl přes 20 let, byla také naturistka a navštěvovali jsme spolu jak nuda pláže tak jsme spolu byli i na naturistické dovolené v Chorvatsku. Bohužel jsme se nakonec z jiných důvodů odloučili a pak i rozvedli. A já se pak seznámil s přítelkyní. Věděla, že chodím na Šeberák na nudu, věděla že jsem naturista. Ale v začátcích našeho vztahu jsme to nijak zvlášť neřešili. Já občas šel k vodě na nudu sám. Ona vodu moc nemusí a už vůbec ne tu přírodní. Také když jsme byli sami doma, bývala i ona nahá. Po krátkém čase od seznámení jsem vyměnil svůj byt za jiný, poblíž bytu přítelkyně, a ona se nastěhovala do toho mého nového bytu a pomohla mi ho zařídit i podle svých představ. A pak to začalo být složitější. Přítelkyně začala více a více odmítat mojí zálibu. Ona chodila již jen oblečená a mně dala najevo, že přece sám k vodě (a nedej bože na nudu) nepůjdu. A nepřeje si ani, abych vůbec chodil k vodě, protože bych si tam určitě plavky na sebe nevzal (a to je pravda, jsem prostě naturista). Přitom já vodu tak miluju. Přítelkyně říká, že pro ní je návštěva nudapláže totéž, jako když bych měl mimo partnerský vztah. Že je to úchylka, chodit nahý mezi nahými. Ale já se tím, že k vodě nemohu, strašně trápím. Kdykoliv se podívám z okna a vidím, jak je venku teplo. Kdykoliv v TV říkají, jak teploty vyhnaly lidi k vodě. Kdykoliv moje sestra zmíní, že jdou k vodě (jezdí na Lhotu). Kdykoliv se potkám se svými známými naturisty. Moc rád bych se třeba po práci sebral, šel bych na hodinku dvě k vodě a pak domu za ní. Nic nekalého bych nedělal, jen si hezky zaplaval a trochu se opálil (miluju slunění). Náš vztah by mohl takto klidně fungovat. Ale to nejde. Přítelkyně to dala jasně najevo. NECHCI být sobecký a opustit jí, jen kvůli své „úchylce“. Na druhou stranu se strašně užírám. Když vidím záběry koupajících se lidí a nebo se potkám se známými naturisty. Při psaní těchto řádků cítím, jak mi buší srdce. Chtěl bych to hodit za hlavu, ale nejde to. Moc se tím trápím a východisko nevidím. Sestra mi říká, že bych měl vztah asi spíše ukončit, ale nechci přítelkyni ublížit. Ona je jinak v poho. Chci navštívit nějakého psychologa, sexuologa nebo já nevím koho, aby mi poradili co dál. Zkoušel jsem na naturismus a vodu nemyslet, ale nejde to. Vůbec nevím, co mám dělat a jsem z toho zoufalý. Strašně zoufalý. Strašně. Budu rád za jakékoliv reakce. Díky předem za váš čas. Jindra

reagovat 1.6.2017 20:22 - Jarda

Jestli je to tak jak píšeš, tak se rozejdi, jestli mužeš. Ta žena tě jen sráží a vyvolává v tobě pocit viny aby si tě připoutala a oddělila tě od známých a rodiny.

reagovat 1.6.2017 20:36 - Renata

Já ti poradím. Odstěhujte se někam na sever, do Skandinávie nebo do Británie (musíte si pospíšit než vystoupí z EU). Voda tam bude ledová, v létě spíše teplo než horko, jednou tam strčíš nohu a hned tě to přejde. Najdete si jiné koníčky např. pozorování sobů nebo hraní cricketu. Slunit se budeš někde u vody nebo v parku oblečený, protože nahý bys zmrzl. A přítelkyně nemůže nic namítat.

reagovat 2.6.2017 13:50 - Některé kundy

Ahoj lidičky. Jsem už...

jsou prostě prudérní. Žádná rovnost pohlaví v tomhle není. Muži jsou zkrátka sexuálně odvážnější.

reagovat 2.6.2017 17:20 - Andrea

Jestli se pritelkyne neciti dobre mezi nahymi na nude, zkus to co delame s prateli my: Vem ji na opustene misto u vody, ktere neni pro naturisty, a tam se muzes vyslict a ona muze zustat oblecena a krome tebe zadne nahace neuvidi.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2017 14:46 - jasně,

záliba v koupání za...

když to napíšeš takto, vypadá to, že jsi nepochopil jeho příspěvek.
Když si přečteš ale originál, ty musíš pěkně pomalu...,zjistíš, že pán má velký problém.

reagovat 4.6.2017 15:12 - malej Jarda

Ahoj lidičky. Jsem už opravdu zoufalý a vůbec nevím, jak z toho ven. Od malička jsem vyznavačem fotbalu. A miluju fotbal. Samozřejmě i vše, co se děje okolo. Je mi 52 let a nyní žiju ve vztahu s přítelkyní, která tuto mojí zálibu nechce POVOLOVAT. Jak jsem zmínil, jsem fanda fotbalu od dětství. Když jsem se jako klučina kopal s mičudou na vesnici, bylo to příjemné a to mi zůstalo. Po celou dobu studia a i během předchozího vztahu s dnes již bývalou ženou. Má bývalá žena, s níž jsem byl přes 20 let, byla také fanda do fotbalu a navštěvovali jsme spolu jak fotbal tady, tak jsme spolu byli i na dovolené ve Španělsku, kde jsme obráželi stadiony. Bohužel jsme se nakonec z jiných důvodů odloučili a pak i rozvedli.
A já se pak seznámil s přítelkyní. Věděla, že chodím na fotbal, věděla že jsem fanda fotbalu. Ale v začátcích našeho vztahu jsme to nijak zvlášť neřešili. Já občas šel na fotbal sám. Ona fotbal moc nemusí a už vůbec ne, že by šla na zápas. Když jsme byli doma, dívala se na fotbal se mnou. Po krátkém čase od seznámení jsem vyměnil svůj byt za jiný, poblíž bytu přítelkyně, a ona se nastěhovala do toho mého nového bytu a pomohla mi ho zařídit i podle svých představ. A pak to začalo být složitější. Přítelkyně začala více a více odmítat mojí zálibu. Ona už nechtěla na fotbal koukat a mně dala najevo, že přece sám na fotbal (a nedej bože na oblíbený klub) nepůjdu. A nepřeje si ani, abych vůbec chodil na fotbal, protože bych tam určitě fandil jak zběsilý (a to je pravda, jsem prostě fanda fotbalu). Přitom já fotbal tak miluju. Přítelkyně říká, že pro ní je návštěva fotbalu totéž, jako když bych měl mimo partnerský vztah. Že je to úchylka, chodit vyřvávat na stadion. Ale já se tím, že na fotbal nemohu, strašně trápím. Kdykoliv se podívám z okna a vidím, jak je venku teplo. Kdykoliv v TV říkají, jak teploty vyhnaly lidi na stadiony. Kdykoliv moje sestra zmíní, že jdou na fotbal (jezdí na Spartu). Kdykoliv se potkám se svými známými - fanoušky fotbalu. Moc rád bych se třeba po práci sebral, šel bych na hodinku dvě na fotbal a pak domu za ní. Nic nekalého bych nedělal, jen si hezky zafandil a trochu si zařval (miluju se odvázat na staďáku). Náš vztah by mohl takto klidně fungovat. Ale to nejde. Přítelkyně to dala jasně najevo. NECHCI být sobecký a opustit jí, jen kvůli své „úchylce“. Na druhou stranu se strašně užírám. Když vidím záběry fandících lidí a nebo se potkám se známými fanoušky fotbalu. Při psaní těchto řádků cítím, jak mi buší srdce. Chtěl bych to hodit za hlavu, ale nejde to. Moc se tím trápím a východisko nevidím. Sestra mi říká, že bych měl vztah asi spíše ukončit, ale nechci přítelkyni ublížit. Ona je jinak v poho. Chci navštívit nějakého psychologa, sexuologa nebo já nevím koho, aby mi poradili co dál. Zkoušel jsem na fotbal a stadion nemyslet, ale nejde to. Vůbec nevím co mám dělat a jsem z toho zoufalý. Strašně zoufalý. Strašně. Budu rád za jakékoliv reakce. Díky předem za váš čas.
Malej Jarda.

reagovat 4.6.2017 16:11 - 4.6.

To tvrdí všichni, že při tom nic nekalého dělat nebudou.

reagovat 4.6.2017 21:26 - Herr Gott

Než někomu poradit, je...

Mám obdobný problém. Taky jsem od malička nudista a manželka se mnou nechce chodit. Tak jsem si našel jinou ženu, která chodit chce a je to vyřešeno. Jo a jasně že spolu i šukáme.

reagovat 4.6.2017 21:41 -

Než někomu poradit, je...

mám pocit, že z Jindry nikdo blba dělat nemusí. Když miluje nudismus, tak ať ho miluje. A co jako my s tím?
Když tak trpí, to není normální, s tím se musí svěřit psychiatrovi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *