Jsem líná jak veš a chci to změnit - poraďte

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2006 23:23 - E-va

Od malička jsem líná a je to čím dál horší. Nebaví mě takhle žít. Štve mě, že ačkoliv mám spoustu schopností a nadání, tak kvůli mé lenosti to nikdy nikam nedotáhnu. Štve mě, že se ochuzuju o spoustu zážitků, protože než abych něco dělala, tak stejně nakonec skončím na gauči u televize. Asi to bude znít divně, ale já opravdu chci, jenomže ta moje lenost je silnější než já. Vždycky vyhraje. Půlka mýho mozku křičí: vstaň, udělej, jdi..ta druhá paralyzuje moje tělo, cítím, že nemám žádnou energii. Jde lenost překonat nebo mám smůlu?

reagovat 22.5.2006 23:49 - lenka

Mas smulu.

reagovat 23.5.2006 00:27 - Honza

S tím mívám taky problém. Je třeba něco udělat a mně se tak nechce. Ale v momentě kdy se do toho dám, pak už to jde. Takže se to chce jen rozhýbat. Tak si vždycky představuju jak to bude bezva až to udělám, jak zas bude něco lépe vypadat, fungovat.

reagovat 23.5.2006 04:31 - Mara

Pro E-vu: Urcite mas 150kg a jediny co proto delas je diskutovat na mistnich diskuzich o hubnuti a o tom ktera vaha vazi nejlepe. Jses absolutni nihilistka a nemas absolutne zadnou vuli.Az budes stara tak toho mozna budes litovat,jestli na to nebudes moc lina.Vis co s tim muzes delat? BEZ SI LEHNOUT K TV A KOUKEJ SE NA STUPIDNI PORADY NA NOVE!!! TO TI POMUZE!

reagovat 23.5.2006 07:01 - simona

hele maro,neodsuzuj tu evu takhle krute.ona tady napsala protoze se chce podelit s lidma o svuj problem a treba doufa,ze nekdo kdo mel stejny problem a ma ho prekonany ji inspiruje a poradi.ja si myslim evo,ze bud muzes mit nejakou poruchu,ale neodvazim se nic diagnostikovat.nebo jenom potrebujes silnou motivaci na to,aby se ti chtelo.vsimni si u deti.ty jsou hrozne motivovane sladkostma nebo hrackama.my dospeli jsme motivovani platem.clovek potrebuje nejakej cil,aby se snazil.co je tvym cilem?mas kamaradky,pritele?zkus si sama vypsat tresty za lenost a odmeny za prekonani se.jestli jses na sebe hodne mekka tak nekoho o to pozadej.vsugeruj si vetu

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2014 10:09 - Ble

Tak tak a honit třikrát denně místo jídla!

reagovat 7.8.2014 12:32 - IGNACIUS

Zde čti a nehřeš více!
TRAKTÁT - Určeno ženám.

http://mec-pravdy.blogspot.cz/2014/07/traktat-urceno-zenam.html

reagovat 7.8.2014 14:20 - ůůů

Zas nám tady ten zkurvenej černoprdelník rozdává své přiblblé rozumy!

reagovat 7.8.2014 20:04 - Vevé

Zas nám tady ten zkurvenej...

Přesně tak. A jak jsou tu všichni chytří, to je neuvěřitelný...

reagovat 7.8.2014 20:08 - hm

Koukla jsem do jeho fotogalerie a přijde mi, že má dost problém s ženskými a že je ve skutečnosti nadrženej až hanba. Chtěl by, ale nemůže, tak to neguje.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *