Jsem v koncích-rada?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2009 22:01 - Marlboro

Zdravím,
nevím kde začít.Je mi 29 l.Moje problémy začaly pravděpodobně před deseti lety.Byl jsem ještě na škole a vydělával jsi v jednom hotelu,kde bylo také kasíno.Když jsem tam na popud jednoho zaměstnance vstoupil,tak jsem nevěděl,že mi právě začaly problémy.Rok se sešel s rokem a já se stal pravidelným zákazníkem.Měl jsem již roční známost s \"Peronkou\" a v mém zaměření jsem celkem dost rychle stoupal nahoru.Jako student jsem si vydělával kolem 25.tis.měs.Samozřejmě to nestačilo na mojí závislost,tak jsem si začal půjčovat,hlavně mezi spolužáky.Pověst se pomalu začala horšit.Byl jsem nespolehlivý,kašlal jsem na všechno.Když se můj problém provalil doma,tak mě můj táta pomohl vyřešit dluhy.Hrál jsem ale dál.\"Peronka\" stála při mě celých deset let.Žila a dodnes žije chudobě u mých rodičů.Navzdory tomu,že já jsem se odstěhoval asi před 5. měs. k mojí nové známosti \"Lily\",se kterou mám teď dítě a žiju s ní u jejích rodičů,a která neví o mojí přítelkyni.Peronka neví nic.Nalhal jsem jí,že jsem musel zmizet z města,kvůli problémům s věřiteli.Dlužím jí skoro 500 tis.Kamarádům dohromady asi 550 tis. a v rodině to bude přes milion.Samozřejmě se moje problémy provalily a přestal jsem dostávat zakázky.Vzal jsem si auto na leasing za 170 tis. tzn.8 tis. na tři roky a mám půjčku od providentu cca 2000 měs.Hrát už nechodím a pracovat ve svém oboru také vlastně nemohu.Zítra mám jít zaplatit 16 tis. za auto a v úterý dalších 14 tis.K tomu jsem spronevěřil 90 tis. srejdovi Lily-musel jsem je vrátit \"zlému\" věřiteli.Ty mám přinést také v úterý.Narodilo se mi dítě a miluji ho.Nevím jak dál postupovat.Rady tipu jdi na léčení prosím nepište,nehraji už přes rok.Nevím si rady.Budu vděčný za jakýkoliv konstruktivní nápad.Předem děkuji Marlboro

reagovat 8.6.2009 10:28 -

Utikej ze země ,tam kde tě nechytí jinak pujdeš za katr aspon na 10let)))))))))

reagovat 8.6.2009 11:05 -

Sorry, pokud jsi to nechal dojít takhle daleko, jsi opravdu na konci.

reagovat 8.6.2009 11:07 -

To je tak vzít si provaz a jít se zastřelit do rybníka...

reagovat 8.6.2009 12:14 -

řekni věřitelům, že máš osobní bankrot

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2009 18:20 -

Kecáš,už Tě prokoukl i ML.

reagovat 1.7.2009 18:20 - Marlboro

Mysly jsi co chceš.Útočit umí každý.DOBŘE poradit už málokdo.Sem píšu jen proto,že mi pomáhá v rozhodování i názor někoho jiného.Moment....titul u jména mám v občance také....vygumovat se nedá,takže jsem asi něco vystudovat musel.Jako blbec opravdu píšu,takže s omluvou všem.

A pravdou také zůstává,že je asi lepší držet se ode mne co nejdále.Znovu však opakuji,že píšu popravdě.Vím,že jsem pokazil co šlo,ale snažím se začít žít normálně.To je to oč tu beží.Jestli Tě irituji,tak na mě prosím nereaguj.Možná jsou tu lidé,kteří věří,nebo mají podobnou situaci za sebou a mohou mi poradit.Nechystám se z nikoho tahat peníze.Co se týče mého vyjadřování,tak mě bohužel asi do značné míry ovlivnilo prostředí,ve kterém jsem se poslední léta pohyboval.Ani tomu jsem se nestihl včas ubránit.

reagovat 1.7.2009 18:31 - Marlboro

Jestli myslíš "ml",který mi zde zanechal email,tak tomu jsem psal pouze jednou,když mi nabídl pomoc,díky kontaktům na trhu práce.Bohužel dodnes ještě na můj email neodepsal.Možná jde o ML,což jsou iniciály jednoho z věřitelů,pak mu mile rád dokážu,v jaké jsem situaci,a že jsem školu vystudoval,to ví zrovna on velmi dobře.

reagovat 3.8.2009 23:01 - Marlboro

Zdravíčko,

jsem opět on-line.Peronka se odstěhuje koncem měsíce.Vrátím jí teď alespoň něco.Peníze jí budu dávat každý měsíc tak,aby to pokrylo všechny splátky.Je to těžká situace,ale nějak jsem to řešit musel.Ostatní dluhy řeším jen tak tak.Auto platím.Ostatní budou muset počkat.Nemohu teď pracovat,jak bych chtěl.Zítra mi ještě hoří 12 tis.,tak snad to nějak dopadne.Je to opravdu tlka ze všech stran.No můžu si za to sám.

reagovat 4.8.2009 19:23 - Marlboro

Tak ne,právě jsem zjistil,že nej problém mám s vlastní mámou.Nechce mě vidět s žádnou další ženskou,ani dítětem.Dalo se to čekat.

Odjíždím zpět asi na trvalo.Vracím klíče,můj pokoj chce udělat bráchovi,když přijede s rodinou a bude chtít přespat.Nevím,zda jsem udělal dobře,čas ukáže.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *