Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Manuka Doctor

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2015 01:51 - RYCHTAR 2015

Co čeká Rychtáře v roce 2015 ?
V zimě exekutor a soudy a v létě možná vyrazí do Itálie,kde si má odpracovat veřejně prospěšné práce !
Donutí jinou milenku k dalšímu potratu nebo snad nějaká spáchá pro změnu sebevraždu v den jeho narozenin ?
Do 15.ledna,tedy za pár dní má zaplatit dlužnou částku (560 tisíc) Domenicovi Martuccimu. Na zaplacení má Rychtář čas jen do 15. ledna, kdy uplyne 90 dní od rozsudku. "Když nezaplatí, přijde na řadu exekuce," upozorňuje Domenico.
Na 4.únor se chystá další soud, který může Rychtáře poslat definitivně za mříže.Všechno mlžení a spekulaci o možném alkoholu v Rychtářově krvi se nyní mohou u soudu změnit v jistotu. Rychtář se totiž mezitím s Lysým rozhádal a ten hodlá podat rozhodující přitěžující svědectví proti vdovci. "Nechci o tom mluvit, ale jde o něco, co ještě nikde nepadlo," řekl Standa s tím, že si uvědomuje, jaké dopady jeho svědectví může mít. Rychtář se obratem může ocitnout ve vězení a nebude to pro něj poprvé.
14.února oslaví Rychtář svátek zamilovaných - Valentýna,ale ještě neví s kterou krasavicí to budeS vyplazeným jazykem ! S Ivetou,jako tomu bylo v roce 2014,ho už každopádně neoslaví.
15.února oslaví jeho syn se kterým je rozhádaný už 30.narozeniny..to Rychtářovi,který dřív psal synovi gratulaci k narozeninám na internetu,neúprosně připomene vlastní stárnutí,i když letos už asi synovi přát nebude..
1.března možná popřeje bývalé manželce k jejím narozeninám..snad méně úchylně,než tomu bylo v roce 2014 : http://www.extra.cz/perverzni-utok-na-rychtare-tvoje-ex-konecne-poznala-koule-vzkazal-martucci-vime-co-dodal-a-je-to-nechutne
19.března oslaví svůj svátek..snad ne u soudu jako tomu bylo v roce 2012,když ho na Josefa rozvedli..
6.dubna na Velikonoční pondělí přijde k Rychtářovi na koledu milovník slepic a vajíček Zdeněk Macura.
8.dubna bude mít Rychtář další příležitost "truchlit" a to v den Ivetiných nedožitých 49.narozenin.
Pokuď neskončí do té doby v cele,29.dubna.oslaví své 57.narozeniny a v ten samý den uplyne už rok od sebevraždy Ivety,kterou spáchala právě v den jeho narozenin.
1.května možná políbí Elsu pod rozkvetlou třešní (snad už ne pod urnou Ivety jako tomu bylo v roce 2014,i když to nebylo v květnu)
I v roce 2015,bude Josef jistě každého 29.v měsíci truchlit za zemřelou Ivetu..samozřejmě že v tv,jak jinak..jen v únoru si v roce 2015 nepopláče,jelikož má letos jen 28 dní S vyplazeným jazykem !

reagovat 13.1.2015 02:00 - ANKETA

Anketa

Co přejete Rychtářovi do roku 2015 ?
další potrat 0% (0)
další vnouče 0% (0)
dovču v krimu 0% (0)
svatbu 0% (0)
více bulváru do života :-) 0% (0)
aby hrdinně padnul za vlast a za chlast :-) 100% (1)

reagovat 21.1.2015 15:37 - podvod ve firmě

Drsné obvinění Rychtáře: Jeho bývalý společník mluví o divných praktikách v podnikání a obviňuje ho z krádeže!
21. ledna 2015 14:40

Vdovec po Ivetě Bartošové (✝48) Josef Rychtář (56) jen horko těžko zachránil své podnikání v oboru ostrahy objektů, a už bude možná muset hasit další požár! Podle svědectví, které Super.cz obdržel, by mohl techniku, kterou k hlídání především firem používá, přejmenovat na pult centrálního okrádání!

Případ loupežného přepadení ve zlatnictví v Říčanech, které je napojeno na alarm v Rychtářově firmě, rozhodně není jediným trestným činem, který se společností Josefa Rychtáře souvisí! Jeho bývalý nohsled ho nyní obviňuje hned z několika věcí: třeba z naprosto zoufalé profesionality, při které prý kašle na své povinnosti a také ho viní ze závažné trestné činnosti!

„V Říčanech má napojená snad všechna zlatnictví, ale nejen tam. Někdy na přelomu srpna a září přišel alarm ze zlatnictví v Kostelci. Poplachy byly asi dva, chlubil se mi s tím a říkal, že to mohla být myš, a tak jsme si v klidu místo výjezdu popíjeli kafe. Do půl hodiny však paní majitelka volala, že má obchod vykradený. Josef ji nakrmil tím, že mu žádný alarm nepřišel, že zloději poškodili telefonní linku. Škoda byla kolem sto tisíc korun, kvůli dovolené prodavačky měla nejdražší kousky pryč,“ tvrdí Lysý.

„Když v noci přišel poplach, Josef se na to kolikrát vykašlal a jel to zkontrolovat až ráno. Myslel si, že ví, u kterých objektů si to může dovolit, když v nich nikdo nebyl a podobně. Ale stalo se ve firmě u hřbitova, která půjčuje přívěsy za auta, že nad ránem přišel alarm z kanceláře. Jinde v areálu čidla vypadávaly, ale v kanceláři fungovaly bezvadně. Josef tam ale jel až kolem šesté ráno, protože v noci u sebe měl jednu ze svých hereček. Samozřejmě to bylo vykradené. Otázkou je, jestli to tam nevybral přímo Pepa,“ nebojí se vyslovit odvážné tvrzení Lysý s tím, že nechce prozrazovat podrobnosti, aby Rychtářovi neusnadnil zametání stop, kdyby se prý ale policie a pojišťovna začaly případy zabývat důsledně, údajně snadno prokáží minimálně jeho pochybení.

Po tomto incidentu se firma prý odpojila z pultu centrální ochrany Rychtářovy zabezpečovací firmy. A Lysý dodává ještě drsnější tezi. „Rychta tam byl několikrát poškodit plášťovou ochranu jako pomstu za to, že od něj odešli nejen s touto provozovnou. Přišel tím totiž o několik tisíc měsíčně,“ dodal.

Samotný Rychtář se k záležitosti odmítl vyjádřit.

„Podobné podezření (ohledně pachatele krádeže – pozn. red.) jsme také měli. A naposledy minulý týden nám někdo zalepil vteřinovým lepidlem všechny zámky,“ dozvěděli jsme se v dotyčné firmě.

reagovat 21.1.2015 17:25 - Steve

At' hlavně neleze do TV, nikdo nestojí o ty jeho výžblechty a vystavování se. Hloupej bulvár ho ještě podporuje v jeho úchylnosti.

reagovat 27.1.2015 16:27 - úchyl Rychtář

Nejznámější vdovec v Česku Josef Rychtář (56) měl opět jednu ze svých lepších chvilek a rozhodl se, že uplynulý víkend "zpříjemní" svému bývalému kamarádovi Standovi Lysému a jeho přítelkyni. A jak je už u něj zvykem, opět sáhl do svého slovníku ubohých výrazů, které vypovídají o jeho IQ!

Jako prvního si na mušku vzal exkamaráda Standu - kterého celý národ zná jako někdejší Rychtářovu služku, a s nímž bude mít 4. února soud ve Vsetíně. Tam se bude soud zabývat autonehodou, která se stala přibližně před dvěma roky. I přesto, že Rychtář ještě nedávno tvrdil, jaký je Standa kamarád, tyto zprávy dokazují, že mezi oběma muži panuje vražedná atmosféra a je jasné, že ruku si jen tak už asi nepodají.

"Naposledy tě ty zku***syne varuji, přestaň se jakkoliv vyjadřovat k mé zesnulé ženě. Pelhřimov (tam momentálně Standa žije poz. red) není tak daleko. Nepokoušej mou trpělivost, nerozchodíš to," poslal Rychtář na mobil Standy a poté si vybral další cíl - mobil jeho přítelkyně. "Ještě ty tlustá blbko živíš toho parazita? Udělám ti radost, zveřejním koho v Uhříněvsi šou**al. A ty jsi přijela na týden a strkal ho do tebe. Už se ti pochlubil, koho jezdil šou**at na ubytovnu?" popřál Rychtář ironicky řečeno partnerské dvojici hezký víkend.

Sám Stanislav Lysý se nad jeho slovy jen usmíval a Šípu vysvětlil, že se v minulosti v Josefovi hodně zmýlil. "Když si to teď všechno zpětně uvědomuji, je to hrozný manipulátor a nechutný člověk. Jsem rád, že s ním nemám už nic společného. Jediné teď, co mi vadí, jsou jeho výhružné smsky, které mi dokola posílá, ale i na ně dojde…," naznačil zvukař své plány, že pokud se Rychtář nezklidní, podá na něj trestní oznámení.

Redakce zkoušela oslovit říčanského "spisovatele", zda mu přijdou jeho sms zprávy normální, na dotaz ale nereagoval.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Co se líbí a co se nelíbí > Josef Rychtář

registrace | přihlásit se