Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Manuka Doctor

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.2.2015 00:15 - Ožrala se předváděl !

Dnes již bývalý panoš vdovce po tragicky zemřelé zpěvačce Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (56) Standa Lysý mu pořádně zavařil. Zatímco ještě před několika měsíci stál při říčanském podnikateli, začátkem tohoto týdne svědčil v jeho neprospěch. A nejen to! U vsetínského soudu, který projednával dva roky starou autonehodu sdělil, že Rychtář před jízdou pil.

"Nebudu přesně říkat, co jsem u soudu řekl, protože bych se nerad dostal do sporu se soudem, ale prozradím, že jsem potvrdil, že Pepa před jízdou pil alkohol," svěřil se internetové podobě týdeníku SEDMIČKA Lysý, který se stal účastníkem nehody, když se společně s režisérkou Simonou, Ivetiným bývalým manažerem Zdeňkem Obhlídalem, zesnulou zpěvačkou a Josefem Rychtářem vracel z vystoupení ve Frenštátu pod Radhoštěm a Rychtář neudržel vozidlo na kluzké vozovce a vyletěl ze silnice. Lysý má od nehody velké problémy se zády a nějakou dobu musel dokonce nosit krunýř, režisérka zase komplikovanou zlomeninu žeber a poraněnou páteř a Obhlídal měl zhmožděnou dutinu břišní.

"K nehodě nemuselo vůbec dojít. Pepa prostě dělal frajera a nezvládl to. Nevím, jestli dělal dojem na Ivetu nebo režisérku, ale já jsem mu říkal, že by měl zpomalit. Bohužel mě neposlechl a následky si ponesu celý život," vysvětlil jeden z nejznámějších českých zvukařů, který po Rychtářovi chce finanční odškodnění. Po prvním stání už ale ví, že si ještě nějakou chvíli bude muset počkat.

"Pan soudce nám řekl, že ve věci nemůže rozhodnout, dokud nebudou rozhodnutý soudy, které proti Pepovi projednávají jiné soudy. Tak uvidíme, kdy to skončí," ukončil Lysý.

reagovat 13.2.2015 07:15 - romana

No sláva ten tr o tl,byl odsouzen,ale bude se odvolávat.Že prý mu nepovolili dva svědky.No to by mě zajímalo,na co ti svědci.Aby dosvědčili,že se Darina zmlátila sama?To už tu přeci bylo i s Ivetou.Sám teď žene k zodpovědnosti kde jakou nemocnici a posádku sanitky,za modřiny Ivety,ale svou vinu na zbití Dariny si vůbec nepřipouští.Já jen doufám,že italské soudy si s ním poradí líp.V březnu má mít další soud v Itálii a věřím,že teď už půjde,alespoň tam, sedět.

reagovat 13.2.2015 21:50 - Nechte ho už na pokoji

No sláva ten tr o tl,byl...

V rodinách se lidi fackujou a mlátěj sakra často. I kolem vás, určitě kolem sebe takové znáte. Jak to bylo u nich, stejně nikdo pořádně neví, Iveta byla skvělá zpěvačka, ale chování na facku asi někdy měla. Nedělejte z Rychtáře takovou zrůdu. Myslím, ať bylo mezi nima co bylo, že jí měl opravdu rád.

reagovat 14.2.2015 00:21 - Dolby

V rodinách se lidi fackujou...

Konečně trochu soudný příspěvěk...

reagovat 14.2.2015 04:46 - přesně

tak jako by ti co jen nadávají byli bez chyby.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Co se líbí a co se nelíbí > Josef Rychtář

registrace | přihlásit se