Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.5.2014 01:26 - Josef Rychtář - co si o něm myslíte? Na Facebooku!

Josef Rychtář - co si o něm myslíte? Na Facebooku!
www.facebook.com/josef.rychtar.nazory

reagovat 31.5.2014 13:30 - Rychtář nedostane nic ?

Rychtář snad nedostane nic Iveta sepsala závěť !
Domenico Martucci Iveta Bartošová sepsala závěť 12.7.2013. Včera jsem ji společně se svojí maminkou odevzdal notáři a jednu ověřenou kopii jsme předali kriminální policii. Sdělil jsem už jméno a adresu notáře Štaidlovým a Bartošovým. Zitra odjíždím na dovolenou se srdcem naplněným štěstím z toho,že jsem dokázal,že na tomto světě občas existuje spravedlnost.
Před 16 minutami · To se mi líbí · 35

reagovat 5.6.2014 01:09 - tahle rodina je spodina !

Otec,synové,a další..šašci s.r.o.

reagovat 3.7.2014 01:26 - týrání zvířat !

Další nehezké obvinění vdovce Rychtáře: Do pejska s nádorem prý kopal a střílel po něm z pistole!
2. července 2014 22:36

Když Super.cz nedávno uveřejnil informaci o tom, že zatímco se Josef Rychtář (56) před médii chlubí tím, jak se pěkně postaral o nemocnou fenku Ivety Bartošové (✝48) Gejšu, vlastního psa údajně trápí, s reakcemi říčanských spoluobčanů na podivné praktiky tamního kontroverzního podnikatele se roztrhl pytel.

Malého roztomilého Maxe podle svědectví Rychtář po přestěhování ke zpěvačce opustil, nechal ho uzavřeného ve služebně své firmy a neměl prý podle sousedů ani řešit nádor, který mu vyrostl pod čelistí. A kdyby jen desetina z toho, co se objevilo za informace nyní, byla pravdivá, šlo by o hrůznost!

„To, že na psa kašlal, že tam byl celé dny chuděra zamčený v kumbálu, kňučel a štěkal, to je hrozně smutné. Bišonci jsou společenští psi a muselo to být pro něj utrpení. Trpí jako zvíře, ale to ten chlap nevnímá, nějak se ho to nedotýká. Rychtář dělal ale úplně jinačí věci. Kolikrát jsem ho zahlédl, jak do svého psa na zahradě kope a v záchvatu vzteku mu neskutečně sprostě nadává. Psů měl postupem času víc a vždycky se k nim tak choval,“ tvrdí jiný ze sousedů Rychtáře.

A další ještě přitvrzuje. „Poptejte se lidí, co znali jeho tátu. Ten po svých psech i střílel. A asi po něm to mladej taky zdědil. Střílel okolo psa vzduchovkou a náramně se bavil tím, že to toho chudáka vystrašilo k smrti. On si na těch tvorech evidentně léčí nějaké mindráky. Opustil manželku, šel za novou, teď kvůli jinému psovi zase kašlal na vlastního. Ten nádor se mu zvětšuje už hrozně dlouho, takže je blbost, že by nerostl, jak vám říkal,“ prohlásila zase jedna hodně navztekaná obyvatelka ulice, v které Rychtář v Říčanech dlouhá léta žil.

Rychtář už všechna prvotní nařčení rázně odmítl s tím, že by se ti, kteří se s nimi redakci ozvali, měli léčit na psychiatrii. Dá se předpokládat, že ani nová obvinění nepotvrdí jako pravdivá. Existuje prý ale zajímavý tajně pořízený videozáznam, který má všechna tvrzení téměř do jednoho potvrdit. Tak uvidíme, jak dlouho bude trvat, než se objeví i na veřejnosti… ■

David Zápal, Super.cz

reagovat 3.8.2014 00:20 - svědectví

Zdenek Macura Domenicu, jsou nejméně dva svědci, jak si ztěžovala, že proti její vůli ji dává nějaké prášky, které nechce. Oba vypovídali na policii, dále jsou svědci, že měl mnoho orazítkovaných lékařských předpisů, na které Ivetě kupoval různé léky. Smysl těchto prášku byl jediný, aby mohl snáze ji ovládat a podle mě také jako msta aby ji zničil zdraví, popřípadě přivodil smrt. Bohužel slyšel jsem osobně mnoho příběhů žen, kde mi říkaly, že jejich agresor používal tuto metodu různých prášků, které sypou do pití atd., aby tak sebraly oběti sílu se vzepřít. Když byla se mnou žádná prášky nebrala a nepotřebovala, kromě zažívání. Jednoznačně ji to dával s cílem ji ničit a ovládat.
před 11 h · Upraveno · Už se mi to nelíbí · 10

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Co se líbí a co se nelíbí > Josef Rychtář

registrace | přihlásit se