Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Aloe Pura

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.8.2015 14:07 - děs

Rychtář promluvil o svém zadržení. Drsňák se v cele zhroutil!
31. srpna 2015 13:35

Navenek je to velký hulákající chlap, který pro sprostá slova nejde daleko, ale v rukách policie se složil jak domeček z karet! Josef Rychtář (57), který byl nedávno zadržen za údajné maření výkonu úředního rozhodnutí a jen zázrakem unikl vazbě, nyní promluvil o dvou dnech hrůzy v cele předběžného zadržení.

„Minuta je hodina a hodina je den. Ty dva dny jsem tam nespal,“ popisuje bijec, který sice na barrandovské televizi, která jeho slova přinesla, tvrdí, že svou manželku nikdy neuhodil, soud však v únoru pravomocně rozhodl o opaku a tak lze směle jeho slova označit za lživá a jeho za násilníka, přestože říká, že násilník není (i Zdeněk Macura by mohl vyprávět). Nemluvě o tom, že Super.cz již dříve přiznal, že Darině Nové ublížil.

Josef měl osmačtyřicet hodin času pořádně přemýšlet o své obhajobě při vazebním zasedání. Byl tak skvěle připraven a přestože ho k soudu předvedla početná eskorta, jako by šlo snad o vraha, podařilo se mu soudkyni přesvědčit, že do vězení zatím nemusí, proto odešel po svých volný jako pták. V cele předběžného zadržení mu ale nebylo vůbec dobře.

„Pocity jsou tam děsivé. Najednou se objevíte v místnosti, kde je světlo, napevno zabudované postele a stolky. Jste v uzavřeném prostoru, z kterého nemůžete odejít,“ postěžoval si reportérovi.

„Matka s bratrem se otce rozhodli zničit,“ řekl Super.cz jeho spřízněný syn Jan. To si myslí i Josef Rychtář, Darina Nová to ale dlouhodobě odmítá. Tvrdí, že chce mít jen klid a touží po tom, aby bývalý manžel definitivně zmizel z jejího života.

V reportáži zazněly dvě nepravdy. První byla, že se Darina svému ex mstí za to, že se s ní rozvedl, přitom to byla ona, kdo žádost o rozvod podala, dotáhla ho do konce a tím Rychtáře dovedla k zuřivým scénám. Navíc není pravda, že by se do cely předběžného zadržení dostal poté, co na něj Nová zavolala policii. V té době byla v práci a policie sama přijela Rychtáře zkontrolovat, zda dodržuje podmínky předběžného opatření, podle něhož nesmí na společný pozemek.

Rychtář nyní dlí u bratra své exmanželky, který se sestrou nemá dobré vztahy a také o ní mluví nehezky. Vytváří o ní dojem, že vlastně jediný špatný člověk v celé kauze je ona a s Rychtářem se tak bratříčkuje, že dokonce před zákonem zašťiťuje jeho podnikání. ■

Věříte Rychtářovi, že je nevinný a že ho chce jeho exmanželka zlikvidovat?
Ano, Darina je takový typ 2,1 %
Ne, Rychtář lže a násilník je! 92,6 %
Oba mají máslo na hlavě 5,3 %

Celkem hlasovalo 571 čtenářů.

reagovat 31.8.2015 14:22 - Steve

Rychtář je magor, co si budem povídat ...

reagovat 31.8.2015 17:15 - ale

Rychtář je magor, co si...

Dariny bratr je taky šílenec..http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1508/rychtar-postval-proti-darine-i-jejiho-bratra

reagovat 1.9.2015 11:31 - darino užijte si to !

I když je Šimek asi jiné orientace..http://potlesk.cz/clanek/425/celebrity/to-vdovec-nerozdycha-exmanzelka-darina-se-dala-dohromady-s-jarkem-simkem-a-planuji-spolecny-vikend.html

reagovat 1.9.2015 22:38 - video

darina na kameru přiznala,že jí chtěl Rychtář oslepit a po operaci sítnice jí napadal a útočil jí na hlavu,protože věděl,že jí to může způsobit slepotu..jakýkoliv úder..a pak jí prý ještě řekl,že bude sledovat jak Darina umírá a udělá mu to radost ! Rychtář je prostě odpad schopný všeho !
https://m.facebook.com/VIPzpravy?refid=52&__tn__=C

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *