Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Aloe Pura

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.4.2015 17:37 - RYCHTÁŘŮV SYN DOSTAL PODMÍNKU !

http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1504/syn-jan-jde-ve-slepejich-sveho-otce

reagovat 21.5.2015 00:56 - stará pravda..

Další člověk tvrdí: Iveta Bartošová měla z Rychtáře obrovský strach!
20. května 2015 12:31

Držel basu s Josefem Rychtářem (57), teď ale otočil a mluví proti němu! Přichází další díl obvinění ze strany bývalého kumpána vdovce po Ivetě Bartošové (✝48) Standy Lysého. Tentokrát rozbíjí Rychtářovu teorii o tom, že zpěvačku před dvěma lety Zdeněk Macura (41) unesl do Itálie. „Měla velký strach z Rychtáře,“ tvrdí. Nedávno o něčem podobném ostatně mluvila i Ivetina maminka.

Jeho přiznání si Macura natočil, protože se mu nelíbí, že dva roky dokola Rychtář tvrdí, že se dopustil trestného činu a jeho tehdejší družku a později i ženu unesl (policie to vyvrátila).

„S Ivetou jsem před tím údajným únosem býval téměř každý den. Často o tobě hovořila. Před panem Rychtářem jiným způsobem. Chtěla se dostat k moři a ty jsi jí to umožnil. Když se vrátila, bála se Rychtáře, bála se říct, jak to bylo. Věřila tomu, že jí pomůžeš, že ji dostaneš z moci Rychtáře. Pak z něj měla strach, tak z toho udělali únos. Jsem přesvědčený o tom, že z něj měla velký strach. Kdyby šlo o únos, nikdy by s tebou neodjela,“ tvrdí Lysý.

Rychtář opakovaně o Lysém prohlásil, že si po konci jejich přátelství o něm vymýšlí. A dva roky dokola opakuje, že Bartošová byla Macurou skutečně unesena. I ona to po návratu opakovala, nicméně vzhledem k její labilitě a stavu, v jakém to říkala, to nepůsobilo moc věrohodně. Také tvrzení Rychtáře, který byl soudy už několikrát nepřímo prohlášen za lháře (když soudci neuvěřili jeho zkazkám a odsoudili ho), se musí brát s velkou rezervou.

reagovat 21.5.2015 13:13 - Jen

jedné věci jsem Ivetě nerozumněla a to v tom,že většinou každého svého bývalého neskutečně pomluvila.Nejde o to,že vytáhla věci ven,jen ale kdyby byly pravdivé.Ona se v klidu podívá na kameru a říká,že byla Macurou unesená,tohle by jen tak nikdo nedokázal.To stejné o Jirkovi P,že jí všechno ukradl skříně,proč až takové lži? A tohle říkala,když nebyla pod lékama.To je jediné,co se mi na ní vůbe nelíbilo.

reagovat 21.5.2015 21:24 - to

jedné věci jsem Ivetě...

už byla mimo..měla zničené myšlemní z dlouhaleté konzumace alkoholu a léků..

reagovat 22.5.2015 19:16 - Troška

pokory jí chybělo.Ale přesto jsem jí měla moc ráda,měla krásný hlas,nenahraditelná.To je vzácnost,bohužel dopatila na svojí důvěřivost,naivitu.Škoda,že to nezvládla bez těch léků,alkoholu,byl by to úplně někdo jiný.A jestli jí měl někdo upřímně rád,pak to byl Šimek,ten o ní mluvil vždycky jenom hezky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Co se líbí a co se nelíbí > Josef Rychtář

registrace | přihlásit se