Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.1.2014 23:12 - Rychtář lže SLovákům !!! 3

Ako to vlastne bolo s jej únosom? Neviem si predstaviť, že nejaký fanatik vtrhne do domu a odvlečie ju neviem kam...
Viete, každý prežívame isté životné obdobia, Iveta to mala veľmi ťažké, nebola na tom psychicky dobre. Predstavte si, že ste chorí, liečite sa v sanatóriu, kde to niekto využije a unesie vás. Ten blázon Ivetu zobral bez dokladov, oblečenia, bez peňazí, a ona sa nemohla brániť. Prespávala v aute, lebo nemala doklady, nemohol ju ubytovať. Likvidoval ju liekmi a až keď skolabovala, odovzdal ju dvom neznámym Talianom. Volala mi zo zámku Domenica Martucciho pod zámienkou, že volá synovi. Tam som si po ňu prišiel s políciou. Bola to smutná epizóda, neradi na to spomíname. Trápi ma, že médiá sa vôbec zaoberali takým niečím, že ja som ju vraj bil a trápil a on ju vlastne vyslobodil. Lekárske výsledky, samozrejme, boli negatívne, potvrdili, že som jej nikdy neublížil. Ten človek je chorý, ale čo čakať od blázna, ktorý Ivetu chronicky prenasleduje a ešte pred únosom mi ponúkal 300 tisíc českých korún, keď sa jej zrieknem.

Pokušiteľská otázka, ale – zriekli by ste sa, nemyslím Ivety, ale toho všetkého blázinca, verejného života okolo nej?
Neexistuje liek, ktorý by ma vyliečil z toho, čo k nej cítim. Myslím si, že postupne aj ten blázinec okolo nej utíchne. Rozprával som sa so šéfredaktorom známeho českého bulvárneho denníka a ten mi potvrdil, že v mnohom prestrelili. Ivetu si nikto nezoberie na zodpovednosť.

reagovat 23.1.2014 02:25 - neskutečnej blb Rychtář

http://josefrychtarvolnybrzozavreny.blog.cz/1401/josef-rychtar-ani-nevi-kde-se-narodila-iveta

reagovat 1.2.2014 20:40 - 3 dny..

..do soudu s Rychtářem..

reagovat 7.2.2014 21:49 - ožrala nepoučitelná !

7. února 2014 20:53

O alkoholismu Ivety Bartošové (47) už byly popsané stohy papírů, přesto zpěvačka bude vždy dál popírat, že by s pitím kdy měla problém. Super.cz se však ozvala svědkyně, která k ní měla ještě donedávna velmi blízko, a popsala opravdu velmi nepěkné věci: „Několikrát byla kvůli pití blízko smrti!“ tvrdí.

Žena, jejíž identitu redakce dobře zná, potvrzuje, že nebýt podzimního prasklého vředu pěnice, už by pravděpodobně nebyla mezi živými.

„Zachránilo jí to život. V Bohnicích měla sice asi třídenní delirium, ale pomalu se z toho začala dostávat. Předtím už to bylo na hraně. Jenom kolikrát upadla a ublížila si! Žuchla sebou těsně vedle mřížoví chladiče aparatury, kterou měla rozestavěnou v domě. Nebo když se psalo, že spadla z kola, ve skutečnosti to bylo úplně jinak. Kolo je snad doteď zaházené věcmi v garáži, léta na něj nikdo nesáhl. Josef Rychtář zná moc dobře pravdivou verzi, že se skutálela ze schodů. A jednou v noci zase čekala, až usne, chtěla ho potichu přelézt a jít si pro flašku, ale šlápla do prázdna a hlavu si rozsekla o skleněný stůl. Josef ji našel v tratolišti krve,“ vzpomíná zdroj. Podle něj Ivetě před příjezdem záchranky manžel dezinfikoval ránu vodkou, kterou pak Bartošová pro jistotu dopila.

Tehdy se o ní psalo, že skončila v nemocnici a vypadala prý jako vypitá troska, což se Iveta snažila vyvrátit tím, že se nechala nafotit před svým domem. „Fotografové ale neviděli, že má stehy ve vlasech. Už ani na jejich vyndávání se nešlo, aby ji u toho nikdo nenafotil,“ tvrdí žena.

Podle ní s Ivetou ale bylo pod vlivem pití lepší pořízení. Za cucíka prý byla schopná udělat, co se po ní žádalo. Zato když po operaci musela přestat pít, nedalo se s ní údajně vydržet. „Všechny kolem sebe začala komandovat,“ dí svědkyně.

A proč Bartošové nikdo z jejích nohsledů nepomohl od závislosti? „Sanitka se volala mnohokrát, ale když se nikdo nechce jít léčit, nedonutíte ho. Podepíše revers a je zpátky doma u flašky,“ dodává dáma, která si myslí, že Iveta znovu není v pořádku, jinak by se na tak dlouhou dobu nepřestala ukazovat v médiích. Bez jejich zájmu prý v střízlivosti nedokáže být moc dlouho.

reagovat 2.3.2014 23:28 - josef blb

..zase otravoval Darinu...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Co se líbí a co se nelíbí > Josef Rychtář

registrace | přihlásit se
Vyzkoušejte nový, výrazně rychlejší Internet Explorer 10 Stáhnout Internet Explorer 10

Zavřít