Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Aloe Pura

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.5.2015 00:56 - stará pravda..

Další člověk tvrdí: Iveta Bartošová měla z Rychtáře obrovský strach!
20. května 2015 12:31

Držel basu s Josefem Rychtářem (57), teď ale otočil a mluví proti němu! Přichází další díl obvinění ze strany bývalého kumpána vdovce po Ivetě Bartošové (✝48) Standy Lysého. Tentokrát rozbíjí Rychtářovu teorii o tom, že zpěvačku před dvěma lety Zdeněk Macura (41) unesl do Itálie. „Měla velký strach z Rychtáře,“ tvrdí. Nedávno o něčem podobném ostatně mluvila i Ivetina maminka.

Jeho přiznání si Macura natočil, protože se mu nelíbí, že dva roky dokola Rychtář tvrdí, že se dopustil trestného činu a jeho tehdejší družku a později i ženu unesl (policie to vyvrátila).

„S Ivetou jsem před tím údajným únosem býval téměř každý den. Často o tobě hovořila. Před panem Rychtářem jiným způsobem. Chtěla se dostat k moři a ty jsi jí to umožnil. Když se vrátila, bála se Rychtáře, bála se říct, jak to bylo. Věřila tomu, že jí pomůžeš, že ji dostaneš z moci Rychtáře. Pak z něj měla strach, tak z toho udělali únos. Jsem přesvědčený o tom, že z něj měla velký strach. Kdyby šlo o únos, nikdy by s tebou neodjela,“ tvrdí Lysý.

Rychtář opakovaně o Lysém prohlásil, že si po konci jejich přátelství o něm vymýšlí. A dva roky dokola opakuje, že Bartošová byla Macurou skutečně unesena. I ona to po návratu opakovala, nicméně vzhledem k její labilitě a stavu, v jakém to říkala, to nepůsobilo moc věrohodně. Také tvrzení Rychtáře, který byl soudy už několikrát nepřímo prohlášen za lháře (když soudci neuvěřili jeho zkazkám a odsoudili ho), se musí brát s velkou rezervou.

reagovat 21.5.2015 13:13 - Jen

jedné věci jsem Ivetě nerozumněla a to v tom,že většinou každého svého bývalého neskutečně pomluvila.Nejde o to,že vytáhla věci ven,jen ale kdyby byly pravdivé.Ona se v klidu podívá na kameru a říká,že byla Macurou unesená,tohle by jen tak nikdo nedokázal.To stejné o Jirkovi P,že jí všechno ukradl skříně,proč až takové lži? A tohle říkala,když nebyla pod lékama.To je jediné,co se mi na ní vůbe nelíbilo.

reagovat 21.5.2015 21:24 - to

jedné věci jsem Ivetě...

už byla mimo..měla zničené myšlemní z dlouhaleté konzumace alkoholu a léků..

reagovat 22.5.2015 19:16 - Troška

pokory jí chybělo.Ale přesto jsem jí měla moc ráda,měla krásný hlas,nenahraditelná.To je vzácnost,bohužel dopatila na svojí důvěřivost,naivitu.Škoda,že to nezvládla bez těch léků,alkoholu,byl by to úplně někdo jiný.A jestli jí měl někdo upřímně rád,pak to byl Šimek,ten o ní mluvil vždycky jenom hezky.

reagovat 1.6.2015 08:11 - blb syn rychtáře

Pirát silnic? Rychtář prý jezdí jako šílenec, červená mu nic neříká
31. května 2015 15:03

Ještě před pár lety byl naprosto neznámý mladý kluk, dnes už ho díky tatínkovi Josefu Rychtářovi (57) zná dost lidí. A někteří s ním rozhodně nemají tu nejlepší zkušenost! Už při svatbě otce s Ivetou Bartošovou (✝48) Honza Rychtář, nedávno odsouzený za výtržnictví (za napadení Macury pyká už podruhé), najížděl do novinářů za pasivního přihlížení policie, a v úterý měl znovu prokázat, že se cítí být pánem silnic a že má pocit, že je nad zákonem.

Alespoň to tvrdí jedna známá zpěvačka, která s mladíkem měla tu „čest“ v Říčanech u supermarketu při čekání na červenou. „Stála jsem v pravém odbočovacím pruhu, ten Honza, kterého jsem bezpečně poznala, si stoupl do levého. Najednou se zničehonic rozjel, přejel přede mě, a červená nečervená se rozjel. Vůbec bych se nedivila, kdyby ho smetlo nějaké auto. Takovou aroganci a nerespektování pravidel, to se fakt jen tak nevidí,“ kroutí hlavou žena, jejíž totožnost známe, radši ji ale utajíme, aby jí náhodou nezačaly chodit výhrůžné zprávy.

Jan Rychtář, muž, který se ochotně objevoval po otcově boku skoro vždy, když někde byla média a dobrovolně se tak stal veřejně známým, se najednou cítí jako anonymní osoba, o níž asi nemáme právo nic uveřejňovat.

„I kdybych jel, nevím, co je vám do toho. Jste snad policie? Myslete si, co chcete. Nevidím důvod říkat vám, jestli jsem na červenou jel, nebo ne,“ napsal nám v esemesce. Nezbývá, než doufat, že podobně sebevražedně neřídí, když vozí svého ročního syna, kterého si Iveta Bartošová krátce před smrtí ještě stihla pochovat v náručí. ■

David Zápal, Super.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *