Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

 

 

 

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2014 00:20 - svědectví

Zdenek Macura Domenicu, jsou nejméně dva svědci, jak si ztěžovala, že proti její vůli ji dává nějaké prášky, které nechce. Oba vypovídali na policii, dále jsou svědci, že měl mnoho orazítkovaných lékařských předpisů, na které Ivetě kupoval různé léky. Smysl těchto prášku byl jediný, aby mohl snáze ji ovládat a podle mě také jako msta aby ji zničil zdraví, popřípadě přivodil smrt. Bohužel slyšel jsem osobně mnoho příběhů žen, kde mi říkaly, že jejich agresor používal tuto metodu různých prášků, které sypou do pití atd., aby tak sebraly oběti sílu se vzepřít. Když byla se mnou žádná prášky nebrala a nepotřebovala, kromě zažívání. Jednoznačně ji to dával s cílem ji ničit a ovládat.
před 11 h · Upraveno · Už se mi to nelíbí · 10

reagovat 26.8.2014 22:55 - orgiee

Zdeněk Faltys 26.08.2014 10:12
MLHASERVIS

MÁ TO ALE JEDNO KOUZLO,K PEPOVI SE VŠECHNO SKLOUZLO....HLAVNĚ HADRY BOTIČKY PROBOUZEJÍ FETÍČKY...MACUROVA NEBOŽKA PRO BOBŠE JEN ROHOŽKA...OBLÉKNE SE JAKO DIVA,UŽ SE NA NÍ PEPÍK DÍVÁ...VZPOMÍNKY TO STIMULUJE A UŽ Z TOHO MASTURBUJE...AŽ SE PĚKNĚ ROZJEDU JAKO DIVU OJEDU...BYZNYS SPOLU JEDEME A PAK SE I SJEDEME...JAK SI DÁME DO KRÁKORU,JSEM HNED DOLE I NAHORU...IVETKU MU ZAHRAJU S JEHO SPODKEM POHRAJU...O PRACHÁCH TEN BYZNYS NENÍ JEN PRO OBA POTĚŠENÍ...STANÍK JENOM STEPUJE A HNED VŠECHNO FILMUJE...HRA JE TO MOC DIVOKÁ,STŘÍKÁ MĚ AŽ DO OKA...NEŽ TY HADRY ODRBEME PĚKNĚ VŠICHNI ZESTÁRNEME...FETIŠOVÁ DVOJNICE JE NA PROSPĚCH DOJNICE...BUDEM ŘÁDIT STÁLE ZNOVA,AŤ SE NA TO DÍVÁ NOVÁ...JEN SI PEPKU UŽÍVEJ A NERVY MĚ NEUŽÍREJ...BARTOŠKA ŘVE ŘÍČANAMA MACUROVA TIŠE Z RÁNA...S PLNOU PUSOU NEJDE VÍCE,DAL BY MĚ HNED DO PALICE...KDYŽ MU DRŽÍM TAK JE KLID,JINAK NA MĚ HNED BY VLÍT...DOSTALA BYCH JEDNU PĚSTÍ A CHRÁPALA NA NÁMĚSTÍ!!!

reagovat 28.8.2014 16:07 - lhář

„Jsem zvědavý, kdo se Ivetě omluví. Původně jsem podával podnět na úřad vyšetřování, aby prověřili, zda nedošlo k úniku informací, to jsem ale ještě neměl pitevní zprávu. A v ní se tvrdí, že Ivetka nebyla pod vlivem alkoholu a prášků,“ řekl Super.cz její muž. Přislíbil dodat důkaz, žádný ale do redakce nedorazil.

Zdroj, který už krátce po smrti zpěvačky tvrdil, že Bartošová šla na koleje pod vlivem léků, si ale stojí za svým a i redakce deníku, který uveřejnil informace z údajné pitvy, stále opakuje totéž: Rychtář údajně nemluví pravdu a manipuluje s informacemi!

„Ví moc dobře, že policie jeho tvrzení nemůže vyvracet, protože nedošlo k trestnému činu. Takže teď může tvrdit cokoliv a strážci zákona musí mlčet,“ dozvěděli jsme se názor od člověka blízkého již uzavřenému vyšetřování.

reagovat 2.9.2014 22:05 - lhář syn

Jan Rychtář opět lhal za tučnou sumu !
Už mu zřejmě bylo málo,že občas plkal svoje lži pro extra.cz a tak se znova nacpal i do Blesku a Aha..Rychtářův syn je velice nepovedený člověk. Nejen vzhledově,ale hlavně povahově..ani jeho inteligence nebude nejvyšší..nyní usoudil,že už dlouho nebyl v mediích a tak se rozhodl zase povyprávět nějakou tu pohádku,jak to podle něj bylo !
Váš otec se přestěhoval zpět do Říčan, jaká je tam situace? "Ano, přestěhoval si věci, poklidil si a zdá se mi, že atmosféra je velmi klidná."
Potkává se s vaší matkou? Jaké mezi nimi panují vztahy?
"Navzájem se snaží se nepotkávat. A pokud se potkají, tak si sebe nevšímají. Co zaznělo od bratra, že má o mámu strach, rozhodně není namístě. Otec si mámy nevšímá." Nevšímá,jen se jí občas snaží násilím dostat do pokoje !
Co ten jejich vztah tak zásadně pokazilo?
"To byl tátův odchod do Uhříněvsi. Já sám jsem to prožíval klidně, ale matce to asi hodně ublížilo."
Otec je velký prchlivec. Dokonce napsal vašemu bratrovi, ať chcípne jako prašivý pes! Myslel to vážně?
"Zcela určitě ne. Bohužel je horká hlava. My se o tom ale nebavíme, je lepší se mezi ně nemíchat. Na tátovi je hrozné to, že si nedá poradit. Většinou mu ale stačí dvě tři hodiny a vychladne. Jsme si v tom celkem podobní." Hlavně ste si podobní nízkou inteligenci a agresivitou !
Pojďme k té dubnové tragédii: Jak jste to prožíval?
"Bylo to hrozné. Na jedné straně jsem se měl radovat z narození syna a na druhé jsem plakal s otcem. Táta na tom byl hodně špatně. O to hezké se synem jsem přišel, o jeho první dny na tomto světě. I partnerce Evě jsem chyběl." O chudinka,musíme jí politovat !
Jak překvapivá pro vás Ivetina sebevražda byla?
"To, co se stalo, bylo pro mě opravdu velké překvapení. Viděl jsem ji jen tři dny před tím a zdála se v pohodě. Dokonce měli s tátou za pár dní letět na dovolenou. Dodnes jsem nepochopil, co se stalo. Musel to být zkrat. Vždyť byla za prckem v porodnici, těšila se na roli babičky..." opět trapná snaha upozornit na sebe,Iveta žádná babička jeho dítěte nebyla !!
Trávil jste s ní dost času. Žádné náznaky, že by nechtěla žít?
"Absolutně ne! Nedalo se vůbec odhadnoutže něco takového chystá. Iveta na sebe byla vždy opatrná, měla se ráda. Že spáchá sebevraždu, a ještě takovým způsobem, by mě ani ve snu nenapadlo!" Jak by ho to taky mohlo napadnout - člověka tak hloupého a naprosto bezcitného !!
Skoro všichni pak vašemu otci vyčítali, že nezasáhl a neodvezl ji k odborníkům...
"Myslím, že zachránit ji určitě nemohl. Jak jinak..Kdykoli přišla řeč na to, že musí k doktorovi, vždy od ní zaznělo rezolutní NE. Přišlo ujišťování, že to zvládne sama. Iveta si postavila v tomto směru hlavu a nikdo s ní nehnul. Ani táta. Šlo ji vzít a odvézt, okamžitě by ale podepsala reverz. Bylo to bezvýchodné. Bylo s ní náročné cokoli kolem nemocnic - všechno odkládala, nikam nechtěla, ani na operaci..."
Co Artur, váš nevlastní bratr? Jaký jste spolu měli vztah?
"Artur jezdil k Ivetě na víkendy. Pomáhal jsem mu, když potřeboval pomoct s něčím na počítači nebo něco ohledně počítačových her a tak... Mám pocit, že jsme měli hezký vztah." Opět lež..
Už nemáte?
"Přestal komunikovat. Jediné, kdy jsem mu psal, bylo ohledně pohřbu. Nechtěl jsem ho otravovat, protože mu umřela máma a je to pro něj asi hodně bolestivé. Je to pro něj určitě stále hodně čerstvé."
Teď se kvůli němu musel otec vystěhovat...
"Táta ale chtěl od začátku nechat dům Arturovi, a to taky udělal."
Co bude s domem dál?
"To vůbec není moje věc, ale vím, že táta ponese hodně těžce, jestli se jednou Artur toho domu zbaví. Ivetino přání bylo, aby byl dům jeho, aby tam žil a byl šťastný. Neustále o tom mluvila." Přání je jedna věc právo rozhodnout se sám je věc druhá !
Jaká byla největší chyba, kterou váš otec po Ivetině smrti udělal?
"Neměl mluvit. On se snažil ve svém smutku to nějak objasnit, a nakonec se to všechno otočilo proti němu. To nebylo rozumné." Ten toho neměl..a nic se proti němu neotočilo..
Tak mluvit přestal a začal pít a vyvádět. To myslíte, že je lepší?
"Největší zlom přišel v momentě, kdy někdo zveřejnil jeho telefonní číslo na internetu a stovky lidí mu začaly psát, že je vrah. V ten moment jsem se o něj hodně bál. Myslím, že právě to ho zlomilo. Tehdy začal pít. V ten moment se u něj začala střídat celá rodina, která ho hlídala, aby si něco neudělal." To by bylo škody kdyby jo..směšné..

reagovat 2.9.2014 22:06 - lhář syn 2

.ten si nikdy nic neudělá,slaboch !
Pro mnohé je nepochopitelné, že si tak krátce po smrti manželky bere domů dámské návštěvy...
"Je to spíš o tom, že se potřebuje vypovídat, a proto zve dál i různé existence. Ale jsou tam i fanoušci a fanynky."
Na scéně se objevila tajemná dáma Bára. Přál byste mu ji?
"Je to jeho věc a jeho život, ale myslím, že je ještě brzo, aby si našel novou ženu.Brzo není pro Rychtáře nikdy,sám podváděl Darinu..a nejen s Ivetou..Co se týče Báry, tak ještě není namístě tuto ženu označovat jako jeho přítelkyni. Tak spí s ní nebo ne,to nevíš ? Vždy jsi přece u všeho byl..A jak to bude dál? To je těžké teď říct..."
Tak snad už se dál bulvár obejde bez zbytečné existence Jana Rychtáře a nebude mít potřebu ho fotit ani s ním dělat rozhovor..až se to stane,možná ze zoufalství vytáhne Honzíček ty kompromitující videa,která má stále na Ivetu a prodá je bulváru..žít s tím,že spolu s otcem pomohl Ivetě do hrobu ovšem nebude jednoduché - přestože stejně jako jeho otec nemá žádné svědomí !! I kdyby nalhal cokoliv,s tímto smutným faktem bude žít až do své smrti,stejně jako jeho otec..a velmi pravděpodobně budou jako viníci Ivetiny smrti známí ještě mnoho let
poté..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Co se líbí a co se nelíbí > Josef Rychtář

registrace | přihlásit se