Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.5.2014 12:39 - takhle lhal Rychtář o Ivetě !

Manželský deníček Pepy a Ivety: Rychtářovo exkluzivní prohlášení! Záhada krizové bundy a zmizení Džambulky vyřešeny!
Reklama
14. 4. 2014 9.40

Tento text poskytl v rámci občasného blogu, který u nás provozuje s manželkou, redakci našeho webu Josef Rychtář (55) s tím, že by rád komunikoval ucelené vyjádření k událostem posledních dnů. Text nebyl nijak upravován a nemusí vyjadřovat názor redakce.

Píšu tento text v reakci na nepravdy, které v poslední době šíří někteří novináři a další lidé. eXtra sleduji každý den a vím, že mé vyjádření nebude nijak upravováno, na rozdíl od některých fotografií Ivety z poslední doby.

Iveta (48) mne opakovaně požádala o naprosto tichou oslavu narozenin, měla představu soukromé večeře v oblíbené restauraci nedaleko, kterou má rád i Karel Gott, Iveta má ráda mořské plody, těšila se. V pondělí odmítla mluvit s volajícími novináři ohledně narozenin, o to víc ji udivilo, že měla někam posílat nějaké smsky s voláním o pomoc. Máme nově společný účet, ale já mám jen přehled o platbách za její telefonáty a smsky, víc neřeším, Iveta platí nový paušál sedm set měsíčně a může volat, komu chce a jak chce. Nikomu nic nepsala.

Její narozeniny jsme oslavili spolu na oblíbeném místě, domů jsme se vraceli ve středu okolo jedenácté večer zadem jako zloději.

Psal jsem bulváru, že se mi nelíbí ukradená fotografie Ivety z internetových stránek kadeřnictví a taky ať nám dá pokoj. Namísto toho další lži. Asi jsme neposlušní, asi máme mít pocit, že jsme to dlužni. Dům pět dnů obléhají novináři, „někdo“ volal druhý den po oslavě policii, která přišla prohlédnout dům. Poslal ji údajně pan Macura, kterému bych opět rád vzkázal, že má novou partnerku a že mu přeji šťastný život. Panu Martuccimu nepřeju nic, taky bych měl smsky k předání novinám, ale nesnížím se k tomu.

Policie s Ivetou mluvila a pořídila po mém naléhání úřední záznam o jejím stavu, žádné podlitiny nikdo neshledal.

Dodávám, že Iveta nemá žádnou „konspirační“ nebo maskovací bundu, nechce být obtěžována, byli jsme spolu na nákupu v Albertu, Iveta měla chuť na ryby. Před domem nás opět honili fotografové, zajel jsem až do dvora, Iveta přeběhla domů, zase se psalo o jakési krycí bundě, manželka se po tom všem bojí vycházet z domu úplně.

Manželce nic není, nikdo ji v ničem neomezuje, novinářům jsem v posledním týdnu dvakrát zalhal, pokaždé v Ivetině zájmu, že není doma a podobně. Otázky na jakési podlitiny a Ivetiny komplikace jsem zodpověděl s tím, že se jedná o lež.

Veškerá naše komunikace směrem k novinářům vypadala poslední týden tak, že jsme je já i Iveta opakovaně žádali o klid. Moje žena nikomu žádné SMS s „voláním o pomoc“ neposílala, opakovaně mi to odpřisáhla. Odmítla jen před narozeninami převzít od pana reportéra Turka květinu a dát rozhovor, toto má být zřejmě msta.

Moc bychom si přáli, aby nás nevítaní novináři, pan Macura a pan Martucci nechali žít.

Josef Rychtář, Uhříněves, neděle 13.4.

reagovat 22.5.2014 01:26 - Josef Rychtář - co si o něm myslíte? Na Facebooku!

Josef Rychtář - co si o něm myslíte? Na Facebooku!
www.facebook.com/josef.rychtar.nazory

reagovat 31.5.2014 13:30 - Rychtář nedostane nic ?

Rychtář snad nedostane nic Iveta sepsala závěť !
Domenico Martucci Iveta Bartošová sepsala závěť 12.7.2013. Včera jsem ji společně se svojí maminkou odevzdal notáři a jednu ověřenou kopii jsme předali kriminální policii. Sdělil jsem už jméno a adresu notáře Štaidlovým a Bartošovým. Zitra odjíždím na dovolenou se srdcem naplněným štěstím z toho,že jsem dokázal,že na tomto světě občas existuje spravedlnost.
Před 16 minutami · To se mi líbí · 35

reagovat 5.6.2014 01:09 - tahle rodina je spodina !

Otec,synové,a další..šašci s.r.o.

reagovat 3.7.2014 01:26 - týrání zvířat !

Další nehezké obvinění vdovce Rychtáře: Do pejska s nádorem prý kopal a střílel po něm z pistole!
2. července 2014 22:36

Když Super.cz nedávno uveřejnil informaci o tom, že zatímco se Josef Rychtář (56) před médii chlubí tím, jak se pěkně postaral o nemocnou fenku Ivety Bartošové (✝48) Gejšu, vlastního psa údajně trápí, s reakcemi říčanských spoluobčanů na podivné praktiky tamního kontroverzního podnikatele se roztrhl pytel.

Malého roztomilého Maxe podle svědectví Rychtář po přestěhování ke zpěvačce opustil, nechal ho uzavřeného ve služebně své firmy a neměl prý podle sousedů ani řešit nádor, který mu vyrostl pod čelistí. A kdyby jen desetina z toho, co se objevilo za informace nyní, byla pravdivá, šlo by o hrůznost!

„To, že na psa kašlal, že tam byl celé dny chuděra zamčený v kumbálu, kňučel a štěkal, to je hrozně smutné. Bišonci jsou společenští psi a muselo to být pro něj utrpení. Trpí jako zvíře, ale to ten chlap nevnímá, nějak se ho to nedotýká. Rychtář dělal ale úplně jinačí věci. Kolikrát jsem ho zahlédl, jak do svého psa na zahradě kope a v záchvatu vzteku mu neskutečně sprostě nadává. Psů měl postupem času víc a vždycky se k nim tak choval,“ tvrdí jiný ze sousedů Rychtáře.

A další ještě přitvrzuje. „Poptejte se lidí, co znali jeho tátu. Ten po svých psech i střílel. A asi po něm to mladej taky zdědil. Střílel okolo psa vzduchovkou a náramně se bavil tím, že to toho chudáka vystrašilo k smrti. On si na těch tvorech evidentně léčí nějaké mindráky. Opustil manželku, šel za novou, teď kvůli jinému psovi zase kašlal na vlastního. Ten nádor se mu zvětšuje už hrozně dlouho, takže je blbost, že by nerostl, jak vám říkal,“ prohlásila zase jedna hodně navztekaná obyvatelka ulice, v které Rychtář v Říčanech dlouhá léta žil.

Rychtář už všechna prvotní nařčení rázně odmítl s tím, že by se ti, kteří se s nimi redakci ozvali, měli léčit na psychiatrii. Dá se předpokládat, že ani nová obvinění nepotvrdí jako pravdivá. Existuje prý ale zajímavý tajně pořízený videozáznam, který má všechna tvrzení téměř do jednoho potvrdit. Tak uvidíme, jak dlouho bude trvat, než se objeví i na veřejnosti… ■

David Zápal, Super.cz

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Co se líbí a co se nelíbí > Josef Rychtář

registrace | přihlásit se