Josef Rychtář

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2012 16:58 - KARO

Líbí se Vám ? Mě jo ale jeho syn Josef Rychtář mladší..Ten druhý syn Jan Rychtář je divnej..přišla dokonce zvěst že i on je milencem Bartošové..ani mě to nepřekvapuje,když s ní má na Ivetině ofic.facebooku několik fotek..Je to divné ale je to tak..

reagovat 22.2.2012 10:36 - aúúúú

Líbí se Vám ? Mě jo ale...

do háje s ním. Koho ta kreatura zajímá.

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Živiny pro mozek

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

reagovat 22.2.2012 14:52 - re:

Je pěknej !!!!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.9.2015 22:38 - video

darina na kameru přiznala,že jí chtěl Rychtář oslepit a po operaci sítnice jí napadal a útočil jí na hlavu,protože věděl,že jí to může způsobit slepotu..jakýkoliv úder..a pak jí prý ještě řekl,že bude sledovat jak Darina umírá a udělá mu to radost ! Rychtář je prostě odpad schopný všeho !
https://m.facebook.com/VIPzpravy?refid=52&__tn__=C

reagovat 8.9.2015 13:08 - chorá ?

Vdovec po Ivetě Bartošové opět útočí na exmanželku: Je chorá a brousí si na ni zuby policie!
8. září 2015 7:56

Vdovec po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (✝48) Josef Rychtář (57) se v Liberci, kde dočasně bydlí poté, co se nesmí vrátit kvůli soudnímu vykázání do služebny své říčanské firmy, asi nudí, a tak zvedl sluchátko a zavolal po dlouhé době do redakce Super.cz. Mluvil jak kniha, přesto si neodpustil prohlásit o své exmanželce Darině Nové (57) řadu drsných věcí!

„Pustil jsem si video, které jste natočili s bývalou manželkou. Myslím si, že by už bylo načase, kdyby někdo kompetentní rozhodl o tom, jestli by se paní Nová neměla podrobit psychiatrickému vyšetření. Domnívám se, že je skutečně duševně nemocná. To co ona dokáže z těch úst vypustit, je už silně za hranou. Proč s některými věcmi, s kterými přichází, už nepřišla dříve?“ prohlásil k našemu článku, v němž Darina Nová uvedla, že se bojí, aby její bývalý muž neublížil synovi Josefu Rychtáři mladšímu. Prý mu dokonce mohl povolit šrouby u pneumatik.

„Ať doloží, že jsem se skutečně v podobném smyslu vyjádřil, což z mého pohledu je naprostý nesmysl. Vyzvěte ji, já ji nebudu žalovat a nebudu podávat oznámení, ať zveřejní důkazy a to především SMS zprávy, na kterých svá tvrzení staví. Nenechám se donekonečna špinit. Řeším to zákonnou cestou, na tuto paní podávám jedno trestní oznámení za druhým,“ tvrdí Rychtář.

Naznačil, že žádné podobné zprávy, o kterých Nová hovořila, neposílal. Pak ale dodal úplný opak.

„To, že jsem synovi napsal zprávu, aby byl opatrný, bylo z toho důvodu, že jsem se dozvěděl, že po Říčanech jezdí se svým civilním autem s modrým majákem za sklem (Rychtáře z podobných praktik naopak viní jeho bývalý nejlepší kamarád) a že jezdí jako čuně. Nepřeju mu nic zlého. Pokud ho někdo potrestá za to, jak se chová ke svému otci, bude to pánbůh, ne já,“ uvedl muž na adresu Pepy Rychtáře mladšího, jenž je s otcem v ostrém konfliktu a chce se kvůli němu nechat přejmenovat. ■

Myslíte si, že má Josef Rychtář s exmanželkou pravdu?
Ano, Darina je opravdu zvláštní 2,2 %
Ne, Rychtář si vymýšlí, dělá ze sebe chudinku 97,8 %

reagovat 9.9.2015 20:16 - soud

Podivný soud Rychtáře a exmanželky: Usmiřte se, přikázala jim žena v taláru. Ukončila válku na nože?
9. září 2015 18:58

Ve středu odpoledne se u soudu pro Prahu-východ konalo soudní přelíčení ve věci zamezení pohybu vdovce po Ivetě Bartošové (✝48) Josefa Rychtáře (57) po společném pozemku s exmanželkou Darinou Novou (57). Ta na něj kvůli údajným neustálým útokům podala předběžné opatření, na základě něhož nemohl do jejich domu a když prý začal soudní rozhodnutí porušovat, málem skončil i ve vazbě. Jak nejnovější soud vůbec dopadl?

K jednání i od něj odcházel Rychtář s neuvěřitelným sebevědomím, jako by snad vyhrál třetí světovou nebo měl v ruce zbraně, které by jeho bývalou ženu rozdrtily. Ještě před pár dny velmi výřečný Josef odmítl rozhovory (opět povídal jakési chytrosti o tom, že novináři mají krev na rukou Ivety, která přitom spáchala sebevraždu), jinak se ale chechtal.

A patrně měl důvod i po soudním rozhodnutí. S bývalkou se totiž telefonicky domluvil na setkání, kde si měli jako rozumní dospělí lidé promluvit.

„Soudkyně je tlačí k tomu, aby se usmířili,“ řekl Super.cz během neveřejného zasedání syn obou Josef, který stojí za tátou, ale nyní říká, že by museli oba slevit ze svého chování a pak by se dalo dohodnout.

Podle informací Super.cz sice padlo soudní rozhodnutí, přes sebevědomý výraz Josefa Rychtáře ale prý nebylo v neprospěch Dariny. Dokonce se o měsíc prodloužila lhůta, během které Rychtář nesmí na společný pozemek. Nová se ale patrně rozhodla ustoupit a zkusit s ním najít společné východisko. Jaké bude, nechtějí ani jeden říct. „Nezlobte se, k ničemu se vyjadřovat nebudu, slíbili jsme mlčenlivost,“ napsala nám stručně Nová, která před médii utekla zadním vchodem

reagovat 12.9.2015 13:20 - chorý rychtář


Rychtář drsně o své exmanželce: Chce mě zlikvidovat, jde po mém majetku!
11. září 2015 9:53

Prolomil hradbu mlčení, a to pořádně zostra! Josef Rychtář (57) zavolal do redakce Super.cz, vyčetl nám, že mu nedáváme prostor k vyjádření (přitom si před časem schválně zablokoval v telefonu číslo našeho redaktora, aby se mu nemohl dovolat) a promluvil o své exmanželce Darině Nové (57), která podle něj může za to, že málem skončil ve vazbě. Co nám řekl?

Několikrát opakoval, že Darina je duševně chorá a že by ji měl někdo vyšetřit. Z videa, které jsme s ní pořídili, nic takového sice patrné není, Josef si ale myslí, že je to tutovka. Dělat blázna z ženy, kvůli jejímuž zmlácení byl odsouzen k podmínce, mu připadá asi jako dobrá taktika před dalšími soudními jednáními, které ho čekají v září.

Darině prý nedělá nic špatného, napadání si tak podle něj pravděpodobně vymyslela. „Nikdo si jí nevšímá, neubližuje jí, nepíše, nevolá, nekontaktuje ji, nevyhrožuje jí. Kvůli této paní a ani kvůli synovi si nebudu ničit život, abych se přiklonil nějakému nepředvídatelnému kroku,“ slibuje Rychtář, že nikoho mlátit nebude. A vrátil se k předběžnému opatření, za jehož údajné porušování byl zatčen a je trestně stíhán kvůli maření výkonu úředního rozhodnutí.

„To vykázání bylo z mého pohledu absurdní a nesmyslné. Několikrát jsem jí navrhl, ať mě vyplatí z nemovitosti (v říčanské vile exmanželů má dvě a půl dvanáctiny – pozn. red.), to znamená můj podíl, který tam mám, plus to, co jsem tam investoval ze svých finančních prostředků. Ona se bojí udělat soudní odhad, protože na vyplacení nemá. To je podle mě ten pravý důvod, proč se mě snaží zlikvidovat, aby mě nemusela vyplácet,“ tvrdí odvážně.

„Před lety jsem jí nabídl při rozvodu, že když stáhne žádost o rozvod, přepíšu na ni svůj podíl. Ale to platilo tehdy. Až na základě toho, jak se ke mně začala chovat, jsem to přehodnotil. Teď jí nic nedám, ani vypálenou sirku jí neodpustím,“ říká nekompromisně Rychtář.

Darina Nová samozřejmě myslí opačně. Poslední čtyři roky vnímá jako dobu nepřetržitého týrání ze strany exmanžela, chybět neměla řada vulgarit, slovních přestřelek a hlavně fyzických napadení. Dělení společného majetku momentálně chystá, rozhodně však odmítá, že by chtěla bývalého muže dostat do vězení kvůli majetku. „Za vše si svým chováním může sám. Je mi jedno, jak skončí, hlavně ať už je definitivně pryč z mého života,“ uvedla před časem. ■

Kdo si myslíte, že je víc duševně chorý?
Darina Nová 2,3 %
Josef Rychtář 97,7 %

reagovat 15.9.2015 20:06 - darina

Exmanželka Rychtáře vyrazila do společnosti: Na muzikálu Děti ráje se výborně bavila s bratrem Ivety Bartošové
15. září 2015 9:57

I když se stále potácí mezi soudy a spory s exmanželem Josefem Rychtářem (57), snaží se Darina Nová pořád žít společenským životem. Sympatická blondýnka byla jedním z hostů premiéry muzikálu Děti ráje v brněnském Bobycentru.

"S Darinou se známe dlouho a nechtěl jsem, aby pořád jenom seděla doma nebo běhala kolem sporáku. Tak jsem ji na premiéru pozval," vysvětlil Super.cz skladatel a zpěvák Jarek Šimek (41), jenž pro obnovenou premiéru Dětí ráje připravil hudební aranže.

Co ovšem nikdo nečekal, bylo to, že se na premiéře sešla i s bratrem zesnulé Ivety Bartošové (✝48) Lumírem. Ten do Brna dorazil spolu s manželkou a dětmi a s Darinou si u jednoho stolu velmi dobře porozuměli. ■

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *