jóga

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.7.2000 12:42 - jara

Ahoj
Nejsnadnejsi asi bude , kdyz si najdes pomoci seznamu
pod heslem joga vsechny jogy a z nich si v klidu vyberes.
jestli se ti to nepodari tak mi napis.Pisu jen ,ze jogu mam rad
a zrovna minule jsem nasel cviceni primo na Vaclavaku.
Ale myslim si , ze v praze nebudes mit problem najit
sveho ucitele .

Ahoj jara

reagovat 23.6.2001 11:08 - Marek

Nazdar! Chcem chodit na jogu,este neviem kam,pri nasom dome som videl plagat na Sahaja jogu,s najakou pani (indkou),asi guru,na fotke. Doporucujete mi to?Je to O.K.? Diki.Marek.

reagovat 11.3.2002 13:54 - Zdenka

Chtěla bych se zeptat, jestli je pozdě začít cvičit jogu v 60-ti letech?'

reagovat 8.7.2005 10:39 - Herma

Jógu může člověk začít cvičit v jakémkoliv věku. V józe má člověk respektovat sám sebe tzn. i svoje tělo, tak cvičí tak, jak mu to jeho tělo dovolí. Zkus jógu u dobrého učitele a uvidíš. HERMA TĚŠINOVÁ'

reagovat 8.7.2005 10:40 - Herma

Jógu může člověk začít cvičit v jakémkoliv věku. V józe má člověk respektovat sám sebe tzn. i svoje tělo, tak cvičí tak, jak mu to jeho tělo dovolí. Zkus jógu u dobrého učitele a uvidíš. HERMA TĚŠINOVÁ'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.6.2016 14:49 - Dáša

Zdravím všechny nadšence jogy jako jsem já :-) chystáte se někam na aktivní dovolenou se cvičením nebo budete ležet u moře jako většina? Máte někdo zkušenost s CK capro? V nabídce mají právě pobyty se cvičením, ale nechci nic takovýho jako pro starší generaci, co jezdí naše babička. Chci pořádný program. nevíte jak to u nich chodí?

reagovat 9.6.2016 16:08 - hm

Jde o to,co si kdo pod pojmem...

a co to teda je když cvičení jógových cviků hodinu není jóga.

reagovat 15.6.2016 17:51 - Nela

Zdravím všechny nadšence...

S CK capro jsem byla loni a bylo to dobrý. Jestli ti jde o pestrost programu, tak s nima se nudit nebudeš.Některý cvičení jsem vynechala,protože to na mě bylo moc. Ale záleží jak moc si chceš dát do těla. Celkově jsem s nima neměla problém. Co máš v plánu za pobyt? Někde u nás nebo v zahraničí?

reagovat 22.6.2016 19:32 - Dáša

No právě, že se mi tam toho líbí víc. Hledala jsem jenom jogu, ale vypadá to že zkusím cvičit i něco jiného. Chtěla bych se naučit cvičit s overballem, takže zkusím tohle. http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/ceska-republika/harrachov/orea-resort-sklar-harrachov/giga-vikend-program-g-3.html a ještě si vyberu něco s jogou.Abych jela teď v létě a ten Harrachov bude až v listopadu.

reagovat 9.6.2017 14:45 - Maja

Chci se zeptat, cvičím nepravidelně jogu mnoho let. Nyní asi tak rok pravidelně denně sestavu cca 30 min a nově se snažím denně udělat 40 pozdravů slunci, jsem v důchodu a tak moje tělo nějak chátrá. Ovšem několik let mám vysoký tlak, měla jsem dokonce slabou mrtvici, ale jsem sna d ok zatím, musím ale brát léky na tlak a ředění krve.
Nikdy předtím jsem neslyšela, že toto cvičení -některé asany a PS -se při vys. tlaku nemá cvičit a opakuje se to ve všech článcích, zatímco v knihách např. lysbeth nebo mM. bartoňováse nic takového nezmiňuje.Opisují to moderní cvičitelé jeden od druhého nebo je to nové zjištění? Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *