Jizvičky v obličeji

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.3.2003 13:09 - Lenali

Je mi 24 let a z dřívějších let mi nad horním rtem zůstaly malé jizvičky po nešetrném likvidování zanesených pórů a uhříků. Bohužel jsou vidět, když se člověk podívá. Je to poněkud nevzhledné a trochu mě mrzí, že už to nemohu vrátit zpátky. Existuje nějaká možnost, jak jizvičky vyhojit? Jistě nejsem jediná, kdo má tento problém. Dá se s tím sice žít, ale kdyby to šlo odstranit, bylo by to fajn. Na lejzr asi nepůjdu, ale kdyby existovalo nějaké mazání nebo masky...

reagovat 19.3.2003 14:50 - Lenali

Tak nikdo s tím nemáte zkušenosti? Nikdo neporadí?

reagovat 13.5.2003 22:54 - Jana

Já mám ten samý problém,ale asi Tě nepotěším.Také nevím,co s tím.Zajdi ke kosmetičce, ta by měla poradit.

reagovat 14.5.2003 12:46 - jarka

Určitě zajdi k dermatologovi.Hodně jizev se pomáhá zahladit pomocí laseru.Dermatolog ti poradí lépe než kosmetička.

reagovat 6.6.2003 22:25 - Jana

Vyzkoušej Contractubex gel.Já si ho teď taky koupila.Stojí sice 204Kč,ale slyšela jsem na to samou chválu.Je to na celé tělo,včetně obličeje.J.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2010 21:01 - Karolyn13

Je mi sedmnáct let a ve svém mládí jsem si totálně zkazila pleť právě vymačkáváním pupínků,které snad ani pupínky nebyly..ted se musím opakuji v sedmnácti malovat každý den tunami make-upu,abych zakryla flíčky..no,jsou to flíčky,ale je jich hodně!! a ne a ne zmizet..začala jsem brát zinek,ktreý údajně je dobrý na vlasy,nehty a plet..tak doufám,že se účinek dostaví,ale jinak jsem psala dotaz na stránky www.asklepion.cz což je kosmetické studio,dělají se tam plastiky atd..ptala jsem se kolik by stálo odstranění laserem..tak mi napsali,že podle množství jizev,ale v průměru kolem 1500Kč,ale 3x.......tak nevím..

reagovat 25.1.2010 18:49 - Verča

Nazdárek lidi, taky sem měla akné občas i teď se mi ještě dělá, ale jeden čas sem měla ukrutný tváře zabeďárovaný. Samozřejmě sem to mačkala a zůstaly mi hrozný fleky... četla sem na netu co se dalo o tom a taky zkoušela všechno možný a nakonec mi pomohlo, když sem si přečetla o regeneraci kůže a kolagenu. Takže sem si koupila colafit a ten mi tváře krásně vyhladil... nemám tolika peněz, abych si mohla dovolit laser, ale kolafit není tak drahej a vážně mi zabral je skvělej nedám na něj dopustit! a jinak na tváře sem si občas dávala zinek (rozdrobila sem prášek a mazala na tváře ...no možná blbost ale prostě mi to ty tváře fakt napravilo)

reagovat 25.1.2010 21:31 - Vlasta

Já jsem měla jizvičky po mačkání na celé bradě. Nevěřila jsem tomu, ale galvanická žehlička na vrásky mi to krásně za 3 žehlení vyrovnala. Je to sice dražší záležitost, ale pomáhá.

reagovat 8.2.2010 12:34 - Agata

ahoj mám takovej problém, není mi pomoci , vidím černou tečku a hned musí ven ale zanechá mi tak na tejden zarudlý flíček a potom je tam pořád flek. Nevím jak na černé tečky a jizvičky prosím jsem zoufalá poraďte mi děkuji.

reagovat 14.3.2014 18:42 - Petra

Nazdárek lidi, taky...

Tobě pomohl kolafit i na ty flíčky po akné?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *