Co jíte k večeři?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.7.2007 15:09 - Andrea

Ahoj, je to otázka pro kohokoli: Co jíte k večeři? Nějak mi chybí inspirace a nedávno jsem zjistila, že se naše večeře dostaly do bludného stereotypu: uzeniny-sýry-vejce. A už to nemůžu ani vidět:/ Kdyby byl nějaký dobrý a rychlý recept, nevadilo by mi dělat také teplé večeře. Ale chybí inspirace:/ Předem děkuju všem za odpovědi:)

reagovat 27.7.2007 16:27 - Lenka

Namočím chléb v rozšlehaném vejci,které osolím,opepřím, a osmažím na oleji.Pak na chleba dám kečup a posypu nakrájenou cibulí.Moc dobré!

reagovat 27.7.2007 16:33 - Lucie

Výborné jsou zapečené toasty!!! To vezmete toastový chleba a opečete v topinkovači. na to položíte kolečko salámu a v lívanečníku uděláte z vajec volská oka. Ty položíte na ten chlebík se salámem a zhusta posypete strouhaným sýrem. Nakonec necháte na chvíli zapéct do trouby, než se sýr rozteče. Nemá to chybu, ale musí se to jíst jen teplé, protože ten chleba pak ztvrdne. A nedělejte toho moc, je to strašně sytý, stačí mi dva a sem plná..

reagovat 27.7.2007 16:39 - Karolínka

Palačinky s tverohem rozšlehaným s cukrem a jahodama.Bramboráky nebo obložený talíř.Prostě na co máme chuť to uvařím nebo připravím.

reagovat 27.7.2007 19:01 - Taky žrout

Ovesné vločky s medem.To nade mnou můžou baštit fakt jenom sebevrazi,kterým vůbec nedochází,že se starají doktorům o kšeft.Učet zasel,sklidil,bude každému z nás jednou předložen.Každý jednou bude chtít vrátit čas.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2015 10:22 - Z

A co teda jíst večer, když ne alespoň trochu sacharidů? Já se samotné brokolice nenajím, i když na ní dám třeba vajíčko. Ono asi sníst jen kilo brokolice večer taky není dobré, asi i trochu nadýmá. A jíst večer jenom nějaký jogurt, když teda bílkoviny nebo co? Kus masa? Uzeniny nejím, sýry jo, ale co k tomu? Máte tipy na bílkovinné večeře bez sacharidů?

reagovat 13.3.2015 10:37 - Z

Proč si nedáš rybu nebo...

Protože rybu nebo maso (převážně kuřecí, krůtí) mívám na oběd. Večer zeleninu + sacharidy.

reagovat 13.3.2015 10:40 - Z

Navíc kdo nechce hubnout, ale třeba i přibrat, tak si podle mě může sacharidy večer v klidu dopřát.

reagovat 13.3.2015 10:42 - Z

Tělo sacharidy večer potřebuje i k noční regeneraci svalů.

reagovat 13.3.2015 12:23 - alien

Tělo sacharidy večer...

Já znám zase opačné teorie - totiž že sachry na noc např. blokují tvorbu melatoninu nutného ke kvalitnímu spánku a odpočinku, čili tělo se právě díky tomu nedostatečně regeneruje.
Asi záleží na tom, od koho jednotlivé informace pocházejí a jestli mu fungují, příp. jestli člověk žije podobným stylem života (aktivní vs. sedavý průběh dne, kolik pohybu, sportu atd.).

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *