JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 10.8.2018 23:37 - Mare

Když budou bydlet bratři...

No, on ten Bůh ten sex udělal, nemyslíš že přece jen ví ždibec více, než ty....?!

reagovat 11.8.2018 01:21 - Tony

Hele, jestli někdo někoho...

Ich bin gar nicht faegig, solche Ouatsche lesen, mein lieber Ineptus.

reagovat 11.8.2018 07:19 - mima

Mimo, Bůh není jen tak...

Mare jednou kazatel přirovnával ve svém kázání lidí k slepici která pořád hrabe na hnojišti a pak k orlů, který by nikdy na nic nečistého nesedl, výšiny jsou jeho domovem....

Jeden posluchač cestou domů pak si stěžoval na kazatele, že ho nazval slepicí, jenže jiný cestou všem vyprávěl jak úžasné bylo dnes kázání, kazatel mě nazval orlem....nemůžu se dočkat na další kázání...

Je to s námi stejné Mare, já jsem četla stejný text jak ty a identifikovala jsem se s Bohem laskavým, celý den jsem se těšila z toho poznání, že Bůh nedrží jen nad námi hůl, když něco uděláme špatně, hned nás trestá, ale má s námi trpělivost a taky vidí dobro v člověku. Dobro, které nepochází od toho zlého, ale dobro, které je Božím atripudem. Zlo nikdy není vlastnost Boha.

Mare pointa mého příspěvku, nebyly skutky, byla to Boží dobrota, laskavost, milost.....jenže tvůj problém jsou skutky,ty se s nimi celou dobu identifikujes....i ty těžkosti, urážky tě za srdce chytily ( lidská ublíženost )

Je to jak tady s tím nepoboznym, ten taky cituje verše z Bible s kterými se identifikuje, i když devadesát procent je o něčem jiném.

Mare měj krásný den a chvál lidí za dobré skutky :-) svět je postrádá.

Živiny pro mozek

reagovat 11.8.2018 07:57 - mima

A teď něco pro ostatní. Jsem mimo náš stát. Včera odpoledne všichni v okolí, kde se nacházím dostali SMS ať nevychazime z domova, zabezpečíme všechno v domě, venku, zvířata........ pohled který se nám naskytl po pár hodinách na obloze, nebyl pro nás příjemný, naopak vyvolal strach.....nikdy za svůj život jsem neviděla takový úkaz na nebi, snad na yotube. Všichni začali panikovat, každý své auto chtěl někde schovat, děti posílal domu.... veškerou elektroniku vypli..

Strach přicházel na každého, stali jsme a pozorovali jak se blíží ta hrůza k nám... byla jsem toho součástí, najednou jsem začala hovořit do té hrůzy... já vím, že je to tvá jediná práce, to je tvůj úkol a je to součást tebe, ale víš co, něco můžeš udělat, jdi na ty suché poletka, tam kde na tebe čekají, kde nenaděláš škody. Nechej nás tady v klidu...

Zkrátím to, hurikán přišel až k nám, ale žádné škody nám neudělal, začal se přesouvat na jiné místo, kde se vyvstekal....

Mějte všichni krásnou sobotu.

reagovat 11.8.2018 08:24 - hi mein alte Kumpel

Ich bin gar nicht faegig,

Was is das "faegig", mein lieber Kumpel? :-)
I remember the vers from Bible:
Isai 28,13
13 So then, the word of the Lord to them will become:
Do this, do that,
a rule for this, a rule for that;
a little here, a little there—
so that as they go they will fall backward;
they will be injured and snared and captured.

in czech ... (tlach na tlach.. trochu sem, trochu tam).

reagovat 11.8.2018 08:28 - X-man Mima & spol

Zkrátím to, hurikán přišel až k nám, ale žádné škody nám neudělal, začal se přesouvat na jiné místo, kde se vyvstekal....
Mějte všichni krásnou sobotu.

Příště Mima odkloní planetku řítící se k Zemi ... :-)
XY měl pravdu.. Tohle je bez šance. Jak říká Abrahám v těch Andělských očích: "ohne šance, pánové" (a dámy ..)
:-)

Co zbývá jiného než humor, že ... :-)

reagovat 11.8.2018 08:48 - mima

Mare jednou kazatel...

Mare musím ještě poopravit mou citací, protože bys si mou citací mohla zase vyložit po svém....:-)

..... chvál lidí za dobré skutky, které pochází vždy od Boha. Satan nikdy nic dobrého neudělal.

reagovat 11.8.2018 09:13 - jo

Jo, jo, chlapče, jenže...

děkuji ti mare, že mi přeješ něco špatného.

"Ty si to zcela jistě zasloužíš, abys trpěl mnohem víc....."

Já bych si nikdy nedovolil něco takového někomu napsat. To by musel být echt vrah, násilník ap.
Ale alespoň ukazuješ, co se ve skutečnosti v tobě skrývá.

reagovat 11.8.2018 10:17 - Mare

Mare musím ještě poopravit...

Tím chceš říct, že dělám satanské skutky......
Dík Mimo.

reagovat 11.8.2018 10:26 - Mare

děkuji ti mare, že mi...

jo,.....vedle Krista jsi vrah a násilník........

Protože to je Bůh a Stvořitel ...i tebe......, nikdy neudělal nic špatného...a ty si dovolíš o něm říct, že trpěl málo..... když měl na svých zádech i tvá svinstva?!

Stejně tak my všichni jsme snůšky hříchů, kdyby Kristus nevzal naše hříchy na sebe a nenechal se s nimi zabít, platili bychom za naše hříchy my sami a nebyla by to žádná sranda.....

Co myslíš, že se dá říct člověku, který ne že by byl za to vděčný a zadarmo to přijal, .....ale ještě je schopný napsat na jeho adresu napsat takovou nehoráznost.....!

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *