JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 17.1.2018 15:15 - Mare

Nejsem svědek Jehovy a nekážu po domech. Jsem křesťanka.

reagovat 17.1.2018 15:16 - Mare

Mimo, ani apoštolové nebyli kněží ve smyslu katolickém.

reagovat 17.1.2018 17:50 - Steve

Nejsem svědek Jehovy a...

:-DD Kdoví jestli ...

K jaké bandě teda patříš? Nějak to záhadně tajíš ...

Živiny pro mozek

reagovat 17.1.2018 19:04 - je přece

:-DD Kdoví jestli ...

K...

křesťanka. Musíš číst až do konce, ne jenom začátek :-)

reagovat 17.1.2018 19:26 - sardanapal*

Jinak je pomalu čas zasít semínka paprik , kozích růžků , feferonek a pod.

reagovat 2.2.2018 11:28 - didova "Drahošovská férovka"

Tohle mi trochu připomíná Mare: (ten člověk, co četl jen LN):-)

Taky jsem volil Zemana, ne snad proto, že bych ho extra miloval či obdivoval, ale čistě proto, aby to nedostal další vítač migrantů alá Spící Kníže. Ale přeci jen v tom vidím určitý posun, zatímco při volbách proti Knížeti, jsem jeho volební lístek veřejně vztekle roztrhal přímo před volební komisí, při posledních volbách jsem ten Drahošův jen klidně zmačkal a zahodil.
Pokud někdo nutně potřebuje, aby se nám lhalo do očí, třeba i o naší vlastní historii, viz kauza „scházející“ černoši ve středověkých Čechách a volil tedy latentního eurohujera Drahoše, dobrá, nikomu to neberu. Pokud je někdo tak nějak od přírody přesvědčen, že se nám nelže a lžou nám naopak „prolhané proruské weby,“ dobrá, jeho věc. Jen si myslím, že takové uvažování je extrémně krátkozraké. Lže se nám a ne málo. Znal jsem člověka, který četl jen Lidové Noviny a poslouchal Český Rozhlas. A rozčiloval se, jak to, že nezavřou Le Pennovou, když je fašistka. Byl to inteligentní, slušný a pracovitý člověk, který na 100% volil Drahoše (Zemana doslova nenáviděl, sám nevěděl pořádně proč). Ale nedalo se s ním rozumně mluvit. Jednoduše neměl informace z obou stran, aby si udělal názor. Nijak jsem mu nemohl vymluvit, že člověk (Le Penn), který své lidi nechce vystavovat peklu soužití s araby a neustálému strachu o život, nemusí být zrovna fašista. Může mít prostě jen zdravý rozum a vidět fakta, nebo se učit z historie, kde se multi-kulti VŽDY nakonec změnilo v občanskou válku a vyhlazení, nebo zotročení jedné rasy, nebo národa. Pokud si sem pustíme araby a černochy z Afriky, je s námi do pár generací konec.

a re:
Jen počkejte, budeme své volby hořce litovat a ronit krvavé slzy, až pojedeme vlaky ČD do lágrů.
Tenhle pražský vizionář nám to ve svém upřímném a burcujícím videoklipu podává politicky i emočně.
Es kommt der Freitag!
VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=YZNAy5wRGoo
=======================================================
Sorry Mare, ale tomu nešlo odolat. Zvláště ten "analytik" na závěr ..

reagovat 2.2.2018 11:35 - edro

idova "Drahošovská férovka"

ide, ty seš fakt ovado sem neustále montovat politiku .. :-)

reagovat 2.2.2018 15:08 - Mare

Sorry Mare, ale tomu nešlo odolat. Zvláště ten "analytik" na závěr ..
....................................................................Vubec nechápu co to má se mnou společného.....

reagovat 2.2.2018 17:25 - edro

Vubec nechápu co to má se mnou společného.....

Určitou "mimozitu" ? :-)
Jsi jako ten čtenář, co čte pouze mainstream ..
Ty navíc o sobě tvrdíš, že "máš Ducha v plnosti". Myslíš, že by třeba Elizeus takhle skákal na špek médiím? (a to už od Masaryka) ?
Elizeus - skutečný prorok.. - by věděl, kde je pravda.. a to dokonce i ta "lidská".
Ty najsi Mare - a podobně celá Penta vlna.. "prorok" - vy jste "jen" Srdcaři.. o Pravdě ale i pravdě máte jen určité "tušení".
Vydáváte "hlas svého srdce" za "výrok Hospodinův" - velmi často ..
A proč ti to dokazuju zrov na "politice" (kde se spolu s jinými
absolutně neorientujete?) - no jen proto, že je to na ni nejlépe vidět.. ta "relativnost" mediální pravdy (plus výklad historie).
Kdy už to pochopíš ...

reagovat 7.2.2018 12:32 - ovce v rouchu vlčím

Jinak je mi líto, že si ti lidé myslí, že jsem jim pro radost, uspokojení nebo pocit méněcennosti vyhrožoval a zastrašoval je. Proč je ve svatém písmu o nevěřících ale tuto psáno? Aby se to někdo dozvěděl. A ne aby napadal toho kdo mu to sdělí. V takových lidech sídlí démon. Slyšíli o Kristu, je agresivní, to je tím démonem, člověk o tom neví.

Jenže takhle jednají jen "hloupí, jednodušší" démoni. Skuteční "otcové lží" (nebo jen otec lži ..) se naopak spíše snaží si "pravdu okoučovat". I STB měla své "oddělení pro boj s vnitřním nepřítelem".
Takže nezapomínat na možnost "vlků v rouše beránčím". Jinak se zbytkem príspěvků souhlasím ale pozor Jirko - podobně jako u Mare či Tonyho či Halíka nebo Orka, Gegoriuse777 , Myslivce, Rudince .... - před "pádem do křesťandkého Brouk-Pytlíkovství" ... (všechno ví, všude byl, pravdu má jen on a jeho "krevní skupina").

Spíše platí ta "P. teorie o slonu zkoumaném v temné místnosti" - byť sama P. se jí absolutně neřídí ..

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *