JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 5.1.2018 22:14 - luci

"Deset járů?Co je to...

Vymýšlet další pohádku když už v současnosti je na světě přepohádkováno? A někteří lidé už mají problém rozlišit virtualitu od reality je slušně řečeno pošetilost.

reagovat 6.1.2018 09:05 - Tony

Rudinec píše:
Mare,...

Neví to 80% protestantů a 95% kkatolíků. Pro katolíky je Evangelium to, co kněz nebo diakon slavnostně čte v kostele, a musí se u toho stát.

Mimoto, zase na mě zaútočil ten úchyl, a admin kvůli mě, když jsem se v příspěvku bránil, zase zablokoval celou vesnici. Nikdo z Rožan, kromě mé maličkosti tu příspěvek teď neuloží, to jsem si u známých z vesnice ověřil. U mě Didusův antiblokátor funguje dobře.

reagovat 6.1.2018 09:23 - Tony

Admin tohoto fóra se chová iracionálně a hlavně neeticky, když trestá zcela nevinné lidi. Webmaster jiného fóra mi k tomu napsal:

No s IP adresama je to složitější. Ony totiž existují dvě verze, IPv4 a IPv6.

Stará verze (IPv4) „funguje“ všude. Adresa má 32 bitů, některý adresy jsou rezervovaný, takže to vychází na cca 4 miliardy adres celosvětově. Jenomže je nesmysl takovou IP adresu mělo každý zařízení (počítač, notebook, telefon, tiskárna, bezpečnostní kamera,…). Takže když začaly adresy docházet, zavedl se NAT (Native Address Translating). To pak měla veřejnou IP adresu přípojka do baráku nebo firmy. No a za tím dostaly zařízení privátní IP adresu, obvykle 192.168.x.x nebo 10.x.x.x. Když chce počítač takové sítě komunikovat ven, pošle dotaz na router, ten si zapamatuje od koho a kam dotaz šel, položí dotaz svým jménem z veřejné IP adresy a odpověď pak přetlumočí podle záznamu tomu zařízení v síti. Na téhle úrovni může web blokovat jednotlivý domy.

Jenomže ani to nestačilo, tak se zavedl CGNAT (Carrier Grade NAT). To je to samý, ale u poskytovatele připojení. Pak je za jednou IP adresou třeba jedna ulice nebo celá menší vesnice…

Takže já tady IP adresy neblokuju (i když třeba u „Milana“ bych to udělal s radostí), protože nevím, kolik čtenářů bych si sestřelil.

Nový IPv6 proti tomu funguje úplně jinak… Ale ani po dvaceti letech není nějak extra poskytovateli připojení podporován .
.........................................................

Takže admin odstřelil celou vesnici. Oni jsem stejně nechodí, protože považují diskuze na tomto serveru za žumpu. Pouze na mou žádost to ověřili.

Ten webmaster jiného fóra mi napsal, že takovým jednáním zdejší admin trestá akorát sám sebe.

Živiny pro mozek

reagovat 6.1.2018 13:25 - Tom...

Admin tohoto fóra se chová...

No ono hlavně zdejší admin neumí ani ošetřit příspěvky např. proti tisícům prázdných mezer a podobných věcí, jako např. násobné příspěvky ve velmi krítkém čase.

reagovat 6.1.2018 14:03 - Jirka

No ono hlavně zdejší admin...

Probuď se a posilni to, co ještě zůstává a je už na vymření! Neboť shledávám, že tvým skutkům mnoho chybí před Bohem; rozpomeň se tedy, jak jsi mé slovo přijal a slyšel, zachovávej je a čiň pokání. Nebudeš-li bdít, přijdu tak, jako přichází zloděj, a nebudeš vědět, v kterou hodinu na tebe přijdu.
Zj3.2,3

reagovat 6.1.2018 14:05 - bubu

bububu

reagovat 6.1.2018 14:22 - vrať

Probuď se a posilni to, co...

se do pohádky a tady nepruď

reagovat 6.1.2018 17:43 - don Karlos

for Tony:
https://www.novinky.cz/internet-a-pc/459699-socialni-site-mazou-v-nemecku-prakticky-vse-kvuli-obavam-z-pokut.html

reagovat 6.1.2018 17:44 - Vikuňa

Mějte se rádi, pohádka mládí ..

reagovat 7.1.2018 19:54 - čtenář

Halo, kde ste?

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *