JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 13.1.2018 12:05 - mima

Další věc co k tobě mám...

Moudrost, je dar od Boha Jirko. O moudrost si žádal Šalamoun a Bohu se to líbilo. Moudrost by měla být součástí života, každého Syna Božího.

Moudrost tady byla před počátkem, v Přísloví praví " byla jsem tady a pomáhala jsem založit zemi " ( citují svými slovy.

Moudrý muž staví svůj dům na skále....

Kdežto " chytrý " byl had......

reagovat 13.1.2018 12:20 - mima

Komentář ze dne:...

Přátelé, Bible je kniha se vším všudy. Tak jak ji život psal. Nic neukrývá, nic nezameta pod koberec,naopak to co každý člověk kryje z trestního rejstříku, maže, bojí se aby tam někdo nenahlédl....do toho Bible dá nahlédnout. Můžeš si životopis svého Boha přečíst se svými klady i zápory, rozhodnout se pro něho můžeš a nemusíš.

Kdežto dnes si nejsi jistý co se za kým skrývá, třeba i teď za presidentskými kandidáty, jsou to knihy, které píši o sobě jen to nejlepší. Který kandidát o sobě napsal něco negativního ve svém životě?
A pak to překvapení :-) možná i ten tvůj Bůh tě jednou překvapí, že to není jen loutka, která kývá hlavou jen dolů a nahoru......ono je třeba někdy i do stran a to se člověkovi moc nelíbí.

reagovat 13.1.2018 16:20 - Mare

Koukám, že zde je hodně...

Milane, ani nejvulgárnější příspěvky nejsou tak nebezpečné jako tvoje.
Říkáš to sladce, ale je to lež !

Zákon nebyl dán, aby se lidstvo předělalo podle desatera !

Zákon byl dán, aby lidé pochopili, že podle něj nemohou žít, nejsou schopni a tím nemohou k Bohu zpět !

Aby pochopili, že potřebují očištění jiné, lepší.......dokonalé očištění Kristem !

Zavádíš lidi daleko od Boha.....!!

Rozjel ses, protože si myslíš, že ti nebudu už stát v cestě....!

Ale to se hodně mýlíš......!

Je to lež, co učíš......!!!

A já to nenechám šířit, pokud budu jen trochu moct....!

Živiny pro mozek

reagovat 13.1.2018 16:46 - Tony

Ty se můžeš ještě modře přihlásit, ale mně redakce tohoto okultního webu smazala můj profil.

Mně, kdo si vždy zakládal na transparentnosti.

Dopustil jsem se tu jedné provokace, kdy jsem obhajoval toto fórum.

Bylo mi náležitě odpověděno.

reagovat 13.1.2018 16:46 - Tony

12.1.2018 21:11 - Tony

mám je jak v rodině tak...

Na jaké pochybné internetové diskuzi? Toto je přece medicinské fórum.

reagovat
12.1.2018 21:19 - Nepovídej!?

Na jaké pochybné...

protože se web jmenuje doktorka.cz a 80% diskusí zakládají úchylové a stejně vyšinutí jedinci tam v drtivé většině případů přispívají? Ty jo to by si své údajné příspěvky medicínští odborníci měli dát do svých CV do kolonky "Publikační činnost",že?

reagovat 13.1.2018 16:47 - Tony

12.1.2018 21:11 - Tony

mám je jak v rodině tak...

Na jaké pochybné internetové diskuzi? Toto je přece medicinské fórum.

reagovat
12.1.2018 21:19 - Nepovídej!?

Na jaké pochybné...

protože se web jmenuje doktorka.cz a 80% diskusí zakládají úchylové a stejně vyšinutí jedinci tam v drtivé většině případů přispívají? Ty jo to by si své údajné příspěvky medicínští odborníci měli dát do svých CV do kolonky "Publikační činnost",že?

reagovat 13.1.2018 19:42 - na co

Ty se můžeš ještě modře...

si pořád stěžuješ? Normálně tě někde nechtějí, to se tak v životě stane. Nejsi zrovna diplomat, tak máš k tomu dispozice. Ber to jako hru na partyzány a budeš se cítit líp :)

reagovat 13.1.2018 19:48 - .. dokonalé očištění

Milane, ani...

Kristem přichází přes srdce. A o tom Milan píše :
" Desatero bylo sice předáno na deskách, ale člověk jej měl přijmout do svého srdce a dle něj žít "

Už nevíš, z které strany bys do Milana kopla.

reagovat 13.1.2018 21:04 - Pablo

Milane, ani...

Mare proč druhé napadáš za jejich víru. Jsi snad bůh? Ty o tom nerozhoduješ kdo má pravdu a kdo ne o tom rozhoduje Bůh. Podléháš moc emocím a to tě může úplně zničt, takže můžeš úplně ztratit víru. Znám pár takových lidí, kteří tak dopadli.
Z tvých přízpěvků vyznívá, že si nejsi jistá svojí vírou, takže musíš stále zpochybňovat víru druhých, kteří ji chápou jinak než ty. Je mi tě líto, protože snahu máš, ale touha mít pravdu za každou cenu tě ničí.
Zamysli se prosím tě nad tím, protože svým jednáním odrazuješ ty, kteří by se chtěli stát věřícími. Vem si příklad z Ježíše Krista, který lidi učil víře v Boha s láskou a trpělivostí.
Nikoho neodsuzoval za jeho chápání víry, akorát kritizoval ty, kteří ji zneužívali ve svůj prospěch na úkor ostatních.
Proto mu lidé věřili a šli za ním.
Výměnou myšlenek z Bible, kterou pro ná nechal napsat Bůh Jehova se můžeme obohacovat a ne se zbytečně hádat.
Není na zeměkouli žádný člověk, který Bibli stoprocentně rozumí. Postupně přes různé omyly v pochopení Biblických textů docházíme k podstatě nás lidí. Proto ji nechal Bůh napsat, abychom se tady nevyvraždili a uznali, že ty jeho rady jsou pro nás ty nejlepší. Bible by měla pro nás být tou nejlepší ústavou.
2 Timoteovi 3:16-17
16 Celé Písmo je inspirováno Bohem a [je] prospěšné k vyučování, ke kárání, k urovnávání věcí, k ukázňování ve spravedlnosti, 17 aby Boží člověk byl zcela způsobilý, úplně vyzbrojený pro každé dobré dílo.

Ježíš Kristus to vyjádřil takto
Matouš 19"16-19
16 Tu pohleďme, kdosi k němu přišel a řekl: „Učiteli, co dobrého mám dělat, abych dostal věčný život?“ 17 Řekl mu: „Proč se mě ptáš, co je dobré? Je jeden, kdo je dobrý. Jestliže však chceš vstoupit do života, nadále zachovávej přikázání.“ 18 Řekl mu: „Která?“ Ježíš řekl: „Tedy: Nezavraždíš, nezcizoložíš, nebudeš krást, nevydáš falešné svědectví, 19 cti [svého] otce a [svou] matku, a budeš milovat svého bližního jako sám sebe.

Dále to vyjádřil apoštol Pavel u
Římanům 13:9-10
9 Vždyť [sbírka zákona]: „Nedopustíš se cizoložství, nezavraždíš, nebudeš krást, nebudeš chtivý“ a jakékoli jiné přikázání, které existuje, je shrnuto v tomto slově, totiž: „Budeš milovat svého bližního jako sám sebe.“ 10 Láska nepůsobí bližnímu zlo; proto je láska naplněním zákona.

reagovat 14.1.2018 15:57 - Mare

Kristem přichází přes...

Kopu pořád z jedné strany,.....Kristovy.....

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *