JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 16.10.2017 20:43 - mima

mimo

ty musíš být na...

Tak to jsem teď zmatená. To znamená, když chci být na někoho milá, tak mám nadávat?

Mare mám moc ráda, je to bojovnice, přes horlivost pro Pana, ale nevidí škody, které páchá :-)
V zásadě ohledně znovuzrození s ní souhlasím,jen ty rozsudky,jako kdo je znovuzrozený a kdo není, mě odrazují
To Ježíš měl Jidášovi, hned v začátcích říct, že je syn zatracení, dle Mare. On přesto mu to do poslední chvíle neřekl, i když věděl co je zač.

reagovat 16.10.2017 20:46 - mima

kvůli mé neurologické...

Jejda, zdravím ...y Jak se cítíš, už je to lepší?

reagovat 16.10.2017 20:47 - Toto

V zásadě ohledně znovuzrození s ní souhlasím,jen ty rozsudky,jako kdo je znovuzrozený a kdo není, mě odrazují

.......................................

jsem ale Mare vyčítal už před 10 lety. Toto jí lze svízelně, spíše vůbec nelze, rozmluvit.

Živiny pro mozek

reagovat 16.10.2017 20:52 - mima

V zásadě ohledně...

Možná jí deset let nestačí, aby dozrála, dejme ji ještě čas.

reagovat 16.10.2017 20:54 - Jirka

V zásadě ohledně...

Že by takový "Kristův rottveiler" který ani pořádně neví co po něm pániček chce?
Ta podoba mě napadla, protože autor knihy Boží blud vědec Dawkins je považován za Darwinova rottveilera, protože otevřeně vymlouvá lidem Boha domnívaje se jak by to Darwina tešilo, přitom ten však před smrtí uznal a možná i přijal Boha a řekl že ho nikdy jeho teorie nevylučovali, ale jako vědce to nebyla jeho práce.

reagovat 16.10.2017 20:57 - já to vidím jinak

asi jsi dosud nepochopila, co...

jsem problematický, jsem člověk, který svou blbostí seděl satanovi na lopatě už obkročmo několikrát, a Bůh mě z toho svou milostí vždy vytáhl. Takže já vím jak vypadají duchovní sračky jako málo kdo jiný

reagovat 16.10.2017 21:06 - Jirka

Zdá se mi to nebo mi smazali komentář? Vždyť se poslal a chvíli tam byl. Už někdo si tu onéhda ztěžoval na něco podobného.

reagovat 16.10.2017 21:28 - Jirka

Mare velice dobře ví, co je...

Může být, vždyť ani Tereza z Avily nebyla moc jemná ve svých vytrženích.

reagovat 16.10.2017 21:34 - starý popleta

V tom případě jsi mě...

V tom případě jsi mě nejspíš jistě s někým pleteš.
jo, to je možný..

reagovat 16.10.2017 21:40 - Mare

Vážení,

pokusím se odpovědět všem...

Mimo, myslím, že jsem dost zralá co se týká duchovních věcí.

Evangelium je Boží moc ke spasení.

Já nemůžu vůbec nikomu nic vnutit.

Když řeknu evangelium, dávám prostor pro Boží působení...., uvolní se Boží moc, která se dotýká lidí.

Naposledy se mi to stalo v reálu včera u dvou svědkyň na ulici.

Řekla jsem jen pár slov a Kristus se jich zcela viditelně dotýkal, takže zapomněly na své argumenty, je to nádherné se dívat na Kristovu ruku....napřímo....

Mimo, mám za sebou bohaté zkušenosti. V jednom roce přijalo na mé sdělování evangelia 76 lidí a znovuzrodili se.
Pro Milana dodám, že s ohromným množstvím zázraků a nadpřirozených projevů, kterými Kristus provází evangelium a dosvědčuje jeho pravost.

Evangelium a nějaké Boží rady jsou dvě rozdílné věci.
Také většinou nikdo nevnímá, že je předurčen, zvenčí nebo i sám o sobě.

Bůh skrze evangelium se lidí dotýká a dává se jim sám poznat.

Jinak nemám doktríny, žádné....., nesleduju žádné větvě ani školy, žiju jen svůj osobní život s Bohem..., napřímo napojená Duchem přímo na Boha, individuálně a osobně....,jako každý skutečný křesťan....

Mimo, jistě že člověk má více šancí v životě, já posuzuju jen momentální stav a směr.

Mimo, Bůh není až tak bezbřehý, jak ho chceš vidět a pokud říká, že když se nenarodíš znovu , tak Boží království ani nespatříš, pak je to pravda.

Jan3.kap.:

3Ježíš mu odpověděl: „Amen, amen, pravím tobě, nenarodí-li se kdo znovu, nemůže spatřit království Boží.“
4Nikodém mu řekl: „Jak se může člověk narodit, když je už starý? Nemůže přece vstoupit do těla své matky a podruhé se narodit.“
5Ježíš odpověděl: „Amen, amen, pravím tobě, nenarodí-li se kdo z vody a z Ducha, nemůže vejít do království Božího.
6Co se narodilo z těla, je tělo, co se narodilo z Ducha, je duch.

A je tady napsáno, co to znamená, narodit se znovu. Není to obrácení, ale to že se narodí náš duch z Ducha svatého.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *