JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 7.10.2017 18:25 - Steve

Nemám tu babu sice rád, ale...

Je to jen kolovrátek diktátor :-D To není nabídka, to už je vnucování nucení, čili diktát.

reagovat 7.10.2017 21:06 - Velvyslanec

Dobře. Zkusím to tedy jinak:
Poslední slova Steva Jobse
http://www.novebohatstvi.cz/2015/11/posledni-slova-steva-jobse.html

Šlo to?

reagovat 7.10.2017 21:23 - Jirka napsal

Mare je důchodkyně.

Ale čilá důchodkyně a atraktivní. Kristus k ní stále chodí a dělá ji to.

Živiny pro mozek

reagovat 7.10.2017 21:47 - Tom...

Dobře. Zkusím to tedy...

Je zajímavé, že na to přišel až na smrtelné posteli.

reagovat 7.10.2017 23:18 - Velvyslanec

Píšu to dokola z jednoho prostého důvodu a to proto, protože nikdy nevíš kdy si to Bůh může použít :), na co pročítat kopu zde zmiňovaných příspěvků kdy dokola jedni a ti samí urážejí křesťany, kteří stejně nedokážou vidět dokonalost stvoření okolo sebe a uznat že je zatím nějaká vyšší moc protože pomocí náhody nic dokonalého neexistuje. Píšu to tady taky pro věrnost Bohu a ne žádné církvi, Bůh mě vysvobodil z okultizmu, z démonických vlivů kterým jsem se otevřel skrze komunikaci s mrtvým léčitelem - abych byl konkrétní tak se jedná o spolek Bruna Groeninga. Trvalo několik let než jsem z toho byl cele vysvobozen a uzdraven. Říkáš že si nenechám tady dát pár facek tady, ale ano nechám a nechávám pořád a taky budu nechávat, protože cestu k Bohu skrze Krista tady píšu jak kolovrátek pořád dokola :) a sem tam když mám víc času tak napíšu i pár vét .. pamatuju si jak jsem vyznal všechny hříchy, i toho okultizmu co jsem dělal a jak ze mne spadl obrovský kámen o kterém jsem ani nevěděl že ho na sobě nosím, jaká to byla úleva, pak mě Bůh zjevil niterně làsku silně natolik že jsem probrečel spoustu času a v tu dobu mě Bůh zároveň i uzdravoval ze všech ran které jsem dostal... denně tràvím na modlitbàch nějakou dobu, přimlouvám se za x lidí které znám a o kterých vím že mají problémy, a za spoustu dalších věcí, modlitba je strašně dúležitá, většina křesťanů mají v životě problémy protože opomíjejí svůj modlitební pokojíček, o co se satan nejvíce snaží je aby křesťany odlákal od modlitebního života a mohl je zničit, duchovní svět je reálný stejně jako ten fyzický ... Bůh je skutečný přátelé a chcete-li k Němu přijít, poznat Jeho realitu, làsku, tak jen skrze víru v Krista, protože duchovních cest existuje bezpočet, ale ta Boží je jen jedna ;), buďte požehnaní

reagovat 7.10.2017 23:32 - Velvyslanec

Steve já Ti nic nenutím, nechceš poznat Boha, nechtěj, všichni màme od Boha svobodnou vůli se rozhodovat, já i Ty. Ve starém zákoně v knize Kazatel stojí verš, že jinoch si má užívat dny svého mládí ale taky pamatovat na to že ho za všechno Bůh jednou postaví před soud... na tom soudu budu jednou stát jak já sám za sebe tak i Ty, mě se určitě za nic zodpovídat nebudeš ;)... věřím ale tomu že to svoje rozhodnutí jednou změníš, modlím se ;)...

reagovat 8.10.2017 01:23 - Steve

Steve já Ti nic nenutím,...

Já poznávám Boha od mala, to mi hele stačí ... vyrůstal jsem v tom. Takže mě to nabízet nemusíš. Ostatní ale taky tady nejsou na to zvědaví pokud to jako ještě nedošlo ... Tak proč tady cpeš něco co nikdo nechce? Jinak já mám na Bibli a náboženství jinej postoj a beru to s rezervou, tohleto fanatičení nesnáším - to dělají i ti votravní Jehovisti. Rosé tady stačila. Jinak v tý Bibli je taky napsáno, že se nemá mlátit hubou sláma a že jsou to jenom příklady, návod. Většinou jsou to jen pověsti, báje a ze života Krista (+ učedníků). Ano, já se snažím žít slušně a na nějaké solidní úrovni - jo, s tím se klidně postavím před ten soud s čitým svědomím. Naopak znám dost hajzlů kteří se oháněli Biblí a Křest'antvím, a byli z nich ovšem ve skutečnosti pěkný hovádka. Jo, takže asi tak ... Tady jde především o ten výslednej efekt, a né kdo křepčí nad Křest'antvím, vše dodržuje ale ve skutečnosti to efekt nepřináší žádnej, ba naopak mnohdy i špatnej jak je vidět z mnoha důkazů. Např. jeden všem známej je např. ta pedofílie, ututlávání, dříve vraždění parchantů apod. Někdy bývá Komunista mnohem kvalitnější člověk nežli někdo z "hluboce" věřících. Takže o tomto všem moc dobře vím, je to má osobní zkušenost, vnímám, všímám si ... Nechci být takový ani omylem. A být bláznivým věřícím fakt nechci, protiví a hnusí se mi to, nesedí na mne ten náboženský diktát s mnoha "povinnostmi" apod. nechci, Danke, stačilo!

reagovat 8.10.2017 07:35 - no jo

jedny vidiny nahrazeny jinými, jedna posedlost vystřídala druhou.

reagovat 8.10.2017 10:36 - Milan

Co je na tobě pravého a...

Ahoj kamaráde,
píšeš, že jsem falešná krysa. Předpokládám, že mi to píše Jirka (dekonvertita), který píše v podobném duchu nenávisti a nesnášenlivosti.
Nezlobím se na tebe a vůbec se mě tvá slova nedotýkají, protože vím, že jsi jen obětí zlých sil. Je mi tě líto.
Zbytečně se nesnižuj, raději se snaž objevit v sobě tu krásnou stránku tvého bytí, ukrytou hluboko v tobě. Pak již nic druhým nebudeš mít za zlé, budeš chápat jejich poklesky a tomu kdo o to bude stát, tomu nabídneš pomoc.
Měj hezkou neděli i další dny.

reagovat 8.10.2017 10:46 - Milan

Chceš navázat vztah s...

Ahoj Velvyslanče,
zdravím a doufám, že se daří dobře.
Měj hezký den :-).

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *