JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 19.6.2017 19:57 - pozorovatel pobožných

19.6.2017 17:52 - Bledule
Pobožní, já o vás vím...

"Pobožní, já o vás vím všechno."

:-D :-D :-D Ok...takze nakonec to prece jen neni o Bohu ale o vericich lidech a nenavisti k nim. Ty tanecky kolem zbytecne.
bledule - slovo nenávist tu dokola opakuješ ty jako kolovrátek. Asi ti to dělá dobře. Popisuješ sama sebe, se mnou to nemá nic společného. Já píšu konkrétní příspěvky na konkrétní témata. A furt nevím, proč bych tě mel nenávidět, když vidím anonymní nic, který píše de facto nic. Obsah tvých verbálních projevů je monotematický a blízký nule. K tomu jsi anonymní. Abych tě mohl nenávidět, musela bys psát něco, co má obsah a musel bych vědět, kdo to píše. Nic z toho se nekoná.

reagovat 19.6.2017 20:03 - pozorovatel pobožných

Pro bleduli

Abychom se bavili o něčem konkrétním, tak se bledule zeptám. Představ si, že bydlíš v rodinném domku. Naproti tebe bydlí soused, o kterém víš, že je pobožný. Lidi si povídají, že je trochu cáklý. Jednoho dne ho uvidíš, jak dělá vatru a u toho je svázaný jeho 10 letý syn. Ten syn je vystrašený. Ptáš se souseda. Co to děláte? Co budete dělat s tím nožem? A soused ti odpoví, že mu jeho bůh přikázal, že má podřezat svého syna a udělat z něho zápalnou oběť.

Co uděláš, bledule? Zavoláš policajty nebo ho necháš udělat ten čin? Nebo se s ním ještě budeš společně modlit a staneš se jeho sestrou ve víře?

reagovat 19.6.2017 20:05 - pozorovatel pobožných

a nebo přitáhneš i svoje dítě a uděláte zápalnou vatru ze dvou dětí? Třeba by měl Hospodin dvojnásobnou radost...

Živiny pro mozek

reagovat 19.6.2017 20:07 - Mr.Baloun

„Jenom tolik užiješ, kolik sníš a vypiješ. a co po tobě zůstane, čert ví, kdo to dostane.“

reagovat 19.6.2017 20:08 - pozorovatel pobožných

spíš šmírák :-)

reagovat 19.6.2017 22:34 - Bledule

Pro bleduli

Abychom se...

To mi rekni ty, ty vis o poboznych prece vsechno... jinak teda kloboucek pred zvolenim prikladne situace..vzhledem k nedavnym udalostem v Londyne je citlivost tve druhe jmeno.

reagovat 19.6.2017 22:50 - zuzanka

já jen ,že Mare,když se jí někdo nehodí do krámu,vykopne ho,jako Dana,to je lásky,to je lásky,to ti šlápl na kuří oko,já jen,že už to není poprvé,žádný jiný názor!!!!Potom to můžete zabalit,jak píše pozorovatel a jít na jiné stránky,bez názoru.

reagovat 19.6.2017 22:50 - tady řadí blázen

Pro bleduli

Abychom se...

sadomasochista. To chce svěrací kazajku. Volejte policajty.

reagovat 19.6.2017 22:57 - ,M,

pokud nevíme,zda je Bůh,nemůžeme ho přeci odsuzovat,ani vyzdvihovat,není žádný hmatatelný důkaz,že je,znáte nějakou příhodu,kdy to byl 1OO procšntně Bůh,který udělal nějaký opravdu Boží zázrak??Já ne.Jeho působení na zemi je značně spekulující ze všech stran

reagovat 19.6.2017 23:19 - je to korán nebo bible?

Po těch událostech chtěl Bůh Abrahama vyzkoušet. Řekl mu: „Abrahame!“ Ten odvětil: „Tu jsem.“ A Bůh řekl: „Vezmi svého jediného syna Izáka, kterého miluješ, odejdi do země Mórija a tam ho obětuj jako oběť zápalnou na jedné hoře, o níž ti povím!“ … Když přišli na místo, o němž mu Bůh pověděl, vybudoval tam Abraham oltář, narovnal dříví, svázal svého syna Izáka do kozelce a položil ho na oltář, nahoru na dříví. I vztáhl Abraham ruku po obětním noži, aby svého syna zabil jako obětního beránka. Vtom na něho z nebe volá Hospodinův posel: „Abrahame, Abrahame!“ Ten odvětil: „Tu jsem.“ A posel řekl: „Nevztahuj na chlapce ruku, nic mu nedělej! Právě teď jsem poznal, že jsi bohabojný, neboť jsi mi neodepřel svého jediného syna.“

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *