JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 11.1.2017 18:00 - Steve

Steve, ty se neumis vubec...

Já nikoho nenapadám ... Pouze píšu že věříš v blábol sektě která vznikla málem nedávno - nyní si hraje na nejchytřejšího a vše co bylo dříve popírá.

Není ti to Rosé nějak pochybné? A ještě věříš tomu nevyzrálému pubert'ákovi kterej je nejchytřejší ze všech? Já jiné Bible zkoumat nebudu, nejsem badatel - to nechám jim. Věřím v to, co je zajeté tisíce let. Naopak nevěřím v jakousi novou pochybnou společnost z Ameriky. No hele, Mormoni jsou na tom podobně jo ... aby sis nemyslela že hovořím pouze o Svědcích. Jinak si věř čemu chceš, máš na to právo i svoboda to dovoluje. Ale jako nauku máte fakt totál OUT ...

reagovat 11.1.2017 18:03 - Steve

Bibli mám Ekumenický překlad a pak tu vaší ... Víc jich nepotřebuju vlastnit - ve staročeštině už tuplem né (měl bych problém s významovým pochopením a některá stará slova už ani neznám) Takže Kralickou apod určitě nezájem. Naopak jsou vydány jakési nové, tu bych i rád viděl.

reagovat 11.1.2017 18:13 - Já jsem

prosím rose ,jestli mi...

něco přečetla a tam bylo psáno,že opravdu nejvíc trpí ti hodnější lidé a proč? Protože Satan o ně stále bojuje,chce,aby přestali lidé věřit v Boha-proto tolik zkoušek.Ono je to asi opravdu o VELKÉ víře,věřit,že i přesto všechno,to tak ten Bůh chtěl,vzít si to dětátko do nebe.Já sama jsem také věřící,ale faktem je,že pořád si říkám,že něco není spravedlivé.Nedokážu to přesně popsat tak,abys tomu porozuměla,ale dejme tomu někdo bohatý,který nepomáhá chudým,je třeba i zlí,tak o toho prostě ten Satan neusiluje,toho už totiž má.Ale o hodně věřícího člověka usiluje a proto tolik zkoušek.Vem si a pak si právě člověk říká to,co zde píšeš i ty,jak může být Bůh,aby někomu tolik bylo ublíženo.Já sama ač jsem věřící,tak kolikrát si to říkám také,prostě bych potřebovala se přesvědčit,že tomu tak skutečně je.Je spousta svědectví,kdy to lidé popisují,ale pro nás je to jako málo,my sami se chceme přesvědčit.No,snad mi rozumíš.

Živiny pro mozek

reagovat 11.1.2017 18:15 - To

Omlouvám se že zasahují do...

je právě jednou.Jenomže člověk jako nemůže trpět věčně.

reagovat 11.1.2017 18:16 - Steve

Islám je Satanovo dítko ... proto se mu daří tak roztahovat a už se tlačí i do celé Evropy.

reagovat 11.1.2017 18:43 - sardanapal*

něco přečetla a tam bylo...

Trpí neboť sou kundy , jako Ty a možná my všichni co trpíme.
Protože nám dlouho trvá než se naserem ( jestli vůbec někdy)
a uděláme konečně pořádek ...
Spousta dalších trpí protože mají úplně vyjebané mozgovny ( jak by pravil neznaboh ostravsky cip ) a nevnímají realitu.
Tak asi tak ...

reagovat 11.1.2017 18:46 - Steve

tak tak ... +1

reagovat 12.1.2017 09:37 - .M.

něco přečetla a tam bylo...

tady se zase někdo nechutně předvádí,Steve se nechává strhnout,ano ano,bez pádných argumentů-----Sociopaté netrpí,pouze emoce,dostávají člověka do úzkosti či stresu,proto se to některým zde stát nemůže

reagovat 12.1.2017 10:24 - rr

Vy vubec nemate starch pred Bohem? jestli si sam dal jmeno JHVH, nikdo mu to neodpare, ale byt takhle sprosti, vzdyt Vas bude soudit jenom On

reagovat 12.1.2017 11:58 - pochop

Rose jednu zásadní věc,nemůže mne soudit něco v co nevěřím,víra je založena každá na tom,že ten onen člověk musí se sebou žít a to se ti v dobrém povede jen tehdy ,když žiješ slušně a věříš,že je dobro nadřazeno zlu,tvá víra posiluje tvou mysl a odpovídá na věci,které by sám člověk nevyřešil,v duchovním světě bychom byli ztraceni a tak tam máme veličinu nadřazenou nad vším a to je Bůh,pochop,že nesmyslům,kterým věříš ty,nevěřím třeba já,mne bude tudíž soudit to v co věřím já.......už to pochop

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *