JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 12.1.2017 10:24 - rr

Vy vubec nemate starch pred Bohem? jestli si sam dal jmeno JHVH, nikdo mu to neodpare, ale byt takhle sprosti, vzdyt Vas bude soudit jenom On

reagovat 12.1.2017 11:58 - pochop

Rose jednu zásadní věc,nemůže mne soudit něco v co nevěřím,víra je založena každá na tom,že ten onen člověk musí se sebou žít a to se ti v dobrém povede jen tehdy ,když žiješ slušně a věříš,že je dobro nadřazeno zlu,tvá víra posiluje tvou mysl a odpovídá na věci,které by sám člověk nevyřešil,v duchovním světě bychom byli ztraceni a tak tam máme veličinu nadřazenou nad vším a to je Bůh,pochop,že nesmyslům,kterým věříš ty,nevěřím třeba já,mne bude tudíž soudit to v co věřím já.......už to pochop

reagovat 12.1.2017 15:44 - rose

pchop Ty, ze se stejne vsichni musime chovat slusne. Ze mame odnekud svedomi a ze bude vsichni za svoje skutky zodpovidat. Pokud je nekdo sprosty, ukazuje cim ma preplnene srdce a myslenky...

Živiny pro mozek

reagovat 12.1.2017 17:36 - Steve

Vy vubec nemate starch pred...

To není žádné jméno .... sorry. A tvar Jehova je nejistá vymyšlenina!

reagovat 12.1.2017 17:37 - Steve

Můžeš ho nazývat např. OTCEM, tak jak předvedl Ježíš v oné modlitbě. Takže soudit těžko!

reagovat 12.1.2017 19:44 -

už se fakt picnu--------Jehova není podložen ničím,je to patvar,už jsem zde psal,že ve staro Hebrej.se jednalo i o význam cesta,nebo jít tam odtud,prostě tohle vzniklo z nějakého debilního překladu a nemá to žádné podstatné kořeny,já vůbec nechápu,na jakém pricipu,je tato víra založena

reagovat 12.1.2017 19:50 - Semko

Nedělejme si zle,lidé,Bůh má všechny rád,i ty nevelkého talentu,kdo pojal podezření najde útěchu a úlevu u Boha.

reagovat 12.1.2017 23:26 - Steve

už se fakt...

Na principu že si své vymyslí .... To není u Jehovistů nic nového. Bádají bádají, až si vybádají své bláboly ssobě hodící ... to je celá jejich víra. Nic křest'anského to není, poněvadž by to jinak používaly veškeré křest'anské církve a společnosti - což se samozřejmě logicky neděje. Je to pouze Jehovistický výmysl.

reagovat 13.1.2017 13:40 - no

tak s tím naprosto souhlasím,protože to nemá ani kořeny ani hlavu a ani patu,nikde není napsáno otravujte lidi,za tím si rose stojím....

reagovat 14.1.2017 13:27 - ROSE

hop do puvodnejsich manuskriptu a najdes 7000 krat JHVJ, je to skratka cele hebrejske vety a ma hluboky vyznam. I jmeno Jezis je od neho odvozeno

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *