JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Archiv příspěvků

reagovat 17.2.2017 09:32 - Mare

fantasmagorie měl již...

Ty pořád ještě věříš komunistickým blábolům....?

Ty jsi fakt takový geroj, že když zvedneš nohu, tak můžeš podepsat s razítkem, že došlápneš....?

To teda máš fakt v moci svůj život.....

reagovat 17.2.2017 09:42 - Tony

Ty pořád ještě věříš...

Ha

první vlaštovka z právě zaniklých KD je tady.

Vítej zpět, Mare.

reagovat 17.2.2017 21:09 - Mare

Ha

první vlaštovka z...

Tak tady se schováváš Tony....., no, uvidíme...., je to tady nějaký divný...

Živiny pro mozek

reagovat 18.2.2017 02:00 - Venca

Ha

první vlaštovka z...

Jo, díky za info: http://www.krestanske-diskuse.net/ Nevíš, co se tam stalo? Kousali se až moc do prdelí?

reagovat 18.2.2017 02:03 - Venca

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:uMOqFJJhHrkJ:www.krestanske-diskuse.net/+&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=firefox-b-ab

Podsvětelský - to byl asi největší tamější kokot.

reagovat 18.2.2017 02:16 - Tony

...

Já tam poslední dobou moc nechodil, chytl jsem se intaktivismu a tak jsem začal spíše oxidovat znovu tu na doktorce.

reagovat 18.2.2017 09:52 - Dotaz

Mare - to je ta pyšná, namyšlená osoba, sebestředná domina, která poučuje všechny ostatní o tom, jak má vypadat náboženská víra a že jedině ona má mustr na to, jak to má být? Mare - to je ta žena trpící bájnou lhavostí, fantasmagoriemi a předstírající nadpřirozené schopnosti?

reagovat 18.2.2017 11:07 - Mare

Mare - to je ta pyšná,...

O víře nemluvím, říkám jen evangelium...... a to většina údajných křesťanů nezná....., takže pochopitelně potrefená husa kejhá....

reagovat 18.2.2017 11:10 - Mare

Jo, díky za info:...

Byly to velmi slušné diskuse na úrovni, ty bys tam neuspěl......., jak se koukám.....

Skočily, právě proto, že majitelé měli co dělat s takovými týpky jako jsi ty a už je to přestalo bavit....

reagovat 18.2.2017 14:05 - Venca

Byly to velmi slušné...

Já jsem zažil to, jaké začátky tam byly, tak jsem si nějaký obázek udělal.

A vždyť jste byla uzavřená grupa, tak co kecáš? Prostě jste se začali kousat do prdelí. A já se tomu nedivím, u náboženských fanatiků je to přirozené.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *